Już 8000:-)

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
sebastian79
 

Już 8000:-)

01 gru 2007 08:38

Witam!
Ja już mam ponad 8000 na liczniku i .... nic juz nie zaskakuje mnie... tzn. negatywnie.. jeżli można mówić o dużych negatywach tego auta:-)
Ogólnie bradzo fajn samochód. Obecnie (lekka zima) pali mi ok. 5,9 (przed zima k 5,6)... bardzo sporadycznie cos zatrzeszczy w desce i w kierownicy (na prade baaardzo sporadycznie). Moje zastrzeżenia (b. małe) mam jedynie do "dziwnie " wchodzącego wstecznego i "1".
I tyle! jakbym miał wybierać wybrałbm ten samochód jeszcze raz:)!
Pozdrawiam - Sebastian79

AUTOR WĄTKU
kostel
 

Re: Już 8000:-)

01 gru 2007 09:03

sebastian79 napisał(a):Witam!
Ja już mam ponad 8000 na liczniku i .... nic juz nie zaskakuje mnie... tzn. negatywnie.. jeżli można mówić o dużych negatywach tego auta:-)
Ogólnie bradzo fajn samochód. Obecnie (lekka zima) pali mi ok. 5,9 (przed zima k 5,6)... bardzo sporadycznie cos zatrzeszczy w desce i w kierownicy (na prade baaardzo sporadycznie). Moje zastrzeżenia (b. małe) mam jedynie do "dziwnie " wchodzącego wstecznego i "1".
I tyle! jakbym miał wybierać wybrałbm ten samochód jeszcze raz:)!
Pozdrawiam - Sebastian79



moje gratulacje seba powiedz tylko jaki masz silnik po spalaniu widze że 1,6 crdi 90 km? a może 115?

AUTOR WĄTKU
Darek_Korbik
 

8.700 km - KIA Cee`d SW 1.6 CRDI - 115 KM

01 gru 2007 10:13

Hi,
Tak samo nas nic na razie negatywnie nie zaskoczyło! Silnik ma super dynamikę i wysoki moment obrotowy 255 Nm. Spalanie wg komputera średnie 5,2 ON /100km. Jak dla mnie to super wynik. Czasami sporadycznie słyszę jakiegoś cichego świerszcza w okolicach środka deski rozdzielczej. Miejsca w środku super. Auto odbierałem 18 września. Tak więc są to uwagi z 2 miesięcy. pozdrawiam. Darek :)

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

02 gru 2007 09:07

Witam.ja jeszce czekam ceeda(sw crdi 115) i mysle ze dobrze by bylo gdyby ktos (np. autoswiat) zrobil test na 100 tys km. jak mial to w zwyczaju robic innym dobrze sprzedajacym sie autom, wiedzielibysmy co nas czeka.a moze juz robi izaskoczy nas wynikami?

AUTOR WĄTKU
pabos
 

02 gru 2007 11:05


AUTOR WĄTKU
jack_cee'd
 

02 gru 2007 14:36

U mnie już pękło 20.000km i jestem bardzo zadowolony z autka :wink: :roll: .

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

02 gru 2007 16:38

dzieki pabos. zibi.s

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl