displey

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

displey

30 gru 2007 10:34

wiem ze ktos juz o tym pisal - dzis rano zauwazylem niepokojace plamy na wyświetlaczu wylaczonym,potem na wlaczonym choc juz mniej wyrazne czy to z zimna? czy ktos tez cie z tym spotkal?
Ostatnio edytowano 10 lut 2008 10:51 przez zibi.s, łącznie edytowano 2 razy

AUTOR WĄTKU
kris
 

30 gru 2007 10:37

czy te plamy są "przeźroczyste" co mogłoby sugerować jakieś zawilgocenie,
czy są raczej ciemne co mogłoby sugerować "rozpływanie" się ścieżek elektroniki.
Czy dotykał ktoś palcami wyświetlacza ? może był naciskany ?

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

30 gru 2007 10:44

raczej to pierwsze (wilgoc) na pewno nie byl naciskany.zobaczymy po rozgrzaniu
Ostatnio edytowano 30 gru 2007 10:48 przez zibi.s, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
kris
 

30 gru 2007 10:47

to myślę, że nie ma się co denerwować i dać czas na odparowanie. Ale na pewno ja bym to już od tej pory obserwował codzennie :)

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

30 gru 2007 18:37

po rozgrzaniu plamy zniknely co wskazuje na wilgoc :)

AUTOR WĄTKU
kris
 

30 gru 2007 18:57

no to ok :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

09 lut 2008 21:47

cholera te plamy (przebarwienia) pojawiaja sie nadal ,nawet jak jest sucho (np. dzisiaj) pojawiaja sie i znikają nie wiem co o tym myslec. ktos tak ma?

AUTOR WĄTKU
kris
 

09 lut 2008 21:56

<span>zibi.s</span> napisał(a):cholera te plamy (przebarwienia) pojawiaja sie nadal ,nawet jak jest sucho (np. dzisiaj) pojawiaja sie i znikają nie wiem co o tym myslec. ktos tak ma?



możesz zrobić zdjęcie tego ???

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

09 lut 2008 22:12

zrobe jutro i wrzuce o ile bedą(to taka smuga idaca od dołu)

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

10 lut 2008 10:50

dzis z wyswietlaczem znów wszystko w porządku ale teraz bedę czujny i jak tylko się cos pojawi to zaraz wrzucam.

AUTOR WĄTKU
kris
 

10 lut 2008 14:18

<span>zibi.s</span> napisał(a):dzis z wyswietlaczem znów wszystko w porządku ale teraz bedę czujny i jak tylko się cos pojawi to zaraz wrzucam


koniecznie zrób zdjęcie bo to coraz bardziej intrygujące :?

AUTOR WĄTKU
less
 

10 lut 2008 14:28

ja też coś podobnego u siebie zauważyłem, ale okazało się że jest to wynik patrzenia na wyświetlacze przez okulary polaryzacyjne. Zdjęcie ich powodowało że problem znikał

AUTOR WĄTKU
Escobar
 

10 lut 2008 18:03

less napisał(a):ja też coś podobnego u siebie zauważyłem, ale okazało się że jest to wynik patrzenia na wyświetlacze przez okulary polaryzacyjne. Zdjęcie ich powodowało że problem znikał


Właśnie miałem o tym pisać :) również odbicie w szybie przedniej pokazuje wyświetlacz z "zaciekami".
Przynajmniej mamy gratisowy tester " czy szkła w twoich okularach sa polaryzacyjne" :mrgreen:

pozdr.

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6553
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

10 lut 2008 19:05

Też to mam (ciemne nieregularne smugi na wyświetlaczu kompa), pokazałem na serwisie - podobno taka jest uroda tego wyświetlacza - nie wiem, czy wynika to z temeperatury, wilgotności czy z nacisku obudowy (w końcy to LCD, naciśnijcie palcem na taki monitor) czy z wadliwego wykonania. Poza tym po "zaświeceniu" przebarwienia już nie widać, więc macham na to ręką.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
Shred34
 

10 lut 2008 19:46

Też mam taką smugę ale szczególnie się tym nie przejmuję. Widzę ją tylko w słoneczne dni jak założę okulary przeciwsłoneczne :wink: . Nie jest to denerwujące więc nawet tego nie zgłaszam.

AUTOR WĄTKU
kris
 

10 lut 2008 20:20

niech ktoś jednak zrobi to zdjęcie bo chciałbym (a może nie tylko ja) to zobaczyć :?

AUTOR WĄTKU
kris
 

12 lut 2008 12:26

czy ktoś już ma zdjęcie tego zacieku na kompie ???

AUTOR WĄTKU
lemur
 

12 lut 2008 12:38

A co, masz zbyt krótką listę usterek? :D

AUTOR WĄTKU
kris
 

12 lut 2008 12:42

nie,
nie mam auta i dlatego nie wiem jak to wygląda więc chciałbym to zobaczyć na jakimś foto,
kpw ?

AUTOR WĄTKU
Jędrek
 

12 lut 2008 19:15

Mam to samo ...ciemna smuga idąca od dołu wyświetlacza. Pojawia się od czasu do czasu, szczególnie na nie podświetlonym wyświetlaczu - bywa że jest też widoczna na "zapalonym" ale słabiej. Acha ... i widać ją gołym okiem - nie są potrzebne do tego fikuśne okulary (przynajmniej u mnie ) :D

Następna strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl