Boczki drzwi (jasnych)

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

17 cze 2008 19:55

bo wg ich katalogów środek dopasowany jest pod dany kolor nadwozia
i tak w moim czerwonym nie ma innej opcji niż dwukolorowe wykończenie...
no chyba że się kto uprze, ale ja sie nie upierałem.

Avatar użytkownika
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

boczki

18 cze 2008 15:21

A dla mnie jest to wielką zaletą (dwukolorowe wnętrze) :D . Nie było tematu, że środek będzie tylko czarny - w poprzednim samochodzie (fabii) miałem całe czarne boczki i też sie okropnie brudziły. :(
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

18 cze 2008 16:54

tak jest powiedziałem że kupię czerwonego pod warunkiem ze będzie czarny cały w środku

zresztą każdy inny kolor jak bym brał to też tylko czarny jakby było tylko 2 kolorowe wnętrze to bym nigdy ceeda nie kupił
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
Zeli
 

18 cze 2008 23:04

też mam jasne wykończenie tak jak na umieszczonych zdjęciach ale bez przesady - nie mam tak zagnojonych - przepraszam ale tak to wygląda.

Może nie robimy swoim samochodem tysięcy kilometrów miesięcznie, ale wydaje mi się że człowiek jest w stanie zakodować sobie w głowie że nie należy wierzgać nogami.

No i szeroko otwierać drzwi - najpierw otwierać drzwi a potem wyciągać nogę :)
Mniej więcej tak jak ze schodami - jeśli ktoś będzie wychodził niechlujnie to się będzie potykał i będzie marudził że są złe.

AUTOR WĄTKU
ziomas
 

19 cze 2008 10:57

Żeli napisał(a):też mam jasne wykończenie tak jak na umieszczonych zdjęciach ale bez przesady - nie mam tak zagnojonych - przepraszam ale tak to wygląda.

Może nie robimy swoim samochodem tysięcy kilometrów miesięcznie, ale wydaje mi się że człowiek jest w stanie zakodować sobie w głowie że nie należy wierzgać nogami.

No i szeroko otwierać drzwi - najpierw otwierać drzwi a potem wyciągać nogę :)
Mniej więcej tak jak ze schodami - jeśli ktoś będzie wychodził niechlujnie to się będzie potykał i będzie marudził że są złe.


masz rację gorzej jak ma się dzieci, dlatego w moim przypadku tylko czarne wnętrze, zreszta to dwukolorowe w wykonaniu ceeda jest lekko mówiąc beznadziejne

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

19 cze 2008 11:17

u mnie nie ma żadnego problemu z dolnym poszyciem drzwi. nie oznacza to bynajmniej że boczki się nie brudzą - przy okazji każdego większego mycia spryskuję je jakimś środkiem do mycia plastików, następnie biorę szczotkę z takimi dość twardym plastykowym "włosiem" i trę - wszystko schodzi beż śladu. po zimie nagromadziło się dużo otarć i zabrudzeń i przy okazji wiosennego mycia wszystkie udało mi sie usunąć - co do jednego. dodam, że ta szczotka jest naprawdę twarda / nie odważyłbym się nią czyścić gładkich plastików - natomiast na tych szarych na dole drzwi nie zostawia żadnych zarysowań i boczek wygląda jak nowy.
pozdrawiam!

AUTOR WĄTKU
zibifire
 

19 cze 2008 11:27

ziomas napisał(a):masz rację gorzej jak ma się dzieci, dlatego w moim przypadku tylko czarne wnętrze, zreszta to dwukolorowe w wykonaniu ceeda jest lekko mówiąc beznadziejne


Hej
ja mam dzieci i nie narzekam, przecież nikt o boki z tyłu nie wali a z przodu jak sie krótko dzieci trzyma diabloo to też nic nie brudzą.........czy środek dwukolorowy jest beznadziejny to sprawa dyskusyjna........na pewno jest weselszy.. :mrgreen:
ZF

AUTOR WĄTKU
ziomas
 

20 cze 2008 10:31

zibifire napisał(a):
ziomas napisał(a):masz rację gorzej jak ma się dzieci, dlatego w moim przypadku tylko czarne wnętrze, zreszta to dwukolorowe w wykonaniu ceeda jest lekko mówiąc beznadziejne


Hej
ja mam dzieci i nie narzekam, przecież nikt o boki z tyłu nie wali a z przodu jak sie krótko dzieci trzyma diabloo to też nic nie brudzą.........czy środek dwukolorowy jest beznadziejny to sprawa dyskusyjna........na pewno jest weselszy.. :mrgreen:
ZF


nie napisałem że wogóle jest beznadziejny, tylko w wykoaniu kii

AUTOR WĄTKU
zibifire
 

20 cze 2008 10:52

ziomas napisał(a):nie napisałem że wogóle jest beznadziejny, tylko w wykoaniu kii

Ja też nie napisałem że w ogóle, miałem na myśli właśnie ceeda bo o nim rozmawiamy.....mi sie podoba... tobie nie ok...czarny dla mnie za bardzo smutny był Her Ziomas...... :wink:
ZF

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

20 cze 2008 11:56

ziomas napisał(a):
zibifire napisał(a):
ziomas napisał(a):masz rację gorzej jak ma się dzieci, dlatego w moim przypadku tylko czarne wnętrze, zreszta to dwukolorowe w wykonaniu ceeda jest lekko mówiąc beznadziejne


Hej
ja mam dzieci i nie narzekam, przecież nikt o boki z tyłu nie wali a z przodu jak sie krótko dzieci trzyma diabloo to też nic nie brudzą.........czy środek dwukolorowy jest beznadziejny to sprawa dyskusyjna........na pewno jest weselszy.. :mrgreen:
ZF


nie napisałem że wogóle jest beznadziejny, tylko w wykoaniu kii


dokładnie tragedia
choć widziałem wczoraj w salonie ze srebrnym lakierem kombi i miął te boczki doły szarawe a nie biało beżowe - i było to do przyjęcia

AUTOR WĄTKU
ziomas
 

20 cze 2008 12:45

jak dla mnie są za jasne

AUTOR WĄTKU
zibifire
 

20 cze 2008 12:54

sensor napisał(a):dokładnie tragedia choć widziałem wczoraj w salonie ze srebrnym lakierem kombi i miął te boczki doły szarawe a nie biało beżowe - i było to do przyjęcia


Ja mam srebrne Kombii, ale czy mam szarawy dół a nie jasniejszy to niewiem.........
ZF
acha za te tragedie to :twisted:

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

20 cze 2008 13:29

mam wrażenie że kiedyś jak oglądałem te jasne doły to były bardziej białe

ogólnie mi się to nie podoba cytując klasyka - jak z paczki po tICT akach
jak wnętrze z kia sprzed ery ceeda
jakby były tylko 2 kolorowe takie to napewno bym ceeda nie kupił
a już najgorzej to wygląda ten biały pasek na progu fuj


ale jak się komuś podoba to spoko
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
zibifire
 

20 cze 2008 13:41

Her Sensor :) no nie mów, że kupiłeś ceeda tylko dlatego że czarny był....a gdyby był tylko dwukolorowy to co byś golfa kupił golasa za kilka tysiów więcej :wink:
ZF

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

03 lip 2008 22:24

czyszczenie boczków to nie problem.
kup chusteczki nasączane dla niemowląt.
jakiś czas temu ojciec wsiadał i oczywiście przejechał świeżo wypastowanymi butami.
nie miałem czasu się tym zająć od razu i tak 2 tygodnie szpeciło boczek.
chusteczka, kilka ruchów ręką i boczki jak nowe.
chusteczki są dobre do wszystkiego nawet do skóry bo tak naprawdę do niej są dedykowane (delikatna skóra niemowląt) poza szybami.

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl