Łuszczący się lakier !!!!

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Pyzo
 

26 sie 2008 14:22

<span>Żeli</span> napisał(a):a w którym serwisie byłeś??
i o co dokładnie chodzi, gdzie się łuszczy na jakiej powierzchni itd??

w krakowie. patecki.
powierzchnia około 25 na 20 cm na prawych drzwiach...

<span>forrestgump</span> napisał(a):Pyzo, jak to uzasadnili??


uzasadnili to uzytkowaniem niewłaściwych środków konserwacji lakieru...
sek w tym ze uzywalem wody z karchera i piany aktywnej karcher...
<span>Bandyta</span> napisał(a):masz to na piśmie?


mam to na pismie. jak dorwe skaner albo cyfrowke to wkleje...

AUTOR WĄTKU
Bandyta
 

26 sie 2008 14:45

a wskazali jak należy właściwie konserwować lakier i jakich środków używać? :)

AUTOR WĄTKU
Pyzo
 

26 sie 2008 15:05

Bandyta napisał(a):a wskazali jak należy właściwie konserwować lakier i jakich środków używać? :)


tak. dostepnych w oficjalnej sieci dealerskiej KIA. ale bylem tak wkurzony ze nie poszedlem nawet zobaczyc co tam jest...

AUTOR WĄTKU
wik
 

26 sie 2008 15:07

wik napisał(a):
<span>Pyzo</span> napisał(a):uzasadnili to uzytkowaniem niewÂłaÂściwych ÂśrodkĂłw konserwacji lakieru...

Hahaha!!!! :D ...A to dobre!!! UdÂławiĂŚ siĂŞ moÂżna ze Âśmiechu!!! Nowiutki samochĂłd. Przyznaj siĂŞ lepiej, Âże myÂłeÂś kwasem siarkowym!
Mam 12 letniego Seata. Czym go nie myÂłem... Nawet go nieraz szorowaÂłem CiF'em, dzieciaki skakaÂły po dachu. I co?! I zero Âłuszczenia!
Z tym H2SO4 to oczywiœcie ¿art...:) Mog³eœ im powiedzieÌ , ¿e jeszcze nie zd¹¿y³eœ go umyÌ.

AUTOR WĄTKU
Pyzo
 

26 sie 2008 15:15

<span>wik</span> napisał(a):Mogłeś im powiedzieć , że jeszcze nie zdążyłeś go umyć.


wiesz, tlumaczylem im ze mam w rodzinie jeszcze kilka samochodow... przedzial od 0 do 15 lat... i zaden sie nie luszczy... ale oni swoje. no coz. spotkamy sie w sadzie.

john78
Koordynator Regionalny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 10 sie 2008 13:08
Lokalizacja: podkarpacie
Grupa: GOP- Górny Śląsk

26 sie 2008 15:18

<span>Pyzo</span> napisał(a):uzasadnili to uzytkowaniem niewłaściwych środków konserwacji lakieru...
sek w tym ze uzywalem wody z karchera i piany aktywnej karcher...


przecież na myjniach też jest program z "aktywną pianą"...
Za niedługo mam odebrać moja kia i już zaczynam się bać... niezłe jaja. To po co piszą o tej 7 letniej gwarancji skoro jej nie ma. :evil:
uyyuyu

AUTOR WĄTKU
forrestgump
 

26 sie 2008 16:34

to opinia lakiernika od Pateckiego czy odpowiedź z KMP?

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6556
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

26 sie 2008 20:58

A mĂłj cee'd wÂłaÂśnie dziÂś wjechaÂł na kolejne malowanie "Âłuszczycy" - maska silnika i zderzak przedni prawa strona. Jak spytaÂłem czy robiÂą zdjĂŞcie dla KMP odpowiedzieli, Âże dla So Red z poczÂątku roku 2007 juÂż nie trzeba - Kia wie, Âże jest problem.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
Wojtek L.
 

26 sie 2008 21:36

to w Solixie nawet przez małą łuszczycę malują całe element ?

AUTOR WĄTKU
lalas
 

26 sie 2008 22:13

Pyzo napisał(a):
<span>wik</span> napisał(a):Mogłeś im powiedzieć , że jeszcze nie zdążyłeś go umyć.


wiesz, tlumaczylem im ze mam w rodzinie jeszcze kilka samochodow... przedzial od 0 do 15 lat... i zaden sie nie luszczy... ale oni swoje. no coz. spotkamy sie w sadzie.


Pyzo próbowałeś w innym ASO zgłosic problem :wink:

Avatar użytkownika
N_Jay
Dyrektor
 
Posty: 701
Dołączył(a): 28 cze 2008 02:29
Lokalizacja: W-M
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,6 Pb 126KM
2010

27 sie 2008 00:23

<span>pioter</span> napisał(a):Jak spytałem czy robią zdjęcie dla KMP odpowiedzieli, że dla So Red z początku roku 2007 już nie trzeba - Kia wie, że jest problem

A to ciekawe. U mnie robili zdjęcia. W najbliższy poniedziałek odstawiam na malowanie maski i tylnych drzwi.

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

27 sie 2008 07:52

nie nudzi się Wam tak malowanie na raty ?
a potem co dach + przednie drzwi
a potem tylny zderzak i błotniki????

dotyczy to lakieru wiec kwestia czasu aż zacznie schodzić z całego auta


kolejny tydzień mija i nikt od ostatniej rozmowy nic nie dzwoni do mnie nie wiem czy po raz kolejny -ja do nich zadzwonię czy poprostu zaczniemy z centralą gadać

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

27 sie 2008 08:30

Gdzieś na forum były wypunktowane wszystkie awarie. Gdzie tego szukać???

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6556
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

27 sie 2008 09:52

WojtekL - oczywiście że malują cały element, przeciez nie będą robić zaprawek. Zresztą ciężko jest robić zaprawkę na powierzchni pokrywki litrowego słoika ... :oops:
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
Wojtek L.
 

27 sie 2008 18:47

pioter - A fachowo to robią ? (chodzi oczywiście o Solix), kolor dobrze dobrany ?

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

27 sie 2008 19:55

@Pyzo jak chcesz mieć sprawę załatwiona bez sondowania się idź lepiej do innego ASO który uwzględni twoja reklamacje
jeśli jednak uważasz że chcesz się sondować wytocz im sprawę oraz żądaj odszkodowania za straty moralne, przynajmniej w wysokości kwoty jaką zapłaciłeś za samochód, bądź wyższą :)

Ja osobiście jeśli dotknie mnie łuszczyca i serwis do którego pojadę odpisze mi że to moja wina że lakier się łuszczy, tez bym się sondował z nimi i żądał zadość uczynienia w dużej wysokości tak aby nauczyli się szanować klientów nie tylko przed podpisaniem umowy zakupu ale także w czasie trwania okresu gwarancyjnego ;)

AUTOR WĄTKU
skalin
 

28 sie 2008 12:14

Ale mnie pocieszyliście - na moje pismo - polakierowany 2 X cały autek oprócz jednych drzwi - serwis nie odpowiedział przez 40 dni (ustawowe 30) a jak do nich pojechałem to stwierdzili że nie mają miernika grubości lakieru i tyle..... Problem nie dla nich - czy atakować KMP czy inny serwis?

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

28 sie 2008 12:45

No prze goście nie mają miernika grubości lakieru!!! A ciekawe czy mózgi mają (pytanie retoryczne)

AUTOR WĄTKU
Pyzo
 

28 sie 2008 14:44

forrestgump napisał(a):to opinia lakiernika od Pateckiego czy odpowiedź z KMP?


KMP

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

28 sie 2008 15:06

przestań mi uznali i za bardzo nikt tego nie kwestionował nawet

narazie nie maluje całości mam słowo że mi pomalują całe auto - lub jeszcze inna wersja wyjścia z opresji

widze że musze znów podjechać bo się zaraz okaże ze teraz już wciskają użytkownikom ze to ich wina

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl