Hak holowniczy w Ceedzie

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
less
 

Re: Hak holowniczy w Ceedzie

16 sty 2016 22:25

Poczytaj wyżej. Pisałem że mam hak w SW z 2012 r. Montowałem w ASO polski produkt autohak Słupsk z wiązką 13 PIN. Cena 990 plnów za całość

stempel1
Brygadzista
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19 gru 2015 20:59
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 Pb 135KM
2012

Re: Hak holowniczy w Ceedzie

17 sty 2016 00:02

less napisał(a):Poczytaj wyżej. Pisałem że mam hak w SW z 2012 r. Montowałem w ASO polski produkt autohak Słupsk z wiązką 13 PIN. Cena 990 plnów za całość


Wiem, widzialem ale nie odpowiada on w pełni na mojego posta w sytuacji obecnej - cena za hak z montażem super, lecz niestety nigdzie takiej obecnie nie znalazłem (a obdzwoniłem kilka ASO z okolicy najbliższych 200-250 km). Z tego co się dowiedzialem to obecne ceny zaczynają się od ok. 1400 zł (dziwne, iż cena rośnie zamiasta maleć w dół;) - informacja z środy i nie jest to co prawda jakaś kosmiczna cena (lepsza w każdym razie niż 1900 zł którą mi zaproponowano w ASO najbliższej mego miejsca zamieszkania) jednakże i tak jest całkiem spory wydatek za niewielki kawałek metalu i 3 godziny roboty. Oczywiście można taniej jak samemu kupi się hak i zleci montaż w nieautoryzowanym warsztacie (ceny od 150 do 400) jednakże pozostaje jeszcze kwestia gwarancji (pani z infolinii nie potrafila mi odpowiedzieć, skierowała do działu serwisu - email wysłany, czekamy na odpowiedź). Cóż czasu jeszcze trochę do wiosny jest, więc coś może sie jeszcze w tym zakresie w ASO zmieni:)

peepe
Kierownik zmiany
 
Posty: 128
Dołączył(a): 16 gru 2010 13:49
Lokalizacja: lubelszczyzna/LKR
Grupa: Lubelska

Re: Hak holowniczy w Ceedzie

03 lut 2016 09:34

stempel1 napisał(a): Oczywiście można taniej jak samemu kupi się hak i zleci montaż w nieautoryzowanym warsztacie (ceny od 150 do 400) jednakże pozostaje jeszcze kwestia gwarancji (pani z infolinii nie potrafila mi odpowiedzieć, skierowała do działu serwisu - email wysłany, czekamy na odpowiedź).


Kwestia gwarancji na co? Rozumiem, że w zasadzie chodzi o instalację elektryczną.
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale ludzie sami kupowali już hak, montowali sami lub za 100 pln w warsztacie, a z podłączeniem modułu umawiali się w ASO.
1,6DOHC HB FL 8Q ver.M

stempel1
Brygadzista
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19 gru 2015 20:59
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 Pb 135KM
2012

Re: Hak holowniczy w Ceedzie

03 lut 2016 19:10

Ja zaś nie byłbym pewien czy samodzielny montaż haka (bądź też w sposób wskazany przez Ciebie) ma wpływ jedynie na gwarancję w zakresie instalacji elektrycznej. W instrukcji jest bowiem zapis, iż w przypadku instalacji poza siecią ASO jakiegokolwiek elementu mogącego mieć bezpośredni lub pośredni wpływ negatywny na część auta powoduje wyłączenie tej części z zakresu opieki gwarancyjnej (pkt 12 - jest tam też zapis własnie o hakach holowniczych, jak i przeróbkach poza siecią ASO). Czyli wniosek jak dla mnie jest taki, iż jeśli w okresie posiadania gwarancji coś zrobisz sam to możesz z tego powodu stracić część opieki gwarancyjnej.

AUTOR WĄTKU
olafek
 

Re: Hak holowniczy w Ceedzie

15 lut 2016 23:34

witam, nosze sie z zamiarem zalozenia haka do kia ceed sw 1.6crdi 2007r i tu moje pytanie jak to jest z tym modulem? ledów nie mam czujników nie mam a podobno moduł " lepiej jakby byl " koszt zalozenia takiego haka 1000zl, jak by byl bez modulu 500zl. Czy ktos zakladal hak akurat do tego rocznika. Dziekuje za odpowiedz

AUTOR WĄTKU
mariuszek
 

Re: Hak holowniczy w Ceedzie

16 lut 2016 13:38

Kolego śmiało możesz zakładać bez modułu, a skąd wiem bo sam zakładałem hak i wiązkę elektryczną tyle że dedykowana podłączasz się do kostki i śmiga aż miło, auto było na gwarancji trzeci rok użytkowania i zrobiłem bez kanału :D zapominałem dodać Hyundai i30 CW CRDI 1.6

AUTOR WĄTKU
olafek
 

Re: Hak holowniczy w Ceedzie

16 lut 2016 16:40

dzieki za odpowiedz, mam jeszcze jedno pytanie gdzie zakupiles ta dedykowana wiazke i w jakiej byla cenie?.

AUTOR WĄTKU
mariuszek
 

Re: Hak holowniczy w Ceedzie

19 lut 2016 20:47

Na internecie musisz szukać tania nie była o ile pamiętam koło 260 zł.

AUTOR WĄTKU
olafek
 

Re: Hak holowniczy w Ceedzie

23 lut 2016 08:30

A wiec tak, hak akurat do mojego samochodu musi byc z modulem najtanszy na allegro steinhof + modul steinhof 560zl mozna kupic wiazke dedykowana ale ona tez jest z modulem, wiazke dedykowana trzeba kodowac uniwersalnej nie trzeba koszt montazu 300-350 zl pozdrawiam.

AUTOR WĄTKU
gabriel1985
 

wiązka haka dedykowana gdzie szukać wtyczki

06 mar 2016 19:49

Witam jak w tytule gdzie szukać podpięcia w samochodzie do wiązki dedykowanej ceed kombi po 2012 roku, wiem że na podłodze nigdzie nic nie ma a jak chciałem odkrecić lampy tylne po odkreceniu 2 śrub dalej nie mogłem jej ściągnąć(tak jak by ją jeszcze coś trzymało) mimo iż robiłem wszystko jak w instrukcji obsługi może ktoś mi podpowie gdzie szukać W ostateczności bede rozkręcał cały tył autka a tego nie chce :|

AUTOR WĄTKU
Ceed_JD
 

Re: wiązka haka dedykowana gdzie szukać wtyczki

06 mar 2016 21:21

niestety 'dedykowana' to nie znaczy ze ma gotowa wtyczke... rozbebeszasz lewy tyl auta i łączysz wiazki...
chyba ze masz pod CAN i podlaczana pod wyświetlacz na zegarach ... to wtedy powodzenia :)

AUTOR WĄTKU
mariuszek
 

Re: wiązka haka dedykowana gdzie szukać wtyczki

07 mar 2016 08:40


AUTOR WĄTKU
gabriel1985
 

Re: wiązka haka dedykowana gdzie szukać wtyczki

07 mar 2016 16:51

coś link nie działa

AUTOR WĄTKU
mariuszek
 

Re: wiązka haka dedykowana gdzie szukać wtyczki

07 mar 2016 17:02


stempel1
Brygadzista
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19 gru 2015 20:59
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 Pb 135KM
2012

Re: wiązka haka dedykowana gdzie szukać wtyczki

07 mar 2016 17:14

gabriel1985 napisał(a):coś link nie działa


Może to będzie dokładniejszy link - instrukcja dla wiązki 13 pinowej :ok

AUTOR WĄTKU
gabriel1985
 

Re: wiązka haka dedykowana gdzie szukać wtyczki

07 mar 2016 21:59

a dziękuje przynajmniej już wiem gdzie i czego szukać teraz tylko czekać na hak i wiązkę

AUTOR WĄTKU
gabriel1985
 

Re: Hak holowniczy w Ceedzie

07 mar 2016 22:09

Polecam firmę z allegro tanie_moto sprzedają haki wiązki itp naprawde kontakt perfekt a i dobre rabaty udzielają Sam osobiście zakupiłem dziś hak automat wiązke dedykowaną bagażnik na 4 rowery rabat prawie 400zł tu podaje link do ich strony jakby ktoś szukał czegoś http://allegro.pl/listing/user/listing. ... t-1-3-0204

stempel1
Brygadzista
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19 gru 2015 20:59
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 Pb 135KM
2012

Re: wiązka haka dedykowana gdzie szukać wtyczki

08 mar 2016 16:49

gabriel1985 napisał(a):a dziękuje przynajmniej już wiem gdzie i czego szukać teraz tylko czekać na hak i wiązkę


No ja właśnie hak (półautomat) i wiązkę odebrałem dziś, zaś montaż mam zaplanowany na przyszły wtorek :ha Do tego jeszcze musze tylko zakupić platformę na 4 rowery i hajda sezon zaczynamy :ok

stempel1
Brygadzista
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19 gru 2015 20:59
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 Pb 135KM
2012

Re: Hak holowniczy w Ceedzie

08 mar 2016 19:00

gabriel1985 napisał(a):Polecam firmę z allegro tanie_moto sprzedają haki wiązki itp naprawde kontakt perfekt a i dobre rabaty udzielają Sam osobiście zakupiłem dziś hak automat wiązke dedykowaną bagażnik na 4 rowery rabat prawie 400zł tu podaje link do ich strony jakby ktoś szukał czegoś http://allegro.pl/listing/user/listing. ... t-1-3-0204


A jaki wybrałeś bagażnik na 4 rowery?

AUTOR WĄTKU
gabriel1985
 

Re: wiązka haka dedykowana gdzie szukać wtyczki

09 mar 2016 21:16

platformę też zakupiłem z wiązką i hakiem platforma 4 rowerki Peruzzo Parma także też polecam tanie_moto bo jestem zadowolony z ich cen za hak wiązke i bagażnik

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl