Nie dziala spryskiwacz tylni

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Ziemek
 

08 sty 2009 14:16

Ale z tego co widze to chyba częściej problem jest w sw niż w hb

AUTOR WĄTKU
motto
 

14 sty 2009 12:32

lalas napisał(a):coraz więcej osób narzeka, na te spryskiwaczem kolejna wada więu dziecięcego się kłania :wink: , u mnie jak na razie wsio działa

Nie wada, tylko:

1. Trzeba kupować dobre płyny, a nie takie, które gęstnieją przy -10 (masz microdysze, ładnie rozpryskują po całej szybie płyn, ale "gówna" nie lubią)
2. Jak myjesz auto przy mrozie pamiętaj o przepłukaniu spryskiwaczy płynem (uruchomienie spryskiwaczy), co by wodę z nich wypchnął.
I problemów nie ma.
Żeby było jasne, przy -27 w Zakopanem w nocy działały jak należy, potem nie miałem czasu i przy okazji kupiłem płyn w Tesco i przy -12 przednie pryskały na 1/3 wysokości szyby a i tylny też kiepsko. Zlanie płynu i nalanie dobrego załatwiło problem.

Atom
Brygadzista
 
Posty: 116
Dołączył(a): 19 wrz 2008 18:16
Lokalizacja: Poznań

01 lut 2009 13:23

egregor napisał(a):Silniczka nie slychac przy uruchamianiu tylniego spryskiwacza, ale z tego co powiedzieli mi w ASO (w czw. mam wizyte) ze jest tylko jeden silniczek...

Mam taki sam problem jak kolega egregor :? Niestety nie opisal jak zakonczyla sie cala sprawa :roll: Tylny spryskiwacz nie dziala i nie slychac przy tym pompy. Przod dziala dobrze :) Czy pompa spryskiwacza (tylna sekcja) posiada jakis bezpiecznik? W instrukcji nie jest niestety wymieniony w wykazie :(

navigator89
Klubowicz
 
Posty: 51
Dołączył(a): 07 lut 2011 16:53
Lokalizacja: Ruda Śląska
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 Pb KM
2013

Re: Nie dziala spryskiwacz tylni

03 lip 2012 16:23

Witam jestem po wymianie silniczka do spryskiwaczy, i pojawil sie nowy problem mianowicie gdy uruchomiam przedni spryskiwacz wraz z przednimi wycieraczkami uruchamia sie tylna... I gdy chce podac plyn do tylnej nie slychac silniczka i nie podaje plynu .... z przodu psika normalnie, czy ktos sie spotkal z takim przypadkiem..?
Kia Cee'd SW 1.6 GDI wersja L 2013, Kia sportage L 1.6 2016

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Nie dziala spryskiwacz tylni

03 lip 2012 16:33

A przed wymianą działało wszystko Ok?? sprawdź połączenia , silniczek nowy czy z "odzysku"??
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

navigator89
Klubowicz
 
Posty: 51
Dołączył(a): 07 lut 2011 16:53
Lokalizacja: Ruda Śląska
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 Pb KM
2013

Re: Nie dziala spryskiwacz tylni

03 lip 2012 16:42

Przed wymiana dzialalo silniczek nowy zamiennik z inter cars
Kia Cee'd SW 1.6 GDI wersja L 2013, Kia sportage L 1.6 2016

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl