Niedokładnie pomalowana od środka tylna klapa w KIA CEED SW

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Darek_Korbik
 

Niedokładnie pomalowana od środka tylna klapa w KIA CEED SW

02 wrz 2008 17:45

WItam,
Wczoraj zobaczyłem, że moja tylna klapa w KIA CEED SW jest od środka niedpokładnie pomalowana przez fabrykę. Niedoróbka jest widoczna w górnej części w okolicach zawiasów. Jak podniosę klapę to mam to w środku na wysokości oczu. Zgłosiłem to do serwisu. Prawdopodobnie będą musieli pomalować jeszcze raz. Radze wam dokładnie sprawdzcie swoje auta i wycierajcie wildotą szmatką progi i boki klapy od środka przy każdym myciu. Można czasami niezłe rodzynki znaleźć. Jak ktoś miał coś podobnego proszę o info. Mój Cee`d jest z 8 / 2007 . Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
forrestgump
 

02 wrz 2008 18:22

a proszę bardzo
http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php? ... akiernicze
jak obiecałem, zdam relację po sfinalizowaniu sprawy, tymczasem czekam już niemal 2 miesiące na odpowiedź KMP co oni na to (gdy spytałem czemu ocena wysłanych zdjęć zajmuje kilka tygodni zamiast kilku minut, usłyszałem że jest tak ponieważ usterka nie zagraża bezpieczeństwu i jest rozpatrywana "innym trybem") nie sprzedaję auta jutro, więc mi to w dużym stopniu powiewa, ale wnioski nasuwają się same

AUTOR WĄTKU
gp
 

02 wrz 2008 18:24

ja przed chwilą wyjechałem z serwisu;
po zimie zobaczyłem plamę rdzy na plastiku zderzaka; nie był pomalowany rant kalpy w jednym miejscu; po umówieniu się (choć była z tym pewna zabawa...) autko odstawione do serwisu w jeden dzien rano, w drugi po poludniu do odebrania (Kraków, Filipowicz); generalnie zrobione b.dobrze, szybko, samochód odstawiony, umyty i odkurzony.

pozdr,
gp

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

02 wrz 2008 18:48

<span>forrestgump</span> napisał(a):jest rozpatrywana "innym trybem"

szczyt chamstwa!
ja bym się nie pierdzielił z nimi
napisałbym do nich pismo że czekam do 14 dni roboczych na odpowiedz
w przypadku braku wiążącej odpowiedzi sprawę będę kierował do rzecznika konsumentów :)

AUTOR WĄTKU
forrestgump
 

02 wrz 2008 19:19

a ja mam teraz nawał przeróżnych mniejszych i większych problemów, zdążyłem zapomnieć o tej sprawie. Jak co nieco sobie w życiu posprzątam to wezmę się im za tyłek :wink:

AUTOR WĄTKU
Darek_Korbik
 

Malowanie tylnej klapy KIA CEED SW 2007

13 wrz 2008 20:18

Dzisiaj odebrałem autko z ASO. Klapa tylna pomalowana dobrze. Lakiernik dobrze poprawił fabrykę. Pozdrawiam Darek

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl