Hamulec ręczny

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
q8122
 

02 paź 2008 11:21

miccal napisał(a):
<span>Wojtek L.</span> napisał(a):"ten typ tak ma i tak ma byĂŚ".
_________________

o tyle mnie to dziwi ze ja nie narzekam na rĂŞczny w i30,, a ponoc blizniacza konstrukcja,,,


To nie tylko twĂłj i30 ja teÂż nie narzekam choĂŚ mam cee'da :)
Ostatnio edytowano 02 paź 2008 17:12 przez q8122, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
elza2008
 

02 paź 2008 11:24

Każdy kto miał kiedyś inny samochód wie, że to normalne że od czasu do czasu trzeba podciągnąć ręczny :)

AUTOR WĄTKU
novee
 

02 paź 2008 11:34

Noo, w Civicu przez 182 tys.km eksploatacji podciagany byÂł raz. W Cee'd przez 52 tys. 2 razy i efekt po kilku dniach Âżaden.

AUTOR WĄTKU
Ryba
 

Hamulec ręczny

03 paź 2008 23:42

Przejechałem już niemal 30tys. w 5 miesięcy i trochę mogę o tym aucie opowiedzieć.
Z ręcznym też mam problem, ale miałem okazję sprawdzić na testerze hamulców to, o co to auto podejrzewałem: jeden z hamulców praktycznie wcale nie działał. Widać to też gdy np auto toczy się wolno i zaciągnie się ręczny - mój przysiadał tylko na jedną stronę a powinien równomiernie na obie.
Wcześniej pseudoserwisanci dokonywali różnych prób podciągania ręcznego nawet ze skutkiem blokowania się koła podczas dłuższej jazdy!
Przy pierwszym przeglądzie (20tys. km), gdy przedstawiłem im wyniki badania technicznego obadali sprawę bliżej i okazało się, że padło łożysko lub uszczelnienie łożyska w jednym z tylnych kół i smar dotarł do hamulca.
Czekam na wymianę łożyska i okładzin hamulcowych.

Pozdro

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl