Cee'd a inne modele

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
reni
 

Cee'd a inne modele

28 gru 2007 22:06

Panowie i Panie

Wlasnie poczytalem sobie o usterkach u konkurencji tj. Golf oraz Civic... Mozna sie przerazic szczegolnie w przypadku Golfa. Nasze cudenka wypadaja na prawde dobrze w porownaniu do innych modeli. Skrzypiace elementy w Hondzie to standard i na wiele wieksza skale.

Polecam lekture - www.autocentrum.pl

Reni

AUTOR WĄTKU
Zeli
 

28 gru 2007 23:19

Polskie drogi wszystkiemu dadzÂą rade - pewnie nawet Humer siĂŞ rozklekota.
A i tak jak na caÂłkiem nowy model na rynku Cee'd ma niewiele niedociÂągniĂŞĂŚ taki Golf to na prawdĂŞ moÂże siĂŞ wstydziĂŚ :twisted:

AUTOR WĄTKU
kris
 

28 gru 2007 23:20

i aby wypadały tak dalej !!!
:mrgreen: clapping :lol:

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

28 gru 2007 23:46

Ja sie ciesze ze mam Ceeda, usterki które w nim występują to pierdoły, a co do serwisów to wszystkie są do bani jak się im na rece nie będzie patrzyło i zwracało uwagi 8)

Pozdr

AUTOR WĄTKU
Łukasz
 

29 gru 2007 10:22

w tym filmiku gość "dziennikarz motoryzacyjny" chyba sie kiwnął z nazwą. cedziarka SW dokladnie nazywa sie chyba sproty wagon a nie stejszyn wagon(??) :P

AUTOR WĄTKU
reni
 

29 gru 2007 19:00

Wlasnie oglaldalem opinie o Aurisie i wyszlo ze ponad 48% nie kupiloby go jeszcze raz... ja to wiedzialem jak tylko do niego wsiadlem. Toyota zatrudnila do ergonomi specjalistow z China ktorzy produkuja roweki... tragedia... :twisted:

Kijanka zdobywa w tym samym czasie nowe nagrody i wyroznienia. Wiecie ze jest na 6 miejscu najlepiej sprzedajacych sie samochodow w listopadzie, a w calym roku 2007 w sprzedazy w swojej klasie jest na 2 miejscu po Focusie :-)

Pozdr
Reni

AUTOR WĄTKU
kostel
 

29 gru 2007 19:10

reni napisał(a):Wlasnie oglaldalem opinie o Aurisie i wyszlo ze ponad 48% nie kupiloby go jeszcze raz... ja to wiedzialem jak tylko do niego wsiadlem. Toyota zatrudnila do ergonomi specjalistow z China ktorzy produkuja roweki... tragedia... :twisted:

Kijanka zdobywa w tym samym czasie nowe nagrody i wyroznienia. Wiecie ze jest na 6 miejscu najlepiej sprzedajacych sie samochodow w listopadzie, a w calym roku 2007 w sprzedazy w swojej klasie jest na 2 miejscu po Focusie :-)

Pozdr
Reni



na odwrót 2 miejsce w listpadzie a 6 w skali całego roku

AUTOR WĄTKU
reni
 

29 gru 2007 21:07

no nie wiem... ponizej to co pisze na samar.pl

NajchĂŞtniej kupowane - Listopad 2007
Skoda Fabia
Skoda Octavia
Fiat Panda

4. Ford Focus
5. Toyota Yaris
6. Kia cee'd
7. Volkswagen Passat
8. Volkswagen Polo
9. Opel Astra
10. Opel Corsa

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

29 gru 2007 21:18

A czym wy sie przejmujecie !, że jest na 6 ! przecież już macie CEEDA i nim jeździcie to po cholerę się katujecie tym piepszonum rankingiem :?: :!: :evil:

AUTOR WĄTKU
reni
 

29 gru 2007 21:31

a tak sobie... spoko ... przeciez warto takie dane sledzic.... nic w tym zlego :mrgreen:

Avatar użytkownika
Ibanezq
Kierownik zmiany
 
Posty: 157
Dołączył(a): 18 lip 2007 18:49
Lokalizacja: Warszawa/Siedlce

Re: Cee'd a inne modele

30 gru 2007 09:57

reni napisał(a):Panowie i Panie

Wlasnie poczytalem sobie o usterkach u konkurencji tj. Golf oraz Civic... Mozna sie przerazic szczegolnie w przypadku Golfa. Nasze cudenka wypadaja na prawde dobrze w porownaniu do innych modeli. Skrzypiace elementy w Hondzie to standard i na wiele wieksza skale.

Polecam lekture - www.autocentrum.pl

Reni


Mógłbyś podać dokładnego linka o tych problemach z Golfem?

AUTOR WĄTKU
reni
 

30 gru 2007 20:14

jasne ponizej:
[url]http://www.autocentrum.pl/oceny/volkswagen/golf/v.html

Musisz wybrac rodza oceny np drobne userki :-)

milego czytania

Reni

AUTOR WĄTKU
spiczek
 

30 gru 2007 20:45

<span>reni</span> napisał(a):Wlasnie oglaldalem opinie o Aurisie i wyszlo ze ponad 48% nie kupiloby go jeszcze raz... ja to wiedzialem jak tylko do niego wsiadlem. Toyota zatrudnila do ergonomi specjalistow z China ktorzy produkuja roweki... tragedia... Twisted Evil


to fakt auris to bardzo słabe auto w porównaniu do starej corolli
jeździłem kilka dni wypożyczonym aurisem, miał przejechane 12tys. km, i nie miałem dobrego wrażenia, tj. na pewno bym go nie kupił.
co prawda silnik diesla 1,4 90KM był jest bardzo udany, ale wykończenie zostawia bardzo dużo do życzenia, po wrocławskich drogach wszystko skrzypiało, górny schowek miał 1cm luzu, konsola centralna, na której jest umieszczona dźwignia zmiany biegów, to tragedia - ruszała się cała i utrudniała dostęp do półki poniżej

AUTOR WĄTKU
reni
 

30 gru 2007 22:33

Ponizej link do ocen Golfa - moj wczesniejszy post jest pusty :?
http://www.autocentrum.pl/oceny/volkswagen/golf/v.html

Milej lektury

Reni

Avatar użytkownika
Ibanezq
Kierownik zmiany
 
Posty: 157
Dołączył(a): 18 lip 2007 18:49
Lokalizacja: Warszawa/Siedlce

31 gru 2007 00:14

Zawsze jest opcja Zmień

AUTOR WĄTKU
reni
 

31 gru 2007 13:18

hmm no coz... nie widzialem.. :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
cerato05
 

cerato

03 sty 2008 21:18

Jeżdzę cerato sedan od 2005 przejechałem 40000 i wszystko śmiga.
Nigdy nie stanął nieproszony.
Tylko przeglądy-niezbyt tanie.
Ale nie narzekam.
Oby tak dalej.
Uwazam,że Kia to niezłe auto wcale nie gorsze od przereklamowanych Adolfów.
Pozdrawiam KIA-maniaków! clapping

AUTOR WĄTKU
Boski
 

03 sty 2008 22:50

Ja tak od siebie wrzuce cegie³ke Otó¿ wczesniej je¿di³em civic'em 2004r autko bardzo wdziêczne lecz nie wróci³bym do niego po przesiadce do ceeda. Poza tym jeden z moich klientów opowiada³ mi jak siê maj¹ u nich golfy 5 W jednym rozsypa³¹ siê w drobny mak skrzynia jak j¹ rozkrecili wszystko siê wysypa³o w innym kierownica obraca³a siê ale bez kó³ ca³¹ kolumna kierownicza maczek. Nie s¹dze ¿e to swiadczy o jakoœci tych samochodów. Akurat jego egzemplaz by³ udany i na niego nie narzeka³ ale generalnie rzecz bior¹c powiedzia³ ze w firmie strasznie na nie psiocza

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl