Dywaniki gumowe ceed - porażka na całego

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
harnas
 

29 maja 2008 15:09

Paweł W. napisał(a):
harnas napisał(a):
Jędrek napisał(a):Ja już nawet nie wspomnę o oponach yah ... kiedyś miały takie ładne igiełki po obwodzie ... i znikły :D no gdzie one są ja się pytam ?

a ja mam inny problem. Co tydzień muszę dolewać paliwa bo ciągle gdzieś sie traci. skandal :mrgreen:


Nie "gdzieś siętraci" tylko masz nieszczelny zbiornik paliwa :D

no to jutro jadę do serwisu żeby mi zrobili tak żebym nie musiał dolewać :P

AUTOR WĄTKU
Lesheck
 

29 maja 2008 17:02

<span>moon</span> napisał(a):wiesz... pisałeś, że woda była na podłodze. Ja mam wycieraczki własnie na podłodze


Jak Ty moon masz wycieraczki na podłodze (mówię o aucie), to nie wiem czym zgarniasz wode z szyby - pewnie dywanikami :P
Naprawdę nie odróżniasz wycieraczki od dywanika? A może masz na mysli wycieraczkę przy wejsciu do domu/mieszkania?
Jeśli to był żart, to widocznie nie zrozumiałem. :)

AUTOR WĄTKU
wik
 

29 maja 2008 19:28

Raz na wesoło...
Kiedyś w zimie żona nie mogła ruszyć z parkingu. Stojący obok sąsiad poradził, żeby podłożyla pod koła wycieraczki. Myślał o tych pod nogami.
- Ale nie umiem ich zdjąć... - Miała na mysli wycieraczki przedniej szyby.. :cry:

A propos wycieraczek. - 10 lat temu kupiłem jakieś w hipermarkecie. Przejechałem 230 000 km - brak dziur, brak pęknięć.
Ostatnio edytowano 30 maja 2008 06:50 przez wik, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

29 maja 2008 20:34

popmart napisał(a):
ja kupiłem dokładnie taki choć te co podlinkuje są do nissana bo akuradt nie ma do ceeda, ale są wykonane ogólnie wzorowo ;)

http://www.allegro.pl/item368600638_gum ... 007r_.html


Są!
http://www.allegro.pl/item366090781_dyw ... many_.html
ale mają wadę, tylne są za krótkie
dlatego też zdecydowałem się na welurowe które to opisałem tu
http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php?t=1597

boe6666
Kierownik
 
Posty: 516
Dołączył(a): 01 kwi 2008 22:36
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 90KM
2007, C+

29 maja 2008 20:55

i tu właśnie popieram kolegę który założył ten post. Cóż jakość materiałów nie tylko dywaników, ale i tapicerki, szyb, lakieru, blachy i innych rzeczy pozostawia wiele do życzenia. Nie wspomnę o wycieraczkach (10 mc i nie ścierają) , złącz przewodów do świateł drogowych (wystarczy poruszyć i nagle zaczynają znowu świecić), materiału na fotelach (11 mc i już przetarte) itp itd.
U mnie dywaniki też się przetarły, ale mam to już gdzieś, zbyt dużo mnie ten samochód kosztuje nerwów (geometria, uszkodzony wahacz, ściąganie auta, wycieraczki, skrzypienia i rdza).
To tyle.

AUTOR WĄTKU
Ziemek
 

31 maja 2008 11:15

Wczoraj myłem wycieraczki i zwracam honor.
Uczucie przecierania było spowodowane ta wypustką na podłodze pod pedałem gazu, na wycieraczce nie ma sladu zużycia clapping
Moja wina :oops:

AUTOR WĄTKU
moon
 

31 maja 2008 11:30

Jeśli to był żart, to widocznie nie zrozumiałem.

Nie przejmowałabym się tym tak bardzo. Pomyśl- mógl Cie przejechać w młodości Star. To dopiero byłaby tragedia.

i tu właśnie popieram kolegę który założył ten post. Cóż jakość materiałów nie tylko dywaników, ale i tapicerki, szyb, lakieru, blachy i innych rzeczy pozostawia wiele do życzenia.


Dokładnie- ja też popieram. Wymieniam teraz drugie auto w domu i oglądałam właśnie Subaru Tribeca i stwierdzam ,że faktycznie jakość Ceeda jest żenująca. Nie wiem co mnie podkusiło, że kupiłam to auto. Legacy było w fajnej ofercie... kurcze.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

02 cze 2008 19:15

moon napisał(a): ...jakość Ceeda jest żenująca.
rozwiń proszę co dokładnie masz na myśli

AUTOR WĄTKU
JuJinn
 

02 cze 2008 22:13

moon napisał(a): Legacy było w fajnej ofercie... kurcze.


Jako mozna wogle porownac Ceeda do Subaru. To zupelnie inna klasa auta. A z ta jakoscia wykoanania Ceeda to tez przesada, moglbys uzasadnic czemu taka uwazasz...

Pzdr

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl