Zbiornik spryskiwacza.

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

Zbiornik spryskiwacza.

19 gru 2009 21:22

Wczoraj pokonał mnie mróz , a właściwie mój zbiornik spryskiwacza :twisted: . Zakupiłem płyn w ORLEN-nie ten niebieski do -20 , zresztą ten sam który użytkowałem przez cały rok! Tak, tak w lecie też lałem zimowy - wiecie zapas, który pozostał z poprzedniej zimy :D . O dziwo rano przy - 15C było wszystko w porządku ale w środku dnia podczas jazdy okazało się ,że przestał działać mój sprysk!!! Kiedy dotarłem do celu i próbowałem dolać płyn - gdyż myślałem, skończył się po prostu - okazało się ,że w trakcie dolewania leję sobie po butach ( płyn oczywiście!!!)
Reasumując - O co chodzi I!!!
Płyn Orlenu gówniany czy wada konstrukcyjna mojego zbiornika :twisted: Jak jeżdżę 20 lat pierwszy raz spotkało mnie coś podobnego!!
Ciekawe czy można coś wskórać odnośnie jakości produktów naszego "Wróblena"!!?? . Czy może pechowo trafiłem na wadliwy egzemplarz zbiornika spryskiwacza argue

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: Zbiornik spryskiwacza.

19 gru 2009 21:42

Ale o co chodzi :?:
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

gucio33
 

Re: Zbiornik spryskiwacza.

20 gru 2009 09:47

Chwyciło płyn w zbiorniczku bo nie miał parametrów do -20 czy rozsadziło zbiorniczek :?:

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

Re: Zbiornik spryskiwacza.

20 gru 2009 09:59

zamarzly ci pewnie dysze lub zaworek w pompce. tylko dlaczego? Jezeli plyn w zbiorniczku nie zamarzl, to opcja 1 - gdzies lokalnie moglo podmrozic (alkohole odparowaly z plynu). Jezeli plyn w zbiorniczku byl zamarzniety - reklamuj. Jak mnie pamiec nie myli, szady testowal kiedys plyny do spryskow - wyniki byly zaskakujace :)

PS. dzisiaj rozrozilem w koncu swojego - tyle, ze mialem plyn letni :) 30 minut na parkingu podziemnym i sie udalo :mrgreen:
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl