Alufki, alufelgi, felgi aluminiowe do Cee'd (wszystkich)

Układ kierowniczy, koła, opony, felgi, hamulce itp.

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
slavo1972
 

Re: Alufki

10 sty 2011 20:39

Wybacz lewadzki ale za 800 zł możesz w 17ce kupić tylko wyrób felgopodobny.Lepiej kup tak jak kolega kozlp Dezenty RE w 16ce a napewno będziesz zadowolony.Z mojego doświadczenia w branży oponiarskiej felgi oferowane przez Alcar,czy będą to tańsze Enzo lub Dezent czy droższe AEZ, oferują dobrą jakość za rozsądną cenę.Klienci którym je poleciłem są zadowoleni a ja także mam właśnie Dezenty RE w swojej ceedce.17 calowych nie założyłem bo dosyć się naoglądam zniszczonych felgi i opon. A różnicę w cenie przeznaczyłem na poprawę audio w samochodzie :ok

PS.Dla jasności:Firma Alcar nie płaci mi za reklamę.Kieruję się stara dobrą zasadą,że jeśli klient będzie zadowolony z felgi lub opony którą mu poleciłem i sprzedałem to wróci do mnie i poleci firmę znajomym a to da większe profity niż sprzedawanie byle jakiego towaru na którym można jednorazowo więcej zarobić :smile:

AUTOR WĄTKU
lewadzki
 

Re: Alufki

11 sty 2011 15:41

po części przyznam racje, a po części nie.
fakt za te pieniądze ciężko kupic 17" , ale nie napisałem też ,że tyle wydam, licze że na felgi miało być wydane ok 1.300max , ale napewno nie 2 tys, gdyż w tym momencie mnie nie stać na taki wydatek...
da się kupic 17 za małe pieniądze, bo sam kupiłem ładne i dobre ATS model DTM za niecały tysiąc złotych.

16 nie chce , bo mam opony 17..

ale... felg narazie nie będzie , będę przekładał letnie gumy na seryjne 17 , gdyż w sobote kupuje samochodzik ( 3 już pume ) no i fundusze znowu się ograniczyły

AUTOR WĄTKU
mostom
 

Re: Alufki

14 sty 2011 12:42

slavo1972 napisał(a):
PS.Dla jasności:Firma Alcar nie płaci mi za reklamę.Kieruję się stara dobrą zasadą,że jeśli klient będzie zadowolony z felgi lub opony którą mu poleciłem i sprzedałem to wróci do mnie i poleci firmę znajomym a to da większe profity niż sprzedawanie byle jakiego towaru na którym można jednorazowo więcej zarobić :smile:

Pytanko. Z Alcara się bierze tylko przez dystrybutorów? Nie mają jakiegoś osobnego sklepu?

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Alufki

14 sty 2011 12:53

mostom napisał(a):Pytanko. Z Alcara się bierze tylko przez dystrybutorów? Nie mają jakiegoś osobnego sklepu?

Na ich stronie jest wyraźna informacja: Aby dokonać zakupu skontaktuj się z DYSTRYBUTOREM.
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
slavo1972
 

Re: Alufki

14 sty 2011 19:58

Z mojego rozeznania dobre ceny na felgi Alcara mają:
-Autox.pl
-autoopony.com
Sprzedają z reguły taniej od Oponeo i Motoricusa.Zestaw montażowy i przesyłka w cenie.

AUTOR WĄTKU
mostom
 

Re: Alufki

14 sty 2011 21:07

A czy warto teraz kupować śruby zabezpieczające do felg alu. Dalej tak kradną felgi? Czy się uspokoiło trochę? A jak warto to co polecacie?

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: Alufki

17 sty 2011 13:25

mostom napisał(a):A czy warto teraz kupować śruby zabezpieczające do felg alu. Dalej tak kradną felgi? Czy się uspokoiło trochę? A jak warto to co polecacie?


Ja do swoich kupiłem, bo stwierdziłem że zawsze to utrudnienie dla złodzieja. Ale ...

jest drugie dno. Mianowiecie taka śruba zabezpieczająca kiedyś się wyrobi i jak mnie uświadomił wulkanizator w moim przypadku juz niedługo :roll:
Zrezygnowałem z tych zabezpieczeń.

Jeśli chcesz czuć psychicznie że zrobiłeś coś w temacie zabezpieczenia, to kup.


Ps. jak mają zwinąć to i tak zwiną. :ha
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6885
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Alufki

17 sty 2011 13:56

może mały OT ale a propos kradzieży to ostatnio stwierdziłem że złodzieje już całkiem zeszli na psy..

Idę o 4 rano do auta, świeżo wyremontowanym chodniczkiem, patrzę a tu dziura jak diabli, brakuje z 5-6 kostek brukowych.. Myślę sobie - że złomiarze już wszystkie śmietniki z osiedla zaj***li rozumiem, że mi drzwi od klatki zaj***li rozumiem- kupa blachy, że drzwi nie było to skrzynki też zaj***li to oczywista sprawa , ale żeby kostkę brukową??!? Jakieś skupy powstały czy co?? I to jeszcze kilka sztuk?! Nie uszedłem 10m a tu focus sąsiada bez felg na tej kostce stoi :lol: :lol: :lol: ( a przy nim sąsiad też taki nocny marek i mówi że wpadł tylko na godzinę do domu :lol: )
Kiedyś to przynajmniej złodzieje swoje porządne cegły mieli i po kilka dawali.. Chociaż nie, zwracam honor, ci przynajmniej zostawili auto na kostce, na psy to zeszli ci co zostawiają auto na tarczach :sad: :pałka
Ostatnio edytowano 18 sty 2011 21:16 przez Ryba4, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
mostom
 

Re: Alufki

17 sty 2011 21:18

George napisał(a):Ja do swoich kupiłem, bo stwierdziłem że zawsze to utrudnienie dla złodzieja. Ale ...


Felgi kupione ! :mrgreen: A zabezpieczenia też chyba kupię - zawsze to lepsze samopoczucie człowiek ma.
Takie felgi, chyba na ceedzie będą dobrze wyglądać - kupiłem 15" bo szkoda mi dobrych opon letnich: http://www.felgi.pl/felga/250,4262/felgi_enzo_103_dark.htmlx

AUTOR WĄTKU
lewadzki
 

Re: Alufki

18 sty 2011 09:20

no ja dziś schodzę do hali garażowej, patrze i oczom własnym nie wierze.
patrze jeszcze raz , a tam stoi Alfa 159 mojego kolegi z pracy , bez kół , bez cegiełek, położona na podwoziu...
masakra jakaś...

AUTOR WĄTKU
mostom
 

Re: Alufki

18 sty 2011 21:05

lewadzki napisał(a):no ja dziś schodzę do hali garażowej, patrze i oczom własnym nie wierze.
patrze jeszcze raz , a tam stoi Alfa 159 mojego kolegi z pracy , bez kół , bez cegiełek, położona na podwoziu...
masakra jakaś...

Czyli jednak kupuje zabezpieczenia. Czy ktoś ma jakieś rozeznanie, które są godne polecenia? Wiem, że dla chcącego nic trudnego, ale jak się ma jakiś złodziej namęczyć to może sobie odpuści i pójdzie do innych felg bez zabezpieczeń. :twisted:

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6885
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Alufki

18 sty 2011 21:36

mostom

Piękne masz te felgi! Jaki koszt? Ja czekam na zamówione w salonie z katalogu ATT "numer 6" ale za chiny ich nie mogę znaleźć nigdzie nawet na google, wie ktoś jak? :zgryz

P.S. Czy ten temat nie powinien być w dziale tunning?

edit

Dobra, już znalazłem, nie "model 6" tylko "model H" (15'")
Obrazek

Co myślicie?? :cool:
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
mostom
 

Re: Alufki

19 sty 2011 08:09

Ryba4 napisał(a):mostom

Piękne masz te felgi! Jaki koszt?

Z kosztami wysyłki, nakrętkami, pierścieniami, dekielkami, wentylami 290 zł za sztukę.
edit
Ryba4 napisał(a):Dobra, już znalazłem, nie "model 6" tylko "model H" (15'")
Obrazek

Co myślicie?? :cool:

Fajoskie - to są Dotz Hanzo? Na http://www.alcar.pl/AlcarKonfigurator/produktion_neu/index.php?PHPSESSID=srgv5pgcm0625bl32ijaog1qc3&fdi_mod=S12&fdi_key=152 można sprawdzić jak na autku się będą prezentować.

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6885
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Alufki

19 sty 2011 08:28

Prawie! Ale bardzo podobne! Niby ATT model H a w praktyce Advanti Racing Adv 60H http://www.felgi.pl/felga/250,1927/felgi_advanti_racing_adv_60h.htmlx
Obrazek
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
lewadzki
 

Re: Alufki

19 sty 2011 08:56

ale Dotz-y były pierwsze w tej wersji.

co do zabezpieczeń, ja wczoraj na gwałt szukałem i nie mogłem na miejscu znaleść.
Chciałem kupić Mcgard (czy jakoś tak ) za ok 130 ale w CNF nie mieli akurat na stanie do procka, a w norauto pan powiedział że mam sam szukać sobie na półce i obok jest spis...
a ja na to ,że jakiś zabytkowy , bo nawet mojego auta nie maja ... i wyszedłem.

Kupiłem jakieś zwykłe firmy robiącej chyba felgi za 70 zl
Ważne że narazie mam coś założone

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Alufki

23 sty 2011 09:25

Ryba4 napisał(a):Dobra, już znalazłem, nie "model 6" tylko "model H" (15'")
Obrazek

Co myślicie?? :cool:

Ja myślę, że mają "ciężki" wzór, niepasujacy do ceeda. Dodatkowo rozmiar 15" spotęguje wrażenie "ciężkości" z prostej przyczyny: jest za mały.

AUTOR WĄTKU
krzysiek.kpk
 

Re: Alufki

23 sty 2011 09:56

Mi się wydaje, że powinny pasować ale zdecydowanie w większym rozmiarze minimum 17, gdzieś nawet widziałem takie ale na prosiaczku.
Zastanawiam się czy czasami w podobny wzór nie pomalować oryginalnych 17.

Pozdrawiam
KPK

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6885
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Alufki

23 sty 2011 15:54

Kubeusz napisał(a):Ja myślę, że mają "ciężki" wzór, niepasujacy do ceeda. Dodatkowo rozmiar 15" spotęguje wrażenie "ciężkości" z prostej przyczyny: jest za mały.


NO koledzy nie stresujcie mnie :(
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Alufki

23 sty 2011 16:22

Ryba4 napisał(a):
Kubeusz napisał(a):Ja myślę, że mają "ciężki" wzór, niepasujacy do ceeda. Dodatkowo rozmiar 15" spotęguje wrażenie "ciężkości" z prostej przyczyny: jest za mały.


NO koledzy nie stresujcie mnie :(

Chciałeś opinii przecież :smile:
W moim odczuciu tak to będzie wyglądało, a widziałem już te felgi lajf.

AUTOR WĄTKU
krzysiek.kpk
 

Re: Alufki

24 sty 2011 16:57

Dzisiaj zainspirowany fotkami w necie, przyszło mi do głowy by 17 oryginalne pomalować na biało, do tego biały prosiaczek powinno wyglądać dobrze :smile:
Co myślicie o tym pomyśle?

Pozdrawiam
KPK

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zawieszenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl