SW 2.0 CRDi Odebrany w Łodzi

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
swender
 

SW 2.0 CRDi Odebrany w ÂŁodzi

22 lis 2007 11:00

Witam,
1,5 tygodnia temu odebrałem w końcu Kijaneczkę SW opt+ z dodatkami. Na razie nakulałem już 1,3 kkm i wrażenia pozytywne, jedyny minus (już poruszany) to średnie reflektory oraz kiepskie halogeny i próbuje zlokalizować, co mi skrzypi przy rolecie bagażnika. Zalety: dodatkowy schowek w podłodze bagażnika, rzadko jeżdze z pełną "paką" a w tej skrytce idealnie się mieszczą jakies drobne rzeczy. Pali ok 5,5-6,5 ale jeźdzę głównie po trasie i nogę mam raczej lekką ;) Zdecydowałem, po wpisach na forum, ze jednak zmienie olej po 2 kkm. Mój wybór padł na castrola 5w30. W miarę przybywania kilometrów będe sie dzielił wrażeniami.

AUTOR WĄTKU
bob
 

25 lis 2007 12:42

Gratulacje - super autko. sam się zastanawiam czy brać 1,6 CRDi czy 2,0 CRDi.
Napisz coś więcej na temat spalania i odczuć z jazdy
Pozdrawiam :roll:

AUTOR WĄTKU
masiu
 

26 lis 2007 12:41

Gratuluję :d

AUTOR WĄTKU
swender
 

27 lis 2007 13:01

Wrażenia z jazdy rewelacyjne, na każdym biegu "ciągnie" jak głupi. Spalanie wyszło mi równe 6 litrów, ale jezdzę głównie poza miastem (do pracy mam 35 km :( ) Teraz jednak myśle, ze gdybym kupował jeszcze raz, to wziąłbym raczej 1,6.

AUTOR WĄTKU
novee
 

28 lis 2007 09:47

Witam, ja ujeżdżam 2.0 CRDi od końca września i ogólnie fajne auto :mrgreen: poza paroma pierdołami, z którymi walczę ...i z serwisem też :twisted:

Ale do rzeczy... mam 10 200km na liczniku i spalanie o którym piszesz, to dla mnie jakaś abstrakcja... W życiu nie wyszło mi średnie z baku poniżej 6,6, przy bardzo spokojnej jeździe w trasie i na czeskim paliwie wyszło 6,3... Więc albo ja mam auto walnięte, albo nie mam pojęcia jak uzyskać spalanie poniżej 6l/100km.

No raz mi wyszła średnia 5 litrów na odcinku 60km jak wracałem w śnieżycę ze Słowacji i od Bielska do Katowic jechałem 80 km/h na 5 biegu, praktycznie bez dotykania gazu, ale tak się normalnie nie da :?

AUTOR WĄTKU
swender
 

28 lis 2007 10:31

MI najmniej komp pokazał 4,7 średniego zużycia, ale to była autostrada i na 6-tce jechałem 100 km/h

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

28 lis 2007 12:41

<span>novee</span> napisał(a):albo nie mam pojęcia jak uzyskać spalanie poniżej 6l/100km


zajrzyj do mojej galerii. Silnik 1,6 crdi.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl