Regulacja podświetlenia zegarów

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
wieczop_lodz
 

23 kwi 2008 11:33

mnie nic , nigdzie nie wpisali, jesli juz to w swoim kompie ze do mojego auta cos zakladali, zeby mieli mnie w systemie ;-)

AUTOR WĄTKU
sebku
 

23 kwi 2008 12:31

Czyżby warto było jeszcze poczekać ceny za te ściemniacze szybko spadają, zaczęło się od 800-1000 a już 148złotówków, ciekawe tylko w którym serwisie?

AUTOR WĄTKU
denikomp
 

24 kwi 2008 20:51

sebku napisał(a):Czyżby warto było jeszcze poczekać ceny za te ściemniacze szybko spadają, zaczęło się od 800-1000 a już 148złotówków, ciekawe tylko w którym serwisie?


w zabrzu wsadzili mi potencjometr do regulacji natezenia oswietlenia zegarow za 180 zl brutto i to na specjalne zamowienie bo mam wersje z jasna tapicera i ESP, cena jak dla mnie za taki bajer ok (zwlaszcza po odliczeniu VATu)

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6534
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

01 maja 2008 06:09

W końcu się doczekałem, przyszłą po miesiącu oczekiwania jakaś ramka. Dzięki temu za 220 PLN wczoraj Solix zamontował mi to cudo i po 30 km od razu pomyślałem - jak ja bez tego mogłem jeździć??? :D
Acha, jakby ktoś chciał mam teraz do sprzedania panel regulacji wysokości położenia reflektorów :)
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

01 maja 2008 07:50

Ja jeżdżę na minimalnym podświetleniu zegarów(noc) i wcale nie jest to jeszcze ta siła podświetlenia która by mnie satysfakcjonowała..Bez regulacji podświetlenie jest tak mocne jakby chciało oczy wypalić :twisted: :twisted:

jak ja bez tego mogłem jeździć???


Podziwiam!!!! Twój koszmar pioter już się skńczył :)

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

01 maja 2008 18:37

pioter napisał(a):Acha, jakby ktoś chciał mam teraz do sprzedania panel regulacji wysokości położenia reflektorów :)


czy to znaczy że montują go, zastępując regulacje wysokości, ściemniaczem do zegarów?

AUTOR WĄTKU
Astromatrix
 

01 maja 2008 18:53

Z tego co pamiętam te panele są obok siebie. Pierwszy od lewej - panel regulacji reflektorów, obok panel regulujący podświetlenie zegarów.

Avatar użytkownika
wpiszczek
Nadworny Informatyk
 
Posty: 510
Dołączył(a): 23 sty 2008 12:14
Lokalizacja: PZ

01 maja 2008 21:56

e2rdo napisał(a):czy to znaczy że montują go, zastępując regulacje wysokości, ściemniaczem do zegarów?


Nie. Wymianie podlega cała maskownica (panel), ponieważ w wersji bez regulacji podświetlenia nie ma miejsca nią miejsca (ani żadnej zaślepki). Stąd konieczność wymiany całego panela.
Wojtek Piszczek

AUTOR WĄTKU
Boski
 

02 maja 2008 20:54

to faktycznie jeśli wszyscy Ci którzy nie mają potencjometra oswietlenia jeżdzą na ustawieniu max... podziwiam. Jak ja w swoim samochodzie prezentuje znajomym jak można tablice na max podswietlić to aż oczy mruża. Swoją drogą to jest żałosne ze w samochodzie za 50 kawałków takie koremiosło nie jest standardem

AUTOR WĄTKU
Mara
 

02 maja 2008 21:21

Masz racje Boski.
Takie rzeczy to na prawde powinieny byc standardem w takiej klasie samochodow. Ale coz widac producent tak nie mysli.
A mozna powiedziec, ze taka mala zecz a cieszy albo jest luksusem bo natezenie swiatla jest zdecydowanie za duze.

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6534
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

04 maja 2008 19:58

Jestem po jazdach nocnych i powiem - duuuuuuużo pomaga możliwość regulacji podświetlenia. I zgadzam się, że przydałoby się jeszcze mocniej - czyli nawet do "zera". O 23ej "kontrolnie" dałem na maxa - ale dało po oczach .... :?
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

04 maja 2008 20:36

<span>Mara</span> napisał(a):Takie rzeczy to na prawde powinieny byc standardem w takiej klasie samochodow. Ale coz widac producent tak nie mysli.
A mozna powiedziec, ze taka mala zecz a cieszy albo jest luksusem bo natezenie swiatla jest zdecydowanie za duze.


To WIELKI wstyd dla KIA że nie ma regulacji podświetlenia zegarów w standarcie w Ceedzie..Niech za przykład posłuży moja absolutnie "goła" wersja Laguny z 96r w której taka regulacja była..

AUTOR WĄTKU
darekt
 

04 maja 2008 20:40

Czy możliwa jest zmiana koloru podświetlenia tablicy i zegarów w kijance- np. na kolor zielony lub niebieski???????

AUTOR WĄTKU
MM
 

04 maja 2008 20:46

Trochę czepiacie się pierdółek.... Wypasażenie w porównaniu do znacznie droższych Golfa, Focusa i Astry jest znacznie ciekawsze (Focus też nie ma regulacji a jest droższy o ok. 12 tys. )

Ale szczytem było to co wyczytałem ostatnio w ulotce reklamowej Opla Astry III, otóż w wypasażeniu standardowym jest ... trójramienna kierownica. Rewelacji :D

AUTOR WĄTKU
darekt
 

04 maja 2008 20:50

Diabeł tkwi w szczegółach......, a to forum jest chyba po to aby się czegoś dowiedzieć, a nie tylko chwalić kijanki wniebogłosy helpme

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

04 maja 2008 21:21

<span>darekt</span> napisał(a):Czy możliwa jest zmiana koloru podświetlenia tablicy i zegarów w kijance- np. na kolor zielony lub niebieski???????

Nie znam na forum przypadku aby ktoś wiedział jak to zrobić. W serwisie zapewne też nie wiedzą. Wykonalne to chyba jest, tylko kto podejmie się rozkręcać zegary. :?

Avatar użytkownika
cisco
Dyrektor
 
Posty: 616
Dołączył(a): 14 paź 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Wawy
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 ON 136KM
2016, Business Line

04 maja 2008 21:25

<span>vitaras</span> napisał(a):darekt napisał:
Czy możliwa jest zmiana koloru podświetlenia tablicy i zegarów w kijance- np. na kolor zielony lub niebieski???????

Nie znam na forum przypadku aby ktoś wiedział jak to zrobić. W serwisie zapewne też nie wiedzą. Wykonalne to chyba jest, tylko kto podejmie się rozkręcać zegary.

a ja odpowiem tak: napewno da sie to zrobic w dobrym serwisie tuningowym i jest to kwestia ceny i gwarancji :D
CEED SW 1,6 Crdi 7DCT 2016 Business Line - Black Pearl :yah:

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

04 maja 2008 21:29

<span>cisco</span> napisał(a):napewno da sie to zrobic

O ! juz lepiej. A może zegary są identyczne jak w hultaju i wystarczy przełożyć tarcze? Osobno to raczej nie sprzedają ale wskaźniki jako całość pewno są osiągalne.

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

04 maja 2008 21:36

Czy nie przesadzacie z tym kolorami podświetlenia zegarów. Owszem można zmienić kolor np.: w serwisie tuningowym, ale po co ta zmiana a koszty?

Avatar użytkownika
cisco
Dyrektor
 
Posty: 616
Dołączył(a): 14 paź 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Wawy
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 ON 136KM
2016, Business Line

04 maja 2008 21:42

mnie sie kolorek podoba i nie zamierzam go zmieniac, odpowiadam tylko na pytania :D
CEED SW 1,6 Crdi 7DCT 2016 Business Line - Black Pearl :yah:

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl