pytanie do posiadaczy wersji optimum

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

22 sty 2008 14:58

Radost napisał(a):Macie problemy, jeżdżę od 15 maja 2007 (7.000 km, pewnie mało) i siedząc przed monitorem nie mam pojęcia o czym piszecie. Nie wiem jakie są kolory poszczególnych elementów (Optimum +) - wystarczy mi że samochód jeździ "precyzyjnie" - mam prównanie z 10-letnią Astrą (czasami używam). Nic mi nie skrzypi, deska nie rozwarstwia się, zaślepki w myjni nie giną, radio (+ CD + flaszka) gra. Na wybojach stuka, tu się zgadzam, ale nie przesadzajmy z drobiazgami. Samochód służy do transportu osób z punktu "A" do "B" - w miarę komfortowo i bezpiecznie.


to jak będziesz robił te 7 tys w miesiąc czy pótora i pospędzasz codziennie kilka godzin w aucie i będziesz słyszał stukające amorki cały dzięń jak echo i deska -która u mnie w ekstremalnym natężeniu tarła o szybę tak że mi się plomby w zębach odklejały to zrozumiesz o czym niektórzy mówią :wink:

pozatym tak jak piszą jak ktos wydął ponad 60 tys to czewgoś oczekuje od auta
60 tys to tak jakby co miesiąc przez 5 lat odkładać 1000zł -takie obrazowe hahahahaah Pozdrawiam i bez urazy
ale kazdy może mieć swoje zdanie

bob
 

23 sty 2008 15:29

Tak siĂŞ skÂłada Âże w Cee'dzie znalazÂłem wszystkiego po trochĂŞ: stylistyka nadwozia bardzo Âładna (pomimo tego Âże jest to zlepek kilku aut europejskich efekt koĂącowy jest super), wnĂŞtrze bardzo przestronne, a porĂłwnywaÂłem je z kilkoma wiodÂącymi na rynku markami i jest najlepsze, komfort jak dla mnie wystarczajÂący, drogi trzyma siĂŞ super, dÂźwiĂŞk miodzio, silnik przyjemnie mruczy i mnie uspokaja, a jak potrzeba to wciÂśniĂŞcie gazu powoduje szybsze bicie serca i maluje zdziwienie na twarzach innych kierowcĂłw :mrgreen:
Reasumuj¹c nie tylko wozi ale sprawia przyjemnoœÌ :P :D

Avatar użytkownika
marecki75
Weteran
 
Posty: 1062
Dołączył(a): 13 sty 2008 12:05
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

26 sty 2008 21:27

mam pytanie czy sidzie SW w wersji optimum rocznik '08 tylne szyby sÂą przyciemnione czy tylko wersja optimum+ ma takie udogodnienie :?:

Wojtas
 

26 sty 2008 21:47

Tylko wersja Optimum plus ma przyciemnione dodatkowo szyby tylne.

pozdr

Avatar użytkownika
marecki75
Weteran
 
Posty: 1062
Dołączył(a): 13 sty 2008 12:05
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

26 sty 2008 21:51

:( dzięki

AUTOR WĄTKU
rawemon
Dyrektor
 
Posty: 732
Dołączył(a): 10 paź 2007 21:40
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Mazowiecka

28 sty 2008 15:32

Właśnie składam zamówienie na ceeda 1.6DOHC optimum z elektrycznie składanymi lusterkami za 400zł i elektrochromatycznym lusterkiem wstecznym + czujnikiem deszczu za 600zł oraz z esp.Termin realizacji zamówienia - 11 tygodni.

Avatar użytkownika
marecki75
Weteran
 
Posty: 1062
Dołączył(a): 13 sty 2008 12:05
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

28 sty 2008 19:05

kolego rawemon czy cena 400 pln za lusterka jest stała katalogowa czy po negocjacjach? Bo ja mam odbiór w marcu i zastanawiam się nad ewentualnym aneksem do umowy

AUTOR WĄTKU
rawemon
Dyrektor
 
Posty: 732
Dołączył(a): 10 paź 2007 21:40
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Mazowiecka

28 sty 2008 19:40

To stała cena podana przez centralę - przynajmniej do mojej wersji.

Wojtek
 

Re: pytanie do posiadaczy wersji optimum

06 lut 2008 23:00

Wojtek napisał(a):W moim czarnym ramka radia i mieszka drążka zmiany biegów są faktycznie szaro-brązowe ale kółko w drążku jest srebrne (i moim zdaniem jest metalowe a nie metalopodobne).


Małe sprostowanie. Kiedy to pisałem samochód miałem dopiero od kilku dni i nie przyjrzałem się dokładnie :wink: . Ramka radia i drążka są u mnie szaro-niebieskie. Prawdopodobnie ich kolor zależy od tapicerki.

cyrix
 

Re: pytanie do posiadaczy wersji optimum

20 lis 2010 12:26

Czy ktoś ma może pdf-a z listą wyposażenia (cennik) poszczególnych wersji przed FL? Na stronie KIA jest tylko do nowych modeli (http://www.kia.pl/content/~/media/Files ... 00801.ashx), no chyba, że po prostu nie mogę znaleźć(?)

pozdrawiam i z góry dzięki

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

Re: pytanie do posiadaczy wersji optimum

20 lis 2010 16:30

Ja mam - z 7 stycznia 2008r. Kliknij na poniższego maila to Ci wyślę.

Albo tutaj: http://chomikuj.pl/ceedeerom/dla+forumo ... 586390.pdf
hasło: ceedee1
Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

cyrix
 

Re: pytanie do posiadaczy wersji optimum

20 lis 2010 23:44

CEEDEEROM napisał(a):Ja mam - z 7 stycznia 2008r. Kliknij na poniższego maila to Ci wyślę.

Albo tutaj: http://chomikuj.pl/ceedeerom/dla+forumo ... 586390.pdf
hasło: ceedee1


Wielkie dzięki! Nie spodziewałem się tak szybkiej pomocy :)
Aha, nie doprecyzowałem, że chodzi mi o procka, ale poszczególne wersje wyposażenie w obydwu modelach są chyba takie same(?) Niemniej jednak, jeśli ktoś miałby taki cennik dla pro, to też poproszę i z góry dziękuję.

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 22 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl