Listwy boczne

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

22 mar 2009 21:15

acieslin napisał(a):A ja mam listwy boczne i narożne na zderzaki z allegro. Jak ktoś chce wiedzieć jak wyglądają to w mojej galerii są foty. Opinie są różne, ale ja uważam że są przydatne zwłaszcza jak się dużo parkuje pod marketami. Całość kosztowała mnie coś kiela 100 PLN - no i trochę roboty:)

Ja mam taki sam "zestaw" montaż był w salonie przed odbiorem auta..koszt ok 150zł
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
darkdream
 

23 mar 2009 02:33

ja też sobie kupiłem takie listwy jak acieslin :-) ale zanim je nakleję to planuje je podmalować pod kolor samochodu :-)

Avatar użytkownika
marecki75
Weteran
 
Posty: 1062
Dołączył(a): 13 sty 2008 12:05
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

23 mar 2009 10:03

<span>darkdream</span> napisał(a):ale zanim je nakleję to planuje je podmalować pod kolor samochodu


to po co będziesz je naklejał :?: przecież jak gdzieś przytrzesz to i tak będą brzydkie widoczne rysy jak na zderzaku. To ma chronić lakier 8-)

AUTOR WĄTKU
darkdream
 

23 mar 2009 10:05

zakładam że nikt nie walnie :) a jak nawet to te listwy kosztują grosze więc jeśli się nie da odmalować to kupię nowe :)

AUTOR WĄTKU
Forge
 

23 mar 2009 13:55

Dzisiaj zamówiłem listwy boczne do procka od producenta:
http://www.riderauto.pl/
Zestaw F-18. Nie będą wyglądały zbyt subtelnie, ale swoją funkcję spełnią.
Jednocześnie zgłosiłem swoją sugestię odnośnie nowego zestawu listew wg. projektu z koncepcyjnego procka. Podobne listwy są w nowym Megane Coupe. Może firma wdroży je do produkcji...

Zdjęcia:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d4 ... 83fe6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43c ... 3ac74.html

AUTOR WĄTKU
erkaesiak
 

23 mar 2009 14:51

dzisiaj byÂłem w CarDromie w Warszawie i komplet czarnych listewek z logiem "Cee'd" kosztuje tam 150 zÂł - dodatkowo 80 zÂł za montaÂż, co mnie rozbiÂło :evil: na poczÂątku kwietnia mam przeglÂąd i mam nadziejĂŞ, Âże przy wiĂŞkszym wydatku zamontujÂą mi je za free :twisted:

AUTOR WĄTKU
Astromatrix
 

28 mar 2009 15:03

Forge napisał(a):Dzisiaj zamówiłem listwy boczne do procka od producenta:
http://www.riderauto.pl/
Zestaw F-18. Nie będą wyglądały zbyt subtelnie, ale swoją funkcję spełnią.

Jak dla mnie niestety F-18 do procka zupełnie nie pasują. Świetnie gdyby producent poszedł za Twoją sugestią i rozpoczął produkcję listew wg koncepcyjnego procka - te wyglądają naprawdę dobrze i są ozdobą samochodu.

AUTOR WĄTKU
Szukon
 

06 kwi 2009 10:21

A w środę odbieram mojego ceed'a i zaoferowali mi listwy boczne wraz z montażem w cenie 110zł :) . Auto Salon Soley w Radlinie.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

06 kwi 2009 19:20

Szukon napisał(a):A w środę odbieram mojego ceed'a i zaoferowali mi listwy boczne wraz z montażem w cenie 110zł :) . Auto Salon Soley w Radlinie.
wszystko co powyżej ceny 0 zł to zdzierstwo
listwy powinieneś dostać w prezencie od salonu jako gratis.

AUTOR WĄTKU
romann
 

08 kwi 2009 13:18

Ja dostałem swoje listwy za darmo. Wyglądaja dobrze, ale ich skutecznośc jest raczej niewielka. Teraz chyba już się nie widuje skutecznie chroniących przed obiciami listew - kto by chciał mieć listwy jak w polonezie. Zresztą przed walnięciem tylnymi drzwiami nie uchroni żadna listwa, chyba, że będzie szła zaraz pod szybami.
Generalnie listwy boczne służą do ozdoby, więc są warte każdych pieniędzy :-)

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

08 kwi 2009 21:21

romann napisał(a):Ja dostałem swoje listwy za darmo. Wyglądaja dobrze, ale ich skutecznośc jest raczej niewielka. Teraz chyba już się nie widuje skutecznie chroniących przed obiciami listew - kto by chciał mieć listwy jak w polonezie. Zresztą przed walnięciem tylnymi drzwiami nie uchroni żadna listwa, chyba, że będzie szła zaraz pod szybami.
Generalnie listwy boczne służą do ozdoby, więc są warte każdych pieniędzy :-)
przydają się jak parkujesz na grubość lakieru samochód obok samochodu i przy wyjściu musisz oprzeć swoje drzwi o inny samochód bo inaczej nie wyjdziesz. Jak ten ktoś ma listwy to drzwi opierają się o nie a jak nie ma to o lakier. Mi się bardzo często zdarza tak parkować więc pod tym względem się przydają. jednak od czyiś tylnych drzwi mam wgniotę pod lusterkiem, tu niestety listwy były za nisko :(

AUTOR WĄTKU
ticzer
 

08 kwi 2009 21:44

Mnie również dołożyli listwy w salonie. I ... uratowały mi lakier. Na parkingu zablokowali mi wyjazd i przeciskajac sie otarlem sie o maly slupek, mocno oparl sie o listwe. Uff lakier uratowany, a listwa wrocila do normy (bylo wgniecenie na listwie ok. 2 mm). Prawde mowiac wolalbym bez, lecz polskie realia ... ball

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

09 kwi 2009 09:20

e2rdo napisał(a):
romann napisał(a):Ja dostałem swoje listwy za darmo. Wyglądaja dobrze, ale ich skutecznośc jest raczej niewielka. Teraz chyba już się nie widuje skutecznie chroniących przed obiciami listew - kto by chciał mieć listwy jak w polonezie. Zresztą przed walnięciem tylnymi drzwiami nie uchroni żadna listwa, chyba, że będzie szła zaraz pod szybami.
Generalnie listwy boczne służą do ozdoby, więc są warte każdych pieniędzy :-)
przydają się jak parkujesz na grubość lakieru samochód obok samochodu i przy wyjściu musisz oprzeć swoje drzwi o inny samochód bo inaczej nie wyjdziesz. Jak ten ktoś ma listwy to drzwi opierają się o nie a jak nie ma to o lakier. Mi się bardzo często zdarza tak parkować więc pod tym względem się przydają.

No nieźle z tym parkowaniem :o ...powiedz gdzie parkujesz...będę unikał tych miejsc :oops:
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

09 kwi 2009 09:29

CENTRUM :P

AUTOR WĄTKU
erkaesiak
 

20 kwi 2009 19:10

Dziś na przeglądzie w CarDromie w Warszawie założyli mi listwy - chyba identyczne, ale jeszcze dobrze się nie przyjrzałem :wink:

http://www.allegro.pl/item612346009_kia ... oczne.html

koszt 135 zł (10 % rabatu) + montaż gratis! :D

AUTOR WĄTKU
ziutek
 

12 maja 2009 20:35

Dowiedziałem się właśnie że są i że mogę kupić listwy na boczki ,dzięki clapping

AUTOR WĄTKU
ziutek
 

14 maja 2009 18:42

Kto wie czy w Szczecinie montują listwy boczne :mrgreen:

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

15 maja 2009 19:44

Ostatnio edytowano 15 maja 2009 19:49 przez Gizmo121, łącznie edytowano 2 razy
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
pitern
 

15 maja 2009 19:46

Ładne bardziej mi sie te podobaja jak te co u nas daja

AUTOR WĄTKU
mziutek
 

15 maja 2009 21:37



Dlaczego Czesi mnie nie lubią ?
Po kliknięciu na powyższe linki otwiera się strona ze ślicznymi samochodami na górze a pod tym:
Kriticka informace
Byl jste vykazan z tohoto fóra
Prosim kontaktujte webmastera nebo administratora tohoto fóra pro ziskana bližšich informaci.

Domyślam się, że wyrzucili mnie z forum jeszcze zanim dowiedziałem się o jego istnieniu :? - taka przyrodnicza ciekawostka :lol:

Do rejestracji, webmastera ani administratora też mnie nie wpuszcza :oops:

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl