Nowe tapicerki i inne akcesoria

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
pabos
 

Nowe tapicerki i inne akcesoria

05 lis 2007 23:23

W Anglii, mam nadzieje, Âże wkrĂłtce rĂłwnieÂż w Polsce, moÂżna juz zamawiaĂŚ cee'da z dodatkowymi akcesoriami, np.
nowe tapicerki skĂłrzane-
Executive- czarna z 24 kolorami szwĂłw do wyboru, oraz Sports - czarna z 24 kolorami dodatkĂłw do wyboru.
Ponadto moÂżna zamawiaĂŚ fabryczne ospojlerowanie, oraz wreszcie
LAKIER DO ZAPRAWEK!!
Szczegó³y na stronie:
http://www.kia.co.uk/accessories/builder.asp?model=ceed

AUTOR WĄTKU
masiu
 

06 lis 2007 09:26

no to u nas też niedługo będzie :)


jeszcze jakiś kwartał lub dwa i powinien lakierek się pojawić a co do reszty to może za rok albo dwa ...... :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

06 lis 2007 16:04

Całą ta stronkę wrzucałem już wcześniej. Przybyło na niej tylko kilka pozycji. Ale cały czas u nas nic z tego sie nie pojawiło poza kilkoma rzeczami. ( na zmówienie oczywiście.)

AUTOR WĄTKU
33piotr33
 

09 lis 2007 07:49

Zauważyłem , że w fotoalbumie -Dealer Szymon- zamieścił zdjęcie ceeda z beżową tapicerką. Czy już są takie dostępne w Polsce, czy jest to model z Zachodu?

Te beżowe bardziej mi się podobają.

AUTOR WĄTKU
33piotr33
 

09 lis 2007 07:54

To jest to zdjęcie:

Obrazek

AUTOR WĄTKU
33piotr33
 

09 lis 2007 07:56


AUTOR WĄTKU
Goldenos
 

09 lis 2007 10:03

To jest chyba standardowa skórka, jaką dają w pakiecie skórzanym

AUTOR WĄTKU
33piotr33
 

09 lis 2007 10:12

Myślałem, że u nas dają czarne skóry.

Czy ktoś ma pakiet skórzany i ma taką beżową skórę?

AUTOR WĄTKU
Goldenos
 

09 lis 2007 10:47

Jak kupowałem moją cedziarkę, to w salonie stała wersja opti+ z pakietem i tam była tak skóra założona. Jest ona bardziej popielata (coś jak plastiki jasne, które są w niektórych wersjach) niż beżowa.

AUTOR WĄTKU
33piotr33
 

09 lis 2007 14:29

Czyli bardziej popielata - to trochę szkoda, bo wydaje mi się, że beżowe są ładniejsze. Chociaż faktycznie tutaj popielata chyba bardziej posuje pod kolor plastików.

AUTOR WĄTKU
starczek
 

12 lis 2007 16:20

Jak ja zamawiałem SW (czerwiec) do wyboru była czarna lub szara. O beżowej mowy nie było. Wybrałem szarą i wydaje mi się, że na zdjęciu jest raczej taka jak u mnie - szara.

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl