Dywaniki + pokrowce

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
zjk
Przedszkolak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 wrz 2007 22:53
Lokalizacja: mazowieckie

Dywaniki + pokrowce

16 wrz 2007 11:55

Witam Wszystkich.
Do swojej nowej kijanki jak na razie dokupiłem (Allegro) gumowe dywaniki podłogowe - b. dobra jakość, produkowane przez naszych południowych sąsiadów - firma Rigum:

http://photos01.allegro.pl/photos/orygi ... /241451164 --- pliczek trzeba pobrać.

oraz dywanik do bagaĹźnika:

http://photos03.allegro.pl/photos/orygi ... /239548142 --- teĹź do pobrania.

A tu macie aukcje gościa, który powyĹźsze rzeczy wystawił:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=654892

Z tego co przed chwilą zauważyłem w ofercie jest ponownie i to , i to.
Facet jest komunikatywny i przy zakupie "full opcji" można co nieco utargować.
Podłogowe pasują idealnie i są naprawdę b. dobrej jakości (polecam), a ten do bagażnika jest z pianki poliuretanowej, a na środku ma wtopioną gumową matę antypoślizgową. I choć z jakością i etetyką jest tu troszeczkę gorzej to generalnie spełnia swoje zadanie. Plusem są tu wysokie burty boczne, chroniące wnętrze auta przed rozlanymi cieczami.

Natomiast mam problem z dobraniem pokrowców na siedzenia do swojego auta i gdyby ktoś podesłał jakiś link bylbym "dĹşwięczny" :)
Ostatnio edytowano 16 wrz 2007 12:06 przez zjk, łącznie edytowano 1 raz

masiu
 

16 wrz 2007 12:01

Jakimiś ładnymi pokrowcami też byłbym zainteresowany!!
Ostatnio edytowano 16 paź 2007 21:08 przez masiu, łącznie edytowano 1 raz

vitaras
 

16 wrz 2007 14:08

masiu napisał(a):Jakimiś ładnymi pokrowcami teĹź byłbym zainteresowany!!

na "skórę"? I pamiętaj kolego ,Ĺźe w fotelu jest poducha boczna.

KZ
 

16 wrz 2007 14:40

A co z pokrowcami na pokrowce ? ;-)

j@mal
 

16 wrz 2007 14:56

Pokrowce na siedzenia z reguły zakładałem w starszych samochodach gdzie tapicerka siedzeń była juĹź mocno zniszczona. W nowym samochodzie, w którym siedzenia są całkiem ładne, na dodatek "skórzane" i z poduszkami ja osobiście nie widzę potrzeby zakładania pokrowców.

Puhaal
 

Re: Dywaniki + pokrowce

16 wrz 2007 15:01

zjk napisał(a):Witam Wszystkich.
Do swojej nowej kijanki jak na razie dokupiłem (Allegro) gumowe dywaniki podłogowe - b. dobra jakość, produkowane przez naszych południowych sąsiadów - firma Rigum:


ja osobiście nie mam przekonania do gumowych dywanikow, kompletnie niepraktyczne w zimie, snieg ktory wnosisz z butami lub pasaĹźerowie, topi sie zaś na zakrętach woda wylewa się na obicie podłogi. Ja wole dołoĹźyć parę złotych i kupić materiałowe które wbrew przekonaniom nie przeciekają.

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
zjk
Przedszkolak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 wrz 2007 22:53
Lokalizacja: mazowieckie

re

16 wrz 2007 18:31

... no tak, ja równieĹź myślałem o welurowych, jednakĹźe zdecydowałem się na gumowe. Miałem takie w poprzednim aucie i nie było z nimi większych kłopotów przez 13 lat, więc wolałem nie ryzykować.
Ostatecznie kaĹźdy wybierze to co uzna za lepsze dla swojego auta. Full demokracja.

Co się zaś tyczy pokrowców szkoda mi foteli, a juĹź w ogóle nie wyobraĹźam sobie rozlanych, lepkich napojów - a uchwytów na takowe nie poĹźałowano :wink:.
Pokrowiec to pokrowiec. Dobrze dobrany jest ozdobą, ochroną, a jeżeli nie da się wyczyścić zawsze można go wyrzucić (z fotelami byłoby gorzej, prawda ???).

Wiem, że są poduszki boczne, dźwignia regulacji podparcia odcinka lędźwiowego i kieszenie na tylnych oparciach. Najgorsze jest jednak to, że jest to nowe auto na rynku i producenci jeszcze go nie obmierzyli, a produkcja nie ruszyła - takie info dostałem od jednego z nich.
Cała nadzieja w tym, Ĺźe rynek nie znosi próĹźni, a zapotrzebowanie będzie rosło, więc prędzej czy poĹşniej (wolałbym prędzej) coś w tym temacie się zmieni. Dosyć dokładnie przeczesałem internet, ale gdy kilku szuka prędzej się "to coś" znajdzie. Pozdrawiam.

tstwi
 

16 wrz 2007 18:34

masiu napisał(a):Jakimiś ładnymi pokrowcami teĹź byłbym zainteresowany!!

Pokrowce na takie ładne fotele z półskóry ? chyba nie warto

vitaras
 

16 wrz 2007 19:01

Nie wolno zakładać pokrowców na fotele z poduchami!!!!. Chyba ,Ĺźe są specjalnego kroju lub odpowiednio szyte.

masiu
 

16 wrz 2007 20:37

Aha zapomniałem o poduchach - może dlatego że jeszcze autka nie mam!!

Co do pokrowców to najbardziej chodzi mi o jakieś do tyłu - przy rocznym dziecku to ta ładna tapicerka po roku będzie wspomnieniem

Myślałem może o jakichś koszulkach tylko zazwyczaj te które widziałem mi się nie podobają!!! Widziałem w kilku autach jakieś ciekawsze, które mi sie podobały - czarne, dyskretne, dopasowane a nie np. obwisłe żółte :)
Ostatnio edytowano 16 paź 2007 21:11 przez masiu, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

17 wrz 2007 07:49

ZJK pytanie -zawsze miałem takie cus w bagażniku teraz mam nawet z poprzedniego auta
ALE masz tą wersje auta co jest dodatkowy schowek pod podłogą bagażnika????????/ jak włozyłeś ten plastic/matę idzie to otwierać w miarę wygodnie?
mam obecnie ze scenika jest prawie idealny ale z otwieraniem schowka tragedia
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

SISKO
 

17 wrz 2007 08:06

Przestańcie z pokrowcami na siedzenia, nie róbcie wiochy, a moĹźe jeszcze na tylną półkę pieska z kiwającą się główką ? i będzie piękny komplet :D

oskarq
 

17 wrz 2007 08:36

SISKO napisał(a):Przestańcie z pokrowcami na siedzenia, nie róbcie wiochy, a moze jeszcze na tylną półkę pieska z kiwajacą się główką ?, i będzie piękny komplet :D

Co ci przeszkadza z tymi pokrowcami?
Widać Ĺźe chyba nie miałeś w aucie dzieciaków?
Po kilku takch przejazdach byś docenił pokrowce.

PS. piesek jest zajefajny ;)szkoda ze nie mam takiego. hehe;)

j@mal
 

17 wrz 2007 13:27

masiu napisał(a):Co do pokrowców to najbardziej chodzi mi o jakieś do tyłu - przy rocznym dziecku to ta ładna tapicerka po roku będzie wspomnieniem



Tutaj cię rozumiem, moja córka ma juĹź dwa lata i doskonale wiem jak dziecko potrafi wybrudzić tapicerkę w samochodzie.

SISKO
 

17 wrz 2007 14:26

Bez przesady, mój syn ma 13 lat i nigdy nie było większych problemów z tapicerką siedzeń, zawsze moĹźna je wyczyścić. Pokrowce nie wyglądają najlepiej, ale jak ktoś chce i lubi to czemu nie.

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

17 wrz 2007 16:59

13 latkek to juĹź nie dziecko;)
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

vitaras
 

17 wrz 2007 17:43

U mnie w aucie nie prowadzę knajpki więc oprócz palenia , Ĺźarcie równieĹź zabronione. Przyjemnij chyba zjeść gdzieś na ( CZYSTYM!) leśnym postoju.

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

17 wrz 2007 20:12

a ja jem i i pje sobie w środku miałem taki dynks na fotel tama mata niby magnetyczna dobra rzecz na okruszki ale siera na "skórzane " fotele ząłoĹźyć takie cuś
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
zjk
Przedszkolak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 wrz 2007 22:53
Lokalizacja: mazowieckie

17 wrz 2007 21:00

sensor napisał(a):ZJK pytanie -zawsze miałem takie cus w bagaĹźniku teraz mam nawet z poprzedniego auta
ALE masz tą wersje auta co jest dodatkowy schowek pod podłogą bagażnika????????/ jak włozyłeś ten plastic/matę idzie to otwierać w miarę wygodnie?
mam obecnie ze scenika jest prawie idealny ale z otwieraniem schowka tragedia


Dodatkowy schowek jest i u mnie, a z otwieraniem - no cóĹź łatwiej na pewno nie jest. Z drugiej strony coś za coś. Gdy jest ciepło mata jest naprawdę plastyczna; zobaczymy jak będzie zimą. :?:

SISKO
 

17 wrz 2007 21:22

13 lat moĹźe i nie dziecko, ale do 13 lat jeĹşdził w samochodzie bez pokrowców i było ok :)

Następna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl