Kredyt na proceeda

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
kostel
 

21 gru 2007 21:25

domino77 napisał(a):marcin88 - kalkulator to jedna sprawa; mi na kalkulatorze wyszło więcej o kilkadziesiąt zł; wyślij zapytanie niech zadzownia do ciebie;
na kalkulatorze lukasa wyjdzie ok. 610 - i raczej nie negocjowalne
w getinie - z uwagi na prowizję 1-5 % da się opuscić ratę...



czyli kolega sie pomylił ?????????

bo widzę że rata nagle nam podskoczyła z 550 na 610 zł :twisted:

ps. mało który handlowiec sprzeda wam taki kredyt z kilkunastu powodów których wymieniać nie będę wg mnie rata na poziomie 610 zł to tak jakby kupić ceeda bez marży a gdzie kasa na potencjalne ryzyko wysypania się klienta który nie płaci ?

AUTOR WĄTKU
domino77
 

21 gru 2007 21:27

ja liczyłem na 6 lat - 550
na 5 lat - 610
clapping

AUTOR WĄTKU
kostel
 

21 gru 2007 21:35

domino77 napisał(a):ja liczyłem na 6 lat - 550
na 5 lat - 610
clapping




jeśli to lukas to dalej nie są to prawdziwe dane wtf

AUTOR WĄTKU
marcin88
 

21 gru 2007 21:35

Rozumie
Dzieki za info.
Równocześnie czekam na atrakcyjna oferte z salonu :mrgreen: :mrgreen: ale się niedoczekam raczej ponizej 600 choć teretycznie było to możliwe :lol:
Ostatnio edytowano 21 gru 2007 21:39 przez marcin88, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
domino77
 

21 gru 2007 21:36

dlaczego?

AUTOR WĄTKU
kostel
 

21 gru 2007 21:43

domino77 napisał(a):dlaczego?



bo jak napisałem mało jest handlowców instytucji bankowych które zejdą tak nisko
domino dostałeś bardzo dobrą kalkulację i tego się trzymaj
problem może nastąpić w styczniu lub lutym jak skasują tą promoccję zarówno w lukasie jak i w getinie
santander już podniósł stopy % a to największy gracz w kredytach samochodowych

AUTOR WĄTKU
domino77
 

21 gru 2007 21:50

to normalne że jeśli rpp podniesie stopy bądź zminei się znacząco wibor to kredyt pln pójdzie w góre; liczę sie z tym; mi udało się wynegocjować całkiem atrakcyjny kredyt na wyższą kwotę i jak do tej pory w porównaniu z innymi instytucjami jest on o ok, 40-60 zł niższy na racie; w sumie to promocji w lukasie i getinie jakichkolwiek nie ma - są to oferty obowiązujące już od ok. roku;
zawsze przy kredycie jest ryzyko stopy procentowej - i niestety czasami jest to in plus (wtedy samemu trzeba np. wystąpić z wniskeim o zmianę harmonogramu i wysokości spłąt - jęsli stopy znacząco spadają); jeśli ida w górę i kredytodawca zdecyduje podnieść oprocentowanie to juz sam przesyła nowy harmonogram i wartość powiększoną raty;
zawsze też jest przewalutowanie - ale to inna bajka - nie zawsze opłacalna a na pewno bardziej ryzkowna (chociaz szwajcarzy nie zapowiadają podwyżek prze najbliższe pół roku)

AUTOR WĄTKU
kostel
 

21 gru 2007 21:54

domino77 napisał(a):to normalne że jeśli rpp podniesie stopy bądź zminei się znacząco wibor to kredyt pln pójdzie w góre; liczę sie z tym; mi udało się wynegocjować całkiem atrakcyjny kredyt na wyższą kwotę i jak do tej pory w porównaniu z innymi instytucjami jest on o ok, 40-60 zł niższy na racie; w sumie to promocji w lukasie i getinie jakichkolwiek nie ma - są to oferty obowiązujące już od ok. roku;
zawsze przy kredycie jest ryzyko stopy procentowej - i niestety czasami jest to in plus (wtedy samemu trzeba np. wystąpić z wniskeim o zmianę harmonogramu i wysokości spłąt - jęsli stopy znacząco spadają); jeśli ida w górę i kredytodawca zdecyduje podnieść oprocentowanie to juz sam przesyła nowy harmonogram i wartość powiększoną raty;
zawsze też jest przewalutowanie - ale to inna bajka - nie zawsze opłacalna a na pewno bardziej ryzkowna (chociaz szwajcarzy nie zapowiadają podwyżek prze najbliższe pół roku)



mówię o lukasie ta promocja jest od kilku miesięcy lubię precyzyjne wypowiedzi :) po 2 jak ty chcesz przewalutowac kredyt w lukasie z pln na chf :) chyba że mowisz o getinie

AUTOR WĄTKU
kostel
 

21 gru 2007 21:55

a pisałem styczeń luty bo widze że oczekujsz na auto :D

AUTOR WĄTKU
domino77
 

21 gru 2007 21:56

przewalutowanie - tylko getin
kredyt uruchamiam niestety/stety w styczniu..
auto początek stycznia

AUTOR WĄTKU
kostel
 

21 gru 2007 21:59

domino77 napisał(a):przewalutowanie - tylko getin
kredyt uruchamiam niestety/stety w styczniu..
auto początek stycznia


czyli rok produkcji 2007? nie chciałeś 2008? i odebrać pod koniec lutego

AUTOR WĄTKU
domino77
 

21 gru 2007 22:04

zamówiłem w listopadzie - wczoraj dowiedziałem się o pewnej sprawie - opisze ją później - miałem nadzieję na 2007, ale cóż....
auto już jest - czekam w tej chwili na sprowadzke ze słowacji - a jak wiemy okresy świąt nie sa najszczęśliwsze
gdybym wiedział że się to tak opóźni być może bym czekał - ale teraz powiem szczerze wszytsko mi jedno; musze najpierw stare auto jeszcze sprzedać;
ponadto otrzymałem upust na sw kwotowy, alarmik, czujniki, dywaniki, upust na opony....

AUTOR WĄTKU
MikeTNK
 

21 gru 2007 23:32

domino77 napisał(a):marcin88 - kalkulator to jedna sprawa; mi na kalkulatorze wyszło więcej o kilkadziesiąt zł; wyślij zapytanie niech zadzownia do ciebie;
na kalkulatorze lukasa wyjdzie ok. 610 - i raczej nie negocjowalne
w getinie - z uwagi na prowizję 1-5 % da się opuscić ratę...


Dodatkowa informacja ode mnie po rozmowie z getinem w dniu dzisiejszym. Standardowo doliczaja ubezpieczenie na zycie co w moim przypadku (62000 na 5 lat) dalo rate stala na poziomie 1415 - po odjeciu ubezpieczenia na zycie 1375 (czyli 40 zl skladka ub. na zycie)

AUTOR WĄTKU
oskarq
 

22 gru 2007 11:30

marcin88 napisał(a):Czekam na dobrą propozycje kredytu na ceed - 30000 - 4- 5lat :D

Pozdrawiam

rozmawiałem z kilkoma bankami wczoraj i najlepsza oferta wyszła z lukasa i to jeszcze bez negocjacji.

auto za 65tyś wpłata wlasna 30tyś
48mies rata 858,4zł, oprocentowanie 7,5%
96mies, rata 520,45zł, oprocentowanie 9%
santander, dominent, getin odpadaja.
chociaz jesli zdecyduje sie na franki to tylko getin

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl