Jakość opon Michelin- Energy =letnie.

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Na jakich oponach jeździcie ?

Michelin
213
82%
Goodyear
10
4%
Pirelli
2
1%
Kleber
9
3%
Bridgestone
8
3%
Continental
8
3%
Barum
5
2%
Dębica
5
2%
 
Liczba głosów : 260
AUTOR WĄTKU
wieczop_lodz
 

Assistance opon MICHELIN

06 kwi 2008 06:40

Chciałbym Wam wspomnieć o możliwości jaką daje nam producent opon Michelin.
Jeśli kupiliście autko wraz z jakimikolwiek 4 oponami Michelin to firma daje
3 x Assistance (opona, paliwo, klucze)
Serwis Podróży Michelin (pomoce METEO oraz W PODRÓŻY)

przez okrez 3 lat od zakupu opon czy też zakupu auta wraz z oponami clapping
Na stronie www.michelin.pl napisane jest czarno na białym:
"Ze wszystkich usług możesz korzystać dzięki karcie Serwisu Klienta Michelin, którą otrzymasz od Dilera Michelin przy zakupie kompletu opon naszej marki do samochodu osobowego lub 4x4"
Zatem startujcie do dowolnego sprzedawcy opon po kartę Michelin i podstęplujcie ją później u Waszego dealera autka, ponieważ to on sprzedał Wam opony z autem i życzę spokojniejszej jazdy
Pozdrawiam :D
Piotr

rawemon
Dyrektor
 
Posty: 732
Dołączył(a): 10 paź 2007 21:40
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Mazowiecka

06 kwi 2008 08:58

Mechanik z ASO powiedział, że ten model michelinek ,które są w ceedzie jest jednym ze słabszych w grupie michelin.

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

06 kwi 2008 09:28

<span>rawemon</span> napisał(a):Mechanik z ASO powiedział


wierzę mu. :wink: W 100 % ma rację. :wink: :lol:

AUTOR WĄTKU
Boski
 

06 kwi 2008 10:51

ta ja tez mu wierze zwłąszcza ze mechanicy to istni specjaliści m.in. od opon

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

06 kwi 2008 11:40

Wśród opon marki Michelin to faktycznie Energy jest takim low-endem. Ale w grupie Michelin to będzie i tak jedna z najlepszych opon (do grupy Michelin należą m.in. Kleber i Kormoran).

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

06 kwi 2008 12:31

Spodziewałem sie czegoś lepszego od tej marki...za głośne jak dla mnie te nasze Micheliny :twisted:! Jeśli chodzi o głośność to noty na pewno zebrały wysokie :evil: Być może inne parametry przebijają konkurencję 8-)

AUTOR WĄTKU
Jędrek
 

07 kwi 2008 18:56

Faktycznie, też się zdziwiłem głośnością tych opon. Może się mylę, ale momentami wydaje mi się, że już te moje zimówki były cichsze. No ale cóż - darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. :twisted:

Avatar użytkownika
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

07 kwi 2008 19:24

Potwierdzam.Dla mnie głosniejsze niż zimowe nokiany WR G2.

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

07 kwi 2008 19:56

Mam to samo wrażenie. Po zmianie z Nokianów WR jest wyraźnie głośniej.

AUTOR WĄTKU
Gaj
 

07 kwi 2008 23:25

Potwierdzam, że te opony to jakiś chiński badziew jak chodzi o głośność. Inne parametry mają się zdaje się niezłe, ale szkoda tej głośności...
Mam Nokiany w 2 samochodzie i różnica jest naprawdę mocno wyczuwalna. No, ale skoro je dali to trzeba zajeździć i potem zmienić na coś naprawdę sensownego - najlepiej na Nokiany, które słyną z cichości.

AUTOR WĄTKU
Jenot
 

07 kwi 2008 23:36

Ja również uważam, że seryjne "kapcie" są zdecydowanie za głośne. Głośniejsze niż moje zimówki - Dunlop Winter Sport 3d. Po przekroczeniu 120 km/h hałas staje się naprawdę uciążliwy na dłuższą metę. Dobrze, że powyżej 120 to tak naprawdę nie ma specjalnie gdzie jeździć w tym naszym pięknym kraju ;P

rawemon
Dyrektor
 
Posty: 732
Dołączył(a): 10 paź 2007 21:40
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Mazowiecka

08 kwi 2008 15:53

Moje są made in Italy -nie ChRL.W internetowym sklepie z oponami kosztują 246PLN.Są jeszcze energy saver za 260PLN.I to wszystko jeżeli chodzi opony michelin w rozmiarze 195/65 R15.

Avatar użytkownika
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

08 kwi 2008 16:06

Tak jak wczesniej wspomniałem są one głośne,ale wydaje mi sie,że jeśli chodzi o zużycie paliwa są ok.

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

08 kwi 2008 16:11

Oponki są ok . problem polega że drogi mamy do d..y, jeśli dróżka jest równa to śmigają aż miło :D ,ale wszyscy wiemy jakie są polskie realia dziura na dziurze i frez na frezie :twisted: Gdybyśmy poruszali się na tych oponkach po zachodnich drogach byłoby wszystko ok :)

AUTOR WĄTKU
Olek
 

08 kwi 2008 16:31

<span>AndrzejM</span> napisał(a):GdybyÂśmy poruszali siĂŞ na tych oponkach po zachodnich drogach byÂłoby wszystko ok


Nie zgodze sie ... jechalem po "zachodnich drogach" na Michelinach i na obecnych Dunlop'ach i slyszalem spor¹ ró¿nice.

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

08 kwi 2008 16:37

Możliwe lecz napewno byłoby znacznie lepiej tym bardzej że jak wiadomo michelinki zakładane do naszych ceedków to nie okazy z górnej półki niestety :(

Avatar użytkownika
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

08 kwi 2008 17:56

Moim zdaniem,bez względu na rodzaj nawierzchni , Miuchałki są po prostu za głośne.Mają za to,jak wcześniej wspomniałem inne zalety.

AUTOR WĄTKU
AndyCzarny
 

08 kwi 2008 18:10

w porzednim aucie miałem Kleber i były zdecydowanie głosniejsze przy jeździe powyżej 90km/h
jak narazie Ceedem na naszych krajowych drogach nie ma gdzie jeździc bezpiecznie z wiekszą predkoscią niż 120-130km/h przez dłuzszy okres czasu wiec tez znikomy hałas jest do zniesienia ale za to opony te mają inne zalety.

AUTOR WĄTKU
siuto
 

09 kwi 2008 10:07

te Micheliny sa asymetryczne a pewnie wiekszosc porownuje je z zimowymi symetrycznymi laczkami - moze to miec wplyw na glosnosc?

AUTOR WĄTKU
AndyCzarny
 

09 kwi 2008 11:39

na głośność napewno ma wpływ rodzaj i jakość bieżnika a zimówki są miękkie więc też i są głośniejsze... na swoim przykładzie wiem jeżdżąc tej zimy poprzednim autem na zimówkach Fulda (które uważam za bardzo dobre opony zimowe) że były głośniejsze od ponoć głośnych Michalków które są zakładane standardowo do naszych szanownych Kijanek

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl