Części zamienne

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
emza4
 

Części zamienne

10 lip 2008 10:18

Czy ktoś ma jakieś świeże informacje ile się terez czeka na części z KIA? W moim przypadku to głównie blacha (lewa strona) + poduszki z boku. Jak na razie auto stoi w ASO juz 1,5 tygodnia. Mam nadzieję że te terminy klikumiesieczne sprzed kilku miesięcy są już nieaktualne:)

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

10 lip 2008 10:36

z poduszkami to może być już problem bo stadion sie zamyka i nie będzie gdzie "jaśków" od Koreańczyków nabyć, podobno można będzie dostać je w rozbudowanym właśnie centrum Nadarzyn ;) no ale to jeszcze trochę...
a z blachą to nie będzie problemu bo zostało jej dużo z blaszaków w których ludziska sprzedawali towar, wystarczy tylko odpowiednio nagiąć, przyciąć i wmówić klientowi że TAK MA BYĆ :)
taki żarcik 8-)

AUTOR WĄTKU
cgaweda
 

10 lip 2008 10:55

baaardzo smieszne , ale się uśmiałem
polecam dział humor , będzie bardziej na miejscu

AUTOR WĄTKU
emza4
 

10 lip 2008 11:04

e2rdo napisał(a):z poduszkami to może być już problem bo stadion sie zamyka i nie będzie gdzie "jaśków" od Koreańczyków nabyć, podobno można będzie dostać je w rozbudowanym właśnie centrum Nadarzyn ;) no ale to jeszcze trochę...
a z blachą to nie będzie problemu bo zostało jej dużo z blaszaków w których ludziska sprzedawali towar, wystarczy tylko odpowiednio nagiąć, przyciąć i wmówić klientowi że TAK MA BYĆ :)
taki żarcik 8-)


No, mnie też raczej nie do smiechu, wycenili szkodę robocizna+plus części na prawie 18 tys:(

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

10 lip 2008 11:23

Na sprezarke do klimy czas oczekiwania 2 miesiace.

Dzięki innemu sposobowi zalatwienia sprawy, temat powinien się zamknąć w miesiąc. W bardziej szanujących się markach europejskich zalatwilbym temat w 2 tygodnie max. No coz... sukces przerosl mozliwosci
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

11 lip 2008 07:58

@cgaweda wybacz że nie trafiłem w twoje poczucie humoru 8-)

<span>emza4</span> napisał(a):wycenili szkodę robocizna+plus części na prawie 18 tys:(
no ale chyba AC pokryje cenę naprawy?

AUTOR WĄTKU
emza4
 

11 lip 2008 09:53

e2rdo napisał(a):@cgaweda wybacz że nie trafiłem w twoje poczucie humoru 8-)

<span>emza4</span> napisał(a):wycenili szkodę robocizna+plus części na prawie 18 tys:(
no ale chyba AC pokryje cenę naprawy?

Nie AC a OC sprawcy, który zasnął za kierownicą i wpakował mi sie w bok. Gapcio:)

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

11 lip 2008 10:08

emza4 napisał(a):No, mnie też raczej nie do smiechu, wycenili szkodę robocizna+plus części na prawie 18 tys:(


Drogie to ASO, ciekawe czy jakość wykonania będzie równie wysoka jak kosztorys naprawy. 8-)

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

11 lip 2008 10:12

Na ogranicznik drzwi, czekałem ponad 4 m-ce. W końcu doszedł ale chyba na piechotę :evil:

AUTOR WĄTKU
Arti
 

11 lip 2008 13:17

proszę nie przyprawiać mnie o zawał
wczoraj dostałem kosztorys (aso pewnie też) i naprawa przodu wyliczona na troszkę ponad 11 tys. (obie chłodnice, maska, atrapa, zderzak i różne inne pierdoły - w sumie same częscie ok 8 tys).
Co prawda mam zastępczy samochód ale ja chce już z powrotem moją kijanke :evil:

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

11 lip 2008 16:50

Arti napisał(a):proszę nie przyprawiać mnie o zawał
wczoraj dostałem kosztorys (aso pewnie też) i naprawa przodu wyliczona na troszkę ponad 11 tys. (obie chłodnice, maska, atrapa, zderzak i różne inne pierdoły - w sumie same częscie ok 8 tys).
Co prawda mam zastępczy samochód ale ja chce już z powrotem moją kijanke :evil:
a jak długo będziesz miał ten zastępczy samochód? tylko 4 dni za które płaci ubezpieczyciel czy może serwis daje ci w gratisie do końca naprawy? oraz jaki to samochód?

kolega kiedyś wjechał mondeo w tyłek komuś
wystrzeliły przednie poduchy
i niewiele skrócił samochód
naprawa kosztowała coś koło 15 tyś
dlatego warto mieć AC :)

AUTOR WĄTKU
Arti
 

14 lip 2008 07:09

jak narazie mam tydzień, ford focus 1 po fl - z aso
dziś będę dzwonił pytać się co z naprawą.

AUTOR WĄTKU
emza4
 

Re: Części zamienne

29 lip 2008 07:50

emza4 napisał(a):Czy ktoś ma jakieś świeże informacje ile się terez czeka na części z KIA? W moim przypadku to głównie blacha (lewa strona) + poduszki z boku. Jak na razie auto stoi w ASO juz 1,5 tygodnia. Mam nadzieję że te terminy klikumiesieczne sprzed kilku miesięcy są już nieaktualne:)

No cóż minelo ponad 4 tygodnie i... i nic. Do serwisu przyszlo jakis badziewie felga, kołpaki itp. Brak istotnych części 2x drzwi, słupek, siedzisko z boduszką boczną. Po awanturze w KIA Polska mam zastępczy samochód bezterminowo ale nikt nie jest mi w stanie powiedzieć kiedy części będą. Powtarzam nawet w KIA Polska takich rzeczy nie wiedzą!!!

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

Re: Części zamienne

29 lip 2008 09:20

emza4 napisał(a):No cóż minelo ponad 4 tygodnie i... i nic. Do serwisu przyszlo jakis badziewie felga, kołpaki itp. Brak istotnych części 2x drzwi, słupek, siedzisko z boduszką boczną. Po awanturze w KIA Polska mam zastępczy samochód bezterminowo ale nikt nie jest mi w stanie powiedzieć kiedy części będą. Powtarzam nawet w KIA Polska takich rzeczy nie wiedzą!!!


To kto ma wiedzieć kiedy będą części? Może potrzebna jest wróżka?
Kiepską organizację pracy mają w KIA albo w ogóle nie mają :evil:

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

29 lip 2008 13:31

nie chce mi się napisać to z wątku obok KOPIA


hahahahahahaah

KPINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


nie mają czasu bo musza w centrali auta sprzedawać

mareting z CHIN - nie zdobęda sobie zaufania i przywiązania do marki użytkowników a na tym się robi kase
ech
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

31 lip 2008 08:54

przynajmniej masz auto zastępcze ;)
a jakie ci dali?

AUTOR WĄTKU
emza4
 

01 sie 2008 13:03

e2rdo napisał(a):przynajmniej masz auto zastępcze ;)
a jakie ci dali?

KIA CEDD hat. CRDi, wersja skóra-tak że nawet nie narzekam:)

AUTOR WĄTKU
potok
 

01 sie 2008 13:16

No to lepsze od naprawianego :wink:

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

01 sie 2008 18:52

no to git ;)

AUTOR WĄTKU
emza4
 

Re: Części zamienne

20 sie 2008 10:34

emza4 napisał(a):No cóż minelo ponad 4 tygodnie i... i nic. Do serwisu przyszlo jakis badziewie felga, kołpaki itp. Brak istotnych części 2x drzwi, słupek, siedzisko z boduszką boczną. Po awanturze w KIA Polska mam zastępczy samochód bezterminowo ale nikt nie jest mi w stanie powiedzieć kiedy części będą. Powtarzam nawet w KIA Polska takich rzeczy nie wiedzą!!!

Cd. raportu z naprawy Ceeda!
Minęło 7 tygodni i maja wszystkie części niezbedne do naprawy-to chyba cud :) Ale powoli już mowie jak do tego doszli, mianowicie zdemontowali nowe auto żeby były cześci dla mnie, na co oczywiscie musiel odstac pozwolenie z KMP (i je dostali bo ci pewnie chcieliby dostac z powrotem auto zastepcze ktore mi dali :P ) To nie jaja wiadomosc z pewnego źródła, rozchodziło sie głownie o boczna poduszke z oparciem fotela i tapicerke przy kurtynach. No ale zeby nie bylo tak "rozowo" to moze do konca miesiaca to poskladaja i pomaluja :? Tak wiec zamknelibysmy sie w 9 tygodniach. Ale tego nie mozna byc pewnym, jednym slowem tragedia i brak widokow na poprawe :( Trzeba panowie i panie ostroznie jezdzic (i uwazac na innych :P ) bo wspolpraca z serwisem KIA to zadanie dla majacych mocne nerwy i duuuuzo cierpliwosci!!

Następna strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl