Pro 1.6 DOHC - raport po 5 tys km

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
siuto
 

30 lip 2008 19:32

@maestro
no coz moge tylko potwierdzic wszystkie twoje uwagi.
przejechalem juz 11 kilo km
mi troszke ten wsteczny nie zawsze plynnie zaskoczy.
spalanie mam takie same - 6,6 srednie! dla mnie rewelka.
z fotelami nie mam problemu, wsio OK.
troszke ten halas przy wysokich obrotach mi przeszkadza ale idzie to jeszcze wytrzymac.
acha no i jest troszke sztywny, twardy -zwlaszcza na przejazdach kolejowych to slychac. no ale za to w zakretach trzyma extra (nic nie buja i nie rzuca)

raz wyjalem tylko bezpiecznik, ten duzy zolty, bo jak plyte wkladalem to sie mi zwiesil a tak poza tym - miod malina.

no i ten designe, odrazu sie w nim zakochalem.

he he he

AUTOR WĄTKU
maestro
 

31 lip 2008 06:09

jest jeszcze coś co daje mi to auto.... indywidualizm :)

gdy to się zmieni, (póki co prosiaczków :D w moich okolicach brak) to wtedy zamienie proceeda na coś innego, równie pięknego :)

AUTOR WĄTKU
KaPi
 

31 lip 2008 06:40

Ja rĂłwnieÂż ze swojego procka jestem zadowolony :)
Spalanie mam wiêksze (obecnie œrednio 8,5) ale je¿d¿ê raczej dynamicznie ;) przez jedno tankowanie jeŸdzi³em najekonomiczniej jak potrafiê i mia³em œrednie 7,2, apewnie jakbym da³ tacie to zszed³by poni¿ej 7. Dla porównania w poprzednim aucie ja mia³em œrednie 9-9,5, a tata 7,5-8 :twisted:

Jeszcze jedno - ja mam dopiero 2200 km przejechane.
Co do indywidualizmy to zgadzam siĂŞ w 100% - autko wyglÂąda Âświetnie i budzi zainteresowanie na drodze.
Poza tym trochĂŞ tych cee'd-Ăłw juÂż siĂŞ sprzedaÂło, sprzedaÂż prockĂłw teÂż roÂśnie wiĂŞc myÂślĂŞ, Âże to kwestia czasu jak pojawiÂą siĂŞ elementy tuningowe-stylistyczne i indywidualizm uda siĂŞ zachowaĂŚ.

AUTOR WĄTKU
kawanagila
 

31 lip 2008 08:38

siuto - looknij na opony, ja dostałem auto dopompowane do 2.8!!

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

31 lip 2008 08:55

<span>kawanagila</span> napisał(a):ja dostałem auto dopompowane do 2.8!!

Ja też. Spuściłem do 2,3 (wg tabliczki ma być 2,2) i jest zdecydowanie lepsza amortyzacja. I ciszej na nierównościach. Szkoda, że 3 miesiące jeździłem na "twardych" oponach bo chyba niepotrzebnie zużyłem zawieszenie.
Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl