skrzypiące...sam nie wiem co

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
qzim
 

skrzypiące...sam nie wiem co

06 wrz 2008 14:41

od jakiegoś czasu skrzypi mi coś z tyłu, na początku myślałem, że to jakiś plastik gdzieś w tylnich słupkach, ale w końcu ruszyłem d*** i się okazało, że to nic w środku...wpadłem na pomysł aby pobujać z tyłu samochodem i się okazało, że coś lewym kole...jakub chrupie/skrzypi...co to może być?

AUTOR WĄTKU
tede_w
 

Re: skrzypiące...sam nie wiem co

06 wrz 2008 15:53

qzim napisał(a):od jakiegoś czasu skrzypi mi coś z tyłu, na początku myślałem, że to jakiś plastik gdzieś w tylnich słupkach, ale w końcu ruszyłem d*** i się okazało, że to nic w środku...wpadłem na pomysł aby pobujać z tyłu samochodem i się okazało, że coś lewym kole...jakub chrupie/skrzypi...co to może być?
Ja bym obstawiał łącznik stabilizatora, dźwięk jakbyś do metalowego pudełka wrzucił gumową kulkę i zaczął pudełkiem potrząsać.

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6556
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

07 wrz 2008 17:23

Tede, z tyłu mu skrzypi, więc to nie łącznik. Była seria wadliwych amortyzatorów, więc może to? Polecam wizytę w ASO.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
tede_w
 

07 wrz 2008 22:51

pioter napisał(a):Tede, z tyłu mu skrzypi, więc to nie łącznik. Była seria wadliwych amortyzatorów, więc może to? Polecam wizytę w ASO.

Pewnie wadliwy łącznik który miał być z przodu zamontowali w fabryce jakoś z tyłu... nic mnie już nie zdziwi... :mrgreen:

Avatar użytkownika
arturo
Kierownik
 
Posty: 545
Dołączył(a): 09 lip 2008 09:57
Lokalizacja: Kaźmierz
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 100KM
2020, m classic

08 wrz 2008 07:00

Wydaje mi sie ze to amortyzator. :(

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

11 wrz 2008 08:12

Amorek :)

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl