Docieranie silnika a "kaganiec" na moc..

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

04 lis 2007 20:29

O o o To jest to !!!

AUTOR WĄTKU
popmart
 

04 lis 2007 20:35

poza tym po tym dotarciu wtórnym (2000km) auto ma nieco lepsze osiagi, + efekt psychologiczny (nie strachgo podgazować)

dla zainteresowanych nawet na dotarciu trzeba czasem wejsć na obroty aby silnik ułozył sie na wysokich również ....

AUTOR WĄTKU
KZ
 

04 lis 2007 20:38

popmart napisał(a):dla zainteresowanych nawet na dotarciu trzeba czasem wejsć na obroty aby silnik ułozył sie na wysokich również ....


Dokladnie - na tym polega docieranie, a nie na jezdzeniu jak kapelusznik...

AUTOR WĄTKU
rafek81
 

04 lis 2007 21:06

ale ludzie..... w szczegolnosci AndrzejM i inni.. podobni ktorzy maja mnie za idiote...
zapytalem /bo kto pyta nie bładzi/... jest pytanie.. i tyle.. po to to forum jest.. zeby wyjasniac sprawy a nie uwazac ".. ze jak ja czegos niewiem to znaczy ze tego nie ma.." zadalem pytanie.. bo kilka osob zauwazylo pewne tendencje... a dodatkowo znajomu wlascicielowi grande punto ktoremu "podano" informacie w ASO troszke mnie zastanowiło... WIEC PYTAM....czy w naszej rodzine cedziarek moze byc podobnie... A to ze jest niedziela wieczor i ze niektorzy moga byc po imprezie.. albo po 3-4 drinku..to inna rzecz.. nie robcie i nie traktujcie mnie jak idiote...

:D ale sie lekko zjeżyłem... :D
Ostatnio edytowano 04 lis 2007 21:10 przez rafek81, łącznie edytowano 3 razy

AUTOR WĄTKU
popmart
 

04 lis 2007 21:08

zaraz tam za idiotę .... przesadzasz

AUTOR WĄTKU
KZ
 

04 lis 2007 21:11

rafek81 napisał(a):ale ludzie..... w szczegolnosci AndrzejM i inni.. podobni ktorzy maja mnie za idiote...
zapytalem /bo kto pyta nie bładzi/... jest pytanie.. i tyle.. po to to forum jest.. zeby wyjasniac sprawy a nie uwazac ".. ze jak ja czegos niewiem to znaczy ze tego nie ma.." zadalem pytanie.. bo kilka osob zauwazylo pewne tendencje... a dodatkowo znajomu wlascicielowi grande punto ktoremu "podano" informacie w ASO troszke mnie zastanowiło... WIEC PYTAM....czy w naszej rodzine cedziarek moze byc podobnie... A to ze jest niedziela wieczor i ze niektorzy moga byc po imprezie.. albo po 3-4 drinku..to inna rzecz.. nie robcie i nie traktujcie ze jak idiote...


Spoko ;-) To jezeli bylo to pytanie to odpowiadam ze jest to bzdura (co juz zreszta pisalem ale upierales sie przy swoim...)
U mnie dopiero wczesne popoludnie tak przy okazji ;-)

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

04 lis 2007 21:16

Przykro mi że masz tak niskie oceny o Swojej osobie :(

AUTOR WĄTKU
rafek81
 

04 lis 2007 21:16

kz czy masz jakis dowod ze to bzdura i tak nie jest..??? to ze czegos nie widzisz/niewiesz to nie znaczy ze tego nie ma....

AndrzejM jakby to powiedziala moja polonistka z technikum... ".. błądzisz człowieku.." nie mam niskiej samooceny... a spotkamy sie na jakims zlocie/spocie.. to pogadamy..
Ostatnio edytowano 04 lis 2007 21:21 przez rafek81, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
KZ
 

04 lis 2007 21:21

rafek81 napisał(a):kz czy masz jakis dowod ze to bzdura i tak nie jest..??? to ze czegos nie widzisz/niewiesz to nie znaczy ze tego nie ma....

AndrzejM jakby to powiedziala moja polonostka... ".. błądzisz człowieku.." nie mam niskiej samooceny... a spotkamy sie na jakims zlocie/spocie.. to pogadamy..


Tak, widzialem badania fabrycznie nowych silnikow/samochodow na hamowni - wystarczy ?

AUTOR WĄTKU
rafek81
 

04 lis 2007 21:27

ale czy ja mowie o wynikach aut badanych na hamowni??? czy o aucie wyjechanym z salonu...??!! idac twoim tokiem myslenia to dlaczego w wynikach testów "fabrycznych" na spalanie.. spalanie rózni sie od fabrycznego do normalnych uzytkowników w zakresie od 1-2 litrów..

AUTOR WĄTKU
popmart
 

04 lis 2007 21:28

markkkkkketing ! ot dlaczego sie rózni ...

AUTOR WĄTKU
rafek81
 

04 lis 2007 21:35

marketing to jedno... a KZ twierdzi ze widzial testy fabrycznego auta i twierdzi ze nie ma takowego "kaganca"...

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

04 lis 2007 21:39

Uf! A miało być tak pięknie! Wpadliśmy w ślepy zaułek a emocjie nas ponoszą PAX!!!

AUTOR WĄTKU
rafek81
 

04 lis 2007 21:42

AndrzejM jest pieknie... bo mamy nasze cedziarki.. i mamy siebie.. czyli forumowiczów... czy trzeba cos wiecej?!?!?!

ja zadalem pytanie i jesli jest inaczej to ok.. rozwialiscie moje pytanie/ciekawosc.. ale co jesli bedzie jeszcze inaczej.. ze mailem racje??!!

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

04 lis 2007 22:06

rafek81 ostatnie zdanie należy do Ciebie męczą mnie jałowe gadki nad czymś czego nie ma/jest? w wyobraźni?Pozdro! :D

AUTOR WĄTKU
rafek81
 

04 lis 2007 22:11

AndrzejM wiec przeczytaj temat i post jeszcze raz..

AUTOR WĄTKU
lalas
 

04 lis 2007 22:39

rafek81 napisał(a):co innego dotarcie silnika na hamowni a co innego "dotarcie" auta w normalnych warunkach... w przyszlym tygodniu postaram sie zadzwonic do ASO fiata i dowiem sie na 200%..

miałem kiedys Punto i udzielałem się przez pare lat na innym forum, było kilkunastu userów Grande i w tych autach nie ma żadnego kagańca, który się wyłącza po 2000 tyś km


to ze niewiesz o czyms nie znaczy ze tego nie ma...

the truth is out there... :P :)


akurat na forum Grandziaki zostały dokładnie "przelustrowane" przez userów, i wierz mi, że ci ludzie wiedzą więcej o tych autach niż ASO itp, także wiem co pisze 8-)

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

04 lis 2007 23:19

hahah raczej nie jak by jeszcze np. po pierwszym przeglądzie sciaali to tak ale automatycznie -eeeeeeeeeeeeeee
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
Black
 

04 lis 2007 23:59

panpowie!!!

Wy tez tak macie ze: jak umyjecie ladnie autko i nawoskujecie tym pizdzikiem z Martyna Wojciechowska na okladce... :D To wam furka duzo szybciej zapier.... i lepiej sie wkreca.... !!! a spalanie o 0,5 litra nizsze... !!! Mam to udowodnione na chamowni!!! mam na to zolte okragle kwitki... :D hehehehe.....



hehehe...

AUTOR WĄTKU
KZ
 

05 lis 2007 04:06

rafek81 napisał(a):AndrzejM jest pieknie... bo mamy nasze cedziarki.. i mamy siebie.. czyli forumowiczów... czy trzeba cos wiecej?!?!?!

ja zadalem pytanie i jesli jest inaczej to ok.. rozwialiscie moje pytanie/ciekawosc.. ale co jesli bedzie jeszcze inaczej.. ze mailem racje??!!


Koniec swiata wtedy bedzie. A tego bysmy nie chcieli...

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 74 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl