Świerszcząca roleta w bagażniku kombi

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
lemur
 

20 maja 2008 06:55

U mnie stukał zamek klapy bagażnika. Wystarczyło przesmarować.
Pozdrawiam!

AUTOR WĄTKU
skalin
 

20 maja 2008 11:19

Dzieki dzieki dzieki - będę testował....

Absztyfikant
Dopiero co...
 
Posty: 7
Dołączył(a): 03 paź 2007 10:54
Lokalizacja: Zgierz

ÂŚwierszcząca roleta w bagażniku kombi

09 cze 2008 15:34

lemur napisał(a):U mnie stukał zamek klapy bagażnika. Wystarczyło przesmarować.
Pozdrawiam!


Wcześniej pisałeś że pomaga wyjęcie całkowicie rolety, więc to roleta czy zamek klapy ?- pogubiłem się.
Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
lemur
 

11 cze 2008 21:47

Zamek. Wyjęcie rolety to była tylko autosugestia ;)

AUTOR WĄTKU
skalin
 

23 cze 2008 14:16

znowu problem młody siedział z tyłu trzymał płaszczyznę rolety a cykanie było słychać....

AUTOR WĄTKU
lemur
 

24 cze 2008 10:48

Jeszcze może może stukać tablica rejestracyjna...

AUTOR WĄTKU
MikeTNK
 

24 cze 2008 14:37

Mnie tam czasem te metalowe zaczepy pod siatkę "cykają" z tego co udało mi się namierzyć :)

AUTOR WĄTKU
wik
 

24 cze 2008 20:22

To nie jest klaskanie płaszczyzny rolety o brzeg, o którym wspominał wpiszczek linkiem. Też mam to cykanie w swoim SW. Też z prawej strony. Najprawdopodobniej coś jest na styku między roletą a jej zaczepem. Gdy mocniej przytrzymam roletę dociskując do zaczepu lub gdy zdejmę ją, to nie ma popiskiwania. Na szczęście z przednich miejsce nie słychać tego. Z tyłu denerwuje, szczególnie że jest to jedyny niezamierzony dźwięk w aucie. Reszta jest OK.

AUTOR WĄTKU
skalin
 

25 cze 2008 13:07

zaczepy wyeliminowane - siatka zdjęta. Jak wyłączysz radio to słychać i z przodu i to nie na wybojach a na lekko pofalowanej drodze...

AUTOR WĄTKU
gral
 

Re: Świerszcząca roleta w bagażniku kombi

03 lis 2010 19:45

U mnie świerszczy jak roleta jest rozłożona , jak jest złożona nie. Myślałem że to zaczepy mocujące rozłożoną roletę. Ale nie gdyż owinąłem zaczepy mocujące gumkami, i hałas był nadal. Stuka prawy sprężynowy zaczep na belce rolety o metalową rolkę nawijającą roletę, stąd stuki po rozłożeniu rolety. Pomaga tylko niedociśnięcie prawego sprężynowego uchwytu na belce rolety do gniazda jego mocowania, czyli uchwyt nie może być do końca wciśnięty w gniazdo . Uzyska się to przekręcając prawy uchwyt rolety lekko w prawo bądź w lewo podczas mocowania. U mnie pomogło, a barowałem się z diagnostyką świerszczyka prawie 3 miechy good

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl