Aktualnie przeskoczyłem z 1fl na 3 przed fl.
Wsiadam do auta i zobaczyłem taka oto nalepkę firmy Webasto.
Natomiast od poprzedniego właściciela nie dostałem żadnej informacji czy też pilota do niego. On nawet chyba nie wiedział że coś takiego jest natomiast wspominał że auto ma tzw pakiet zimowy.
Czy ktoś mi wytłumaczy czy to jest faktycznie ogrzewanie postojowe czy no tylko dogrzewanie silnika na mrozie?


