Turbo Kamera w TVN Turbo !!!!

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Sajmon
 

10 mar 2009 19:47

razor7 napisał(a):myjki ciśnieniowe niszczą lakier, to samo myjnia, gąbka....... to kurna wogóle go nie myć ???? ......chociaż przyszedł mi na mysl jeden sposób, taka myjnia gdzie laski piersiami myją ??? muszę przy okazji zapytac w ASO czy tak można.... :D

Piersi sa dobre na wszystko. a najlepsze sa okłady z młodych piersi :D :wink:

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

10 mar 2009 20:01

<span>jumko</span> napisał(a):Ciekaw czy w innych krajach UE tez tak lekceważą klientów? Czy to tylko nasz krajowy folklor?


z lektury niemiecko/austriackiego forum wynika, że podejście jest podobne - choć trudno w to uwierzyć biorąc pod uwagę poziom na jakim świadczone są w tych krajach usługi. Częste teksty - "ten typ tak ma" "pierwszy raz słyszymy o takiej usterce" charakterystyczna jest t także nagła utrata słuchu podczas jazd testowych - może oni to wszystko na szkoleniach ćwiczą?

stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

10 mar 2009 20:04

Najlepiej ciepłych ,bez domieszki siliconu .
Na kolejne takie marzenia zapraszam na inne forum . :P

Czy w instrukcji lub ks. serwisowej jest temat poruszający mycie nadwozia (nie mam pod ręką w/w wymienionych) ?
Ostatnio edytowano 10 mar 2009 22:08 przez stj, łącznie edytowano 1 raz
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

AUTOR WĄTKU
bociek
 

10 mar 2009 21:45

PrzeglÂądajÂąc "sÂąsiedzkie' forum trafiÂłem na Âłuszczyce. Widocznie sÂąsiadĂłw rĂłwnieÂż nie ominĂŞÂła.
http://www.kia-club.org/album_showpage.php?pic_id=3080

AUTOR WĄTKU
razor7
 

10 mar 2009 21:51

kurde ale to Rio ! albo cała partia wszystkich modeli jest taka do [EDIT]albo KIA produkuje same buble :evil:

AUTOR WĄTKU
bociek
 

10 mar 2009 21:59


AUTOR WĄTKU
skalin
 

12 mar 2009 14:05

No dobra ale czy ja się łapię z różnogrubościowym lakierem na poszczególnych elementach (od 120 do 340 um)?

AUTOR WĄTKU
marcin-pulawy
 

12 mar 2009 20:15

skalin napisał(a):No dobra ale czy ja się łapię z różnogrubościowym lakierem na poszczególnych elementach (od 120 do 340 um)?


I po co mierzyłeś, teraz się stresujesz. Czasami lepiej żyć w nieświadomości 8-)

AUTOR WĄTKU
Woody
 

12 mar 2009 20:35

skalin napisał(a):No dobra ale czy ja się łapię z różnogrubościowym lakierem na poszczególnych elementach (od 120 do 340 um)?

Sprawdz normy producenta jesli nie sa przekroczone, to znaczy ze wszystko jest ok tzn tak Ci powiedza ale naprawde tak byc nie powinno

AUTOR WĄTKU
Zeli
 

13 mar 2009 00:39

U mnie też na początku eksploatacji samochodu mierzyłem grubość lakieru i też były dość duże rozbieżności - znajomy ojca (jakiś tam były rzeczoznawca) powiedział że fabryka może sobie auto malować 100 razy i zawsze będzie to malowanie w trakcie produkcji i nie można się przywalać bo nie ma sprecyzowanych grubości jakie lakier powinien mieć po wyjeździe auta z fabryki, a fabryczne normy o ile w ogóle istnieją to i tak nigdy nie zobaczą światła dziennego.

AUTOR WĄTKU
Woody
 

13 mar 2009 09:37

Fabryczne normy masz dostepne u kazdego dealera lub serwisu KIA, a na pewno i w internecie sa. Bo skad bys wiedzial kupujac auto uzywane czy bylo robione czy producent ma tak rozbierzne normy

AUTOR WĄTKU
AdamB
 

13 mar 2009 09:50

Woody a czy uważasz, że jeżeli w fabryce wychwycone zostaną wady lakiery na jakimś elemencie to wyrzucają go na złom? Wątpię. Malują od nowa. Żeli ma rację, auto opuszczają ce fabrykę może mieć różne grubości lakieru na poszczególnych elementach. Inaczej wygląda sprawa aut uszkodzonych w trakcie transportu do salonów i zatajenie napraw lakierniczych przez salony. Ale takie sprawy to trudno chyba udowodnić.

AUTOR WĄTKU
Woody
 

13 mar 2009 09:55

AdamB napisał(a):Woody a czy uważasz, że jeżeli w fabryce wychwycone zostaną wady lakiery na jakimś elemencie to wyrzucają go na złom? Wątpię. Malują od nowa. Żeli ma rację, auto opuszczają ce fabrykę może mieć różne grubości lakieru na poszczególnych elementach. Inaczej wygląda sprawa aut uszkodzonych w trakcie transportu do salonów i zatajenie napraw lakierniczych przez salony. Ale takie sprawy to trudno chyba udowodnić.


AdamB zgadzam sie, wiem ze nie wyrzucaja go tylko poprawiaja, ale producent ma swoje normy z tego co wiem to chyba VW ma od 50-350, byl kiedys artykul w AUTO-SWIAT w dziale interwencje. Moze uda mi sie go pozniej znalezc to zamieszcze. Odp VW byla w skrocie mowiac ze wszystko jest OK
Ostatnio edytowano 13 mar 2009 09:59 przez Woody, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
Woody
 

13 mar 2009 09:59


AUTOR WĄTKU
skalin
 

16 mar 2009 10:07

OK a gdzie znaleźć informację na temat ustawowych grubości lakieru? Zgłosiłem do serwisu przy salonie na piśmie i co odpowiedzieli.... że nie mają miernika do pomiaru grubości lakieru.... Może jak kupią to sprawdzimy :) patrz: http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php? ... highlight=

AUTOR WĄTKU
neo1979
 

18 mar 2009 16:24

Witam


Emisja programu w TVN Turbo w poniedziałek , tj 23.03.2009 godzina 21.15

AUTOR WĄTKU
Piotr13
 

18 mar 2009 17:01

neo1979 napisał(a):Witam


Emisja programu w TVN Turbo w poniedziałek , tj 23.03.2009 godzina 21.15
No to super. Czy któryś z klubowiczów ma możliwość nagrać (np N BOX recorderem itp) ten odcinek i wrzucić go potem do sieci? Niestety mam tylko 7 podstawowych kanałów :(, a obejrzałbym to chętnie.
Pozdrawiam.

AUTOR WĄTKU
lookaszk
 

18 mar 2009 17:29

Piotr13 napisał(a):
neo1979 napisał(a):Witam


Emisja programu w TVN Turbo w poniedziałek , tj 23.03.2009 godzina 21.15
No to super. Czy któryś z klubowiczów ma możliwość nagrać (np N BOX recorderem itp) ten odcinek i wrzucić go potem do sieci? Niestety mam tylko 7 podstawowych kanałów :(, a obejrzałbym to chętnie.
Pozdrawiam.

Ja nawet tych 7 kanalów nie mam więc dołączam się do prośby :oops:

AUTOR WĄTKU
SOUL 1th
 

18 mar 2009 18:01

Jak ktoś wrzuci to tvn zaraz usunie bo prawa autorskie ma i nie lubi takich filmików jak są na youtube czy innym takim.

AUTOR WĄTKU
Piotr13
 

18 mar 2009 18:40

SOUL 1th napisał(a):Jak ktoś wrzuci to tvn zaraz usunie bo prawa autorskie ma i nie lubi takich filmików jak są na youtube czy innym takim.

Czy TVN zaraz musi wiedzieć? ;)
Jak filmik poistnieje na Rapidshare dobę lub dwie, to nic się nie stanie, prawda? :roll:

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl