automat wyłączający światła

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
gp
 

automat wyłączający światła

03 gru 2007 18:54

Witam forumowiczów!

Mam pytanko odnośnie tego automatycznego wyłącznika świateł: nie było z tym u Was problemu?....

Parę razy się 'przełamałem' i zostawiłem światła (poprzedni samochód popiskiwał przy zostawionym oświetleniu) - światełka się wyłączały i luz! jednakże pewnego dnia rozmyślnie zostawiając rano na parkingu włączone światło, zastałem wieczorem samochód z rozładowanym akumulatorem. ASO sie spisało, przyjechali w 15 min, podłączyli do skrzyneczki i gra!
Na następny dzień robiłem testowanie - zgasną same czy nie? kilka razy nie zgasły, parę razy zgasły....

miał ktoś podobną 'zabawę'?

z góry dzięki za info!
gp

ps.
właśnie doczytuję na forum - szybka mi sie sama nie domyka.... : :( ; widziałem zapiski o jakimś 'resecie' tego automatu - czeka mnie testowanie...

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

03 gru 2007 19:17

Według moich obserwacji wyłączają się światła ale pozostają postojowe i to one rozładowały Ci akumulator.

AUTOR WĄTKU
less
 

03 gru 2007 19:28

AndrzejM napisał(a):Według moich obserwacji wyłączają się światła ale pozostają postojowe i to one rozładowały Ci akumulator.

U mnie wyłączają się światła mijania. Jak zostawię na postojowych to one się nie wyłączają. IMO tak powinno być zgodnie z instrukcją

AUTOR WĄTKU
Berger
 

03 gru 2007 19:30

Hi,

Też się zdziwiłem, że wyjęcie kluczyka za stacyjki powoduje zgaśnięcie świateł, mimo "pokrętła" w pozycji włączonych świateł mijania.


Pozdrawiam,

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

03 gru 2007 19:31

O tym właśnie mówiłem gdy gasze silnik na mijania wyłączają się i pozostają właczone postojowe -brak precyzji :)

AUTOR WĄTKU
less
 

03 gru 2007 19:32

AndrzejM napisał(a):O tym właśnie mówiłem gdy gasze silnik na mijania wyłączają się i pozostają właczone postojowe -brak precyzji :)

A u mnie inaczej, wyłaczają się mijania i NIC się już nie świeci (z tym że ja mam Follow Me Home o ile to ma znaczenie)

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6553
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

03 gru 2007 19:34

Tu http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php?t=483&highlight=wy%B3%B1cznik+%B6wiate%B3 była już dyskusja na ten temat - i chyba znajdziesz odpowiedź na dręczący Cię problem. A ten wątek to zgłaszam do closed
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

03 gru 2007 21:25

mowisz i masz :twisted:
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl