Nawiewy w ProCeed

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Tafejko
Przedszkolak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 paź 2014 16:21
Lokalizacja: Zgierz
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C1 PRO, 1,6 Pb 126KM
8

Nawiewy w ProCeed

11 lis 2014 22:30

Witam
Moim głównym problemem w mojej niuni są nawiewy które znajdują sie wewnątrz auta.
Mianowice gdy kupiłem auto nie miałem takich problemów po pewnym czasie użytkowania stwierdziłem ze nawiewy przekazują coraz mniejsze ilości powierza. Faktycznie po sprawdzeniu stanu starego filtra stwierdziłem że czas najwyższy go wymienić.
Kupiłem nowy filtr kabinowy Filtron K1227 jakoś tak miał być dobry. Jest to bardzo dziwne zjawisko ponieważ po założeniu filtra nie uczułem znaczniej poprawy nawiewy ustawione na "MAXA" działają tak jak by były ustawione na najniższych obrotach.
jesli ktoś z was miał podobny problem proszę o pomoc.
Dziękuje Krzysiek !
Kia Pro_Ceed 1.6 126KM DOHC beznynka. 2008 r. 105000km

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Nawiewy w ProCeed

11 lis 2014 22:39

Zmieniając kierunek nawiewu czy moc słyszysz/czujesz różnicę?? a jak jest przy wyjętym filtrze??
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
Tafejko
Przedszkolak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 paź 2014 16:21
Lokalizacja: Zgierz
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C1 PRO, 1,6 Pb 126KM
8

Re: Nawiewy w ProCeed

12 lis 2014 23:05

Witam o już próbowałem takie sztuczki lecz nie widzę różnicy.
Najdziwniejszym faktem jest dla mnie to ze gdy rano wstaje wyprowadzam samochód z garażu nawiewy ustawione są na maxa aby jak najszybciej nagrzać przednią szybę itp nawiewy prawie nie przepuszczają powietrza, następnie staję w przydrożnym sklepie gaszę silnik po 2-3 minutach wracam przekręcam stacyjkę a tam naglę istna WICHURA w samochodzie działają jak powinny?! Nastepnie gdy zaczynam się bawić pokrętłami aby przekierować strumień ciepła na szybę działa jak należy ale już po kilku zmianach ustawienia nawiewu powraca na najniższe obroty nadmuchu choć cały czas ustawione jest na maksa.
:( Pozdrawiam
Kia Pro_Ceed 1.6 126KM DOHC beznynka. 2008 r. 105000km

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl