Usterka silniczka lampy ??

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Lubią ten wątek: Bing [Bot]
Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Usterka silniczka lampy ??

06 mar 2016 12:45

Wczoraj wracając wieczorem zauważyłem ,że prawa lampa przednia oświetla prawą stronę drogi bardzo blisko auta ( 5-7m). Gdy stałem na czerwonym zaobserwowałem - oświetlając auto przede mną - ,że wspomniana lampa nie reaguje na regulację wysokości świecenia. Pod domem nie wyłączając świateł otworzyłem pokrywę silnika i sprawdziłem czy coś się nie wypięło /odkręciło - wszystko było na swoim miejscu. Jedynie słychać było co jakiś czas 2sekundowy ruch silniczka. Co może być przyczyną w/w usterki ? Czy silniczek szwankuje ..a może sama lampa?? Dziś pada deszcz a nie mając dachu nad głową trudno cokolwiek zrobić. Jakieś sugestie ?? Ktoś miał podobny przypadek?? :(
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

dziobsson
Brygadzista
 
Posty: 121
Dołączył(a): 26 sie 2014 09:02
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 HB, 1,4 Pb 109KM
2008, Comfort+

Re: Usterka silniczka lampy ??

06 mar 2016 15:15

Witam,
Mialem podmianke silniczka lewego reflektora, bo nie pracowal. Po podmiance z(rozbitka) tez nie dzialala. Byla przerwa w instalacji przy kostce. Naprawione. Tak wiec u mnie bylo to tak.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Usterka silniczka lampy ??

08 mar 2016 20:34

Dziś byłem w ASO - padł silniczek - nie wiem dlaczego ale był zalany wodą - na razie lampa wyregulowana ale nie mogę zmieniać kąta świecenia. Muszę kupić silniczek i wymienić :(
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 42 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl