wątek dla TYCH którzy mówią że to ja psuję ceeda

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

wątek dla TYCH którzy mówią że to ja psuję ceeda

18 sty 2008 14:11

że niby nawet grabie i łopate popsuję
dzwoniłem do ASO przegla 2 i reklamacje przeciągają się - nie radzą sobie z wymianą deski

przy okazji sprawdzili redio -jest jakiś TEST który pozwala sprawdzić czy radio się wiesza czy nie !!!!!!i moje się zakwalifikowało do wymiany -wysłali już podobno zapotrzebowanie

więc za 2 tygodnie wymiana radia i podobno siedziska kanapy rozerwanego przy okazji

ALE DO MERITUM radio wytrzymało u MNIe przebieg 30 tys -więc nie mówić że to moja zła eksploatacja jest aut clapping

Lesheck
 

18 sty 2008 14:36

<span>sensor</span> napisał(a):i podobno siedziska kanapy rozerwanego przy okazji


Chcesz powiedzieć sensor, że serwisanci uszkodzili Ci tapicerkę kanapy, czy może sama się zużyła/uszkodziła?


<span>sensor</span> napisał(a):ALE DO MERITUM radio wytrzymało u MNIe przebieg 30 tys -więc nie mówić że to moja zła eksploatacja jest aut


Nikt tu tak nie mówił sensor :D
Wygląda na to, że chyba Twoje autko postoi dłużej w serwisie - ehhh szkoda słów.

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

18 sty 2008 14:50

wypinała mi się tapicerka siedziska kierowcy z przodu-jakby to napisac miedzy nogami:D

kilka razy mi zakładali to w ASO -mówiłem im że założyć sobie mogę sam i że coś jest nie tak -ale wiadomo czarna magia
i wreszcie się rozerwała skóra z boku

ta tapicerka ma na końcu taką plastic listwę którą się zachacza za konstrukcję fotela -i widać było u mnie to za ciasno uszyte i się rozerwało-znaczy listwa poprostu na końcu wyrwała się i przebiła skórę na wylot


postoi do jutra -radio się zamawia i potem przychodzi i wymianka dopiero stare za nowe
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

bob
 

18 sty 2008 15:14

Ale ty masz przebojów z tym autem :?

Zeli
 

18 sty 2008 15:18

może ono z wagonu kolejowego spadło, albo z lawety i się w nim wszystko nieco rozlazło i stąd te usterki - bo z zewnątrz go poklepali i przemalowali na nówkę :twisted:

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

18 sty 2008 18:07

anom raczej mnie dotyczy 80% usterek typowych
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AndrzejM
 

18 sty 2008 18:15

Wyj¹tek potwierdza regu³ê -Cee'd to dobry samochód a Ty sensor masz pecha jesteœ w mnejszoœci maj¹ca k³opoty z autkiem :?

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

19 sty 2008 10:18

się zobaczy co będzie dalej nie chwalcie dnia przed zachodem słońca

do tej pory to do 30 tys to masek w nowych autach nawet nie podnosiłem

mam nadzieje że jak w toyocie naprawią co mają naprawić wymienią pół auta i będzie oki :twisted:
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl