Co to za zestaw naprawczy ?!?

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
jacekkondratiuk24
 

Co to za zestaw naprawczy ?!?

22 lip 2007 21:32

Co jest z tym zestawem naprawczym do kol i czy używacie tego bo to chyba jakaś porazka:/

AUTOR WĄTKU
szol28
 

13 sie 2007 19:08

podobno działa ale na niewielkie dziury i podobno robią… się przez to problemy z wulkanizowaniem takowej opony. sam rozważałem taki zestaw ale w końcu zostałem przy kole w bagażniku.

AUTOR WĄTKU
ochus
 

14 sie 2007 12:27

Też się nad tym zastanawiałem.
Kupiłem jednak typową… zapasówkę. Zajmuje połowę mniej miejsca w bagażniku.

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

16 sie 2007 21:13

polecam sprobowac ten zestaw w zimie na mrozie. Jak ktos z niego cos wycisnie to gratuluje :) Na mrozie gaz sie rozpuszcza w tym czyms (ogolnie rozpuszczalnosc gazu w cieczy sie zmieny wraz z temperatura). Kiedys to mialem i jakos przypadkiem w ziemie chcialem dla testow zobaczyc co to - nic nie wylazlo z rurki - no, chyba ze cos zmienili ostatnio. POza tym, wulkanizatorzy na tym psy wieszaja i albo nei chca robic takich kol albo dodatkowo kasuja za czyszczenie .

Tradycyjne kolo jednak lepsze :)

Pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
Klapouchy
 

24 sie 2007 08:38

Tradycyjne kolo jednak lepsze :)

Zgadza się, o ile raz na jakiś czas sprawdzimy ciśnienie w kole zapasowym :). Ostatnio złapałem kapcia, więc wziąłem zapas (pełnowymiarowy), wymieniłem, ale okazało się że ten też miał lekkiego kapcia, jednak na którym mogłem jechać. W sumie koło przeleżało w bagażniku prawie 7 lat, więc i tak nie było źle :D.

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl