Dodatkowe akcesoria

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
reni
 

16 wrz 2007 19:33

A jeszcze jedno I30 nie jest takim samym samochodem co Cee'd. Plyta podlogowa jest taka sama ale roznia sie zestrojeniem zawieszenia - i to wlasnie robi roznice ...

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

17 wrz 2007 08:08

"miękciej " podobno
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
Goldenos
 

17 wrz 2007 09:23

No właśnie, tak sobie dywagujemy, a może ktoś sprawdzić organoleptycznie podczas jazdy próbnej, jak to z i30 w porównaniu do Cee'da jest?

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

19 wrz 2007 20:00

ja bym mógł ale co tak ceedem pod salon hultaja podjechac i co jazda próbną chcesz, bo co?
oczywiście co to pana w salonie obchodzi ale dziwnie tak:D
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
Olek
 

19 wrz 2007 20:57

Witam

Jak wygląda sprawa gaśnicy i trójkąta w Cee'd ? Jest ? czy trzeba dokupić ? :wink:

AUTOR WĄTKU
starczek
 

19 wrz 2007 21:03

Jest. Zdaje się, że nie można legalnie sprzedawać pojazdów w Polsce bez tego wyposażenia.

AUTOR WĄTKU
Olek
 

19 wrz 2007 21:10

<span>starczek</span> napisał(a):Zdaje się, że nie można legalnie sprzedawać pojazdów w Polsce bez tego wyposażenia.
_________________


O widzisz, nie wiedzialem tego. Dzięki

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

20 wrz 2007 07:47

daja dają, trójkat jest nawet taki taki malutki -opakowanie -ciekawe jak w środku wygląda
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
masiu
 

20 wrz 2007 09:08

Faktycznie opakowanie jest małe a do środka jak wygląda sam trójkąt też nie zaglądałem- mam nadzieję, że on tam jest :P

AUTOR WĄTKU
swender
 

Dodatkowe wyposaĹźenie

27 wrz 2007 12:31

Witam,
Można zamówić do Ceed'a samościemniające się lusterko, czujnik deszczu i składane lusterka zewnętrzne. Polecam poszukanie dodatków na stronach KIA z innych krajów i pytanie o nich dealerów.

AUTOR WĄTKU
tomek242
 

Re: Dodatkowe wyposaĹźenie

27 wrz 2007 16:36

swender napisał(a):Witam,
Można zamówić do Ceed'a samościemniające się lusterko, czujnik deszczu i składane lusterka zewnętrzne. Polecam poszukanie dodatków na stronach KIA z innych krajów i pytanie o nich dealerów.


Rozumiem, że zamówiłeś te dodatki?

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

Re: Dodatkowe wyposaĹźenie

27 wrz 2007 19:45

swender napisał(a):Witam,
Można zamówić do Ceed'a samościemniające się lusterko, czujnik deszczu i składane lusterka zewnętrzne. Polecam poszukanie dodatków na stronach KIA z innych krajów i pytanie o nich dealerów.


wystarczy reklamowke ceeda obejrzec i nie trzeba szukac w innych krajach. Pytac tez mozna - specyfikacja na rynek PL nie przewiduje lusterka elektrochromatycznego, elektrycznie skladanych lusterem ... jak rowniez felg 17 cali, pakietu sportowego itd.

pzdr

PS. Zamowiles te dodatki czy tylko wiesz ze sa?
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
cyberstorm
 

28 wrz 2007 08:06

Jak jeździłem po salonach w stolicy to w jednym z nich powiedzieli że jak się będę bardzo upierał to są w stanie ściągnąć taką wersję jaka występuje w zachodnich cennikach. Tylko jedno "ale" - czas oczekiwania na auto na pewno się sporo wydłuży i cena byłaby nieadekwatna do tego, ile taki sam model mógłby kosztować u nas jeśli byłby w cenniku (na naszą niekorzyść bo salon bierze sobie dodatkowe $$$ za ściągnięcie takich bajerów).

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 14 paź 2007 10:56 przez cyberstorm, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

28 wrz 2007 08:55

niedlugo pewnie pojawia sie rozbitki z zagramanicy, wiec czesc tych "bajerow" bedzie mozna sobie pewnie zamontowac. Jezeli KIA idzie zgodnie z tendencjami, to prawdopodobnie w kazdym aucie instalacja elektryczna jest taka sama, wiec montaz np. lusterka elektro w srodku to moze byc kwestia wpiecia wtyczki w odpowiednie miejsce

mam zamiar niedlugo to sprawdzic ;)

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
masiu
 

28 wrz 2007 09:09

<span>gbear</span> napisał(a):mam zamiar niedlugo to sprawdzic



z zaciekawieniem czekam na tę chwilę i uwagi z tym związane :)

AUTOR WĄTKU
cyberstorm
 

28 wrz 2007 12:44

Ja również poczekam na uwagi i jakieś zdjęcia po montażu :) .
Ostatnio edytowano 14 paź 2007 10:57 przez cyberstorm, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
lalas
 

01 paź 2007 01:07

gbear napisał(a):niedlugo pewnie pojawia sie rozbitki z zagramanicy, wiec czesc tych "bajerow" bedzie mozna sobie pewnie zamontowac. Jezeli KIA idzie zgodnie z tendencjami, to prawdopodobnie w kaĹźdym aucie instalacja elektryczna jest taka sama, wiec montaz np. lusterka elektro w srodku to moze byc kwestia wpiecia wtyczki w odpowiednie miejsce

mam zamiar niedlugo to sprawdzic ;)

pzdr


czyli, "będziem dłubać panie" :D

AUTOR WĄTKU
swender
 

Re: Dodatkowe wyposaĹźenie

01 paź 2007 09:50

gbear napisał(a):
swender napisał(a):Witam,
Można zamówić do Ceed'a samościemniające się lusterko, czujnik deszczu i składane lusterka zewnętrzne. Polecam poszukanie dodatków na stronach KIA z innych krajów i pytanie o nich dealerów.


wystarczy reklamowke ceeda obejrzec i nie trzeba szukac w innych krajach. Pytac tez mozna - specyfikacja na rynek PL nie przewiduje lusterka elektrochromatycznego, elektrycznie skladanych lusterem ... jak rowniez felg 17 cali, pakietu sportowego itd.

pzdr

PS. Zamowiles te dodatki czy tylko wiesz ze sa?


Witam,
TAk, dodatkowo zamówiłem samościemniające się lusterko, czujnik deszczu, składane lusterka zewnętrzne i tempomat. Zamówiłem u dealera Marvel w Łodzi.

AUTOR WĄTKU
masiu
 

01 paź 2007 10:00

a jak się kształtują ceny tych dodatków??

AUTOR WĄTKU
swender
 

01 paź 2007 13:12

1 kPLN tempomat, 1 kPLN samościemniajace się lusterko 500 PLN elektrycznie składane lusterka

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl