Do tego zastanawia mnie czy tego standardowego kabla 6m? wystarczy?
Montaż w ceed SW z 2022 roku.
Moderator: Żandarmeria
Yankee
Ryba4
pioter
Yankee
marceed
gisio napisał(a):gzyms – ale taki wideorejestrator możesz założyć sam to żadna filozofia. A jak nie chcesz sam to zleć to komukolwiek innemu, gwarancji nikt Ci z tego powodu nie zabierze.
pioter
marceed
hsurim
marceed
hsurim napisał(a):Po co pod bezpieczniki - gniazda USB lub zapalniczki nie masz ?
pioter
marceed napisał(a):Jak pisałem, chcę podłączyć zasilacz trybu parkingowego
marceed
pioter
marceed
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość