XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

Moderatorzy: Żandarmeria, Koordynatorzy Regionalni

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6756
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 140KM
2025, M

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

06 wrz 2025 07:13

Poranek - dlaczego te koty w ośrodku tak tupią idąc po trawie? :biggrin: :scratch_one-s_head: :friends: taki hałas.
KIA CEED 1,5 T-GDI AT M+SMT+WIN 140 KM 2025

ex KIA CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021
ex Kia cee'd 1,6 CRDi M+DFA 110 KM 2016

ex R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009
ex Kia cee'd 1,4 CVVT C+ 2007


Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
gisio
V kolumna
 
Posty: 1395
Dołączył(a): 23 gru 2009 17:51
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

07 wrz 2025 14:08

Kochani! :friends:

Ekipa gisia już w domu.

Tradycyjne podziękowania dla:

-> Wszystkich za liczne przybycie na zlot i stworzenie po raz kolejny niesamowitej rodzinnej atmosfery za super klimat dzięki któremu teraz ma się żal że tak szybko ten czas minął. Przyjechaliście, niektórzy z bardzo daleka, poświęcając swój czas by spędzić wspólnie mam nadzieję niezapomniane chwile. Jesteście WSPANIALI !

-> Pioterowi za organizację i super spędzony czas mimo, że pogoda w sobotę nas nie rozpieszczała. Za przemiłą niespodziankę urodzinową, która sprawiła wypieki na moich policzkach :oops: a i łezki w oczach też się zakręciły :thank_you:

-> Sponsorom (Marvel, Landcar, Pol-Car, Środula, Plichta,) za ufundowanie kolacji itd.

3majcie się w zdrowiu i do zobaczenia na kolejnym zlocie.
„ … kiedy jestem trzeźwy i w dobrej formie krzywdzę ludzi … „

Avatar użytkownika
zelu
Dyrektor
 
Posty: 922
Dołączył(a): 23 lis 2011 23:31
Lokalizacja: Łódź / Rożenek GRUPA ŁÓDZKA
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 GDI, 6MT Pb 135KM
2018, L + Business Line, kolor KCS

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

07 wrz 2025 14:58

No i już po zlocie już w domciu i załączam link do zdjęć. Tylko bez beki, że ruszone :)
Dzięki za wspaniałą atmosferę i do zobaczenia za rok
https://drive.google.com/drive/folders/1HaZqVK-VAXaYB9bCqTgK2NqaQilsuUd7?usp=drive_link
:thankyouyellow:
:hi:
Ostatnio edytowano 07 wrz 2025 15:38 przez zelu, łącznie edytowano 1 raz
KIA Cee'd SW, 1,6 GDI, 135 KM, 6MT, kolor KCS, wersja L + Business Line
KIA Stonic, 1,4 , 100KM 6MT, kolor EU3, wersja L+STY
Obrazek
Ceed - "Community of Europe with European Design"

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6756
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 140KM
2025, M

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

07 wrz 2025 15:30

Antypatyczny dręczyciel już także w domu.

Po pierwsze - dziękuję, dziękuję, dziękuję uczestnikom - jak się ma taką ekipę, to się wszystko chce. Każda inna paczka, doświadczając płaczącego nieba soboty, zajęłaby się wyłącznie marudzeniem, a u Was - power, power i uśmiech. No i ogromne dzięki za takie śpiewanie "Sto lat" koledze G., że było nas słychać pod Radomiem.
Po drugie - dziękuję Gisiowi, czterem aniołkom i elfowi - jak zawsze mega wsparcie, mega upominki, mega klimat. Bez Was to nie wiem, co by było.
Po trzecie - dziękuję sponsorom - Landcar, Marvel, Plichta, Pol Car i Środula - dzięki Wam nie tylko pobyt jest bardziej przyjazny dla kieszeni uczestników, ale też dokładacie się osobiście do mega wspaniałej, zlotowej atmosfery.

Raz jeszcze wszystkim Wam dziękuję i w pas się kłaniam. I powiem na koniec tak: to sama przyjemność usłyszeć na koniec pobytu od właściciela ośrodka "a może za rok też tu przyjedziecie"? Tak, przyjemność, w 100% zrobiona przez Was. :hi: :hi: :hi:
KIA CEED 1,5 T-GDI AT M+SMT+WIN 140 KM 2025

ex KIA CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021
ex Kia cee'd 1,6 CRDi M+DFA 110 KM 2016

ex R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009
ex Kia cee'd 1,4 CVVT C+ 2007


Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
michal55yh
Asystent Kierownika
 
Posty: 337
Dołączył(a): 31 mar 2012 13:46
Lokalizacja: Lubań
Grupa: Dolny Śląsk
Marka i model samochodu: Kia Sportage

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

07 wrz 2025 15:32

Uczestnicy forum mojasportage serdecznie dziękują za zaproszenie, ciepłe przyjęcie oraz stworzenie wspaniałej atmosfery wszystkim organizatorom, sponsorom i uczestnikom zlotu. Bawiliśmy się znakomicie czując się częścią prawdziwej, zgranej rodziny. Dzięki Wam to wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci. Do zobaczenia za rok :thank_you:
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT GT-Line
Skradziona Kia Stinger 2.0 GT-Line :szok:
EX Kia Optima 1.7CRDI A/T XL MY2015
EX Kia cee'd 1.4CRDI M MY2013
EX Kia Sportage 1.7CRDI M MY2012

mojasportage.pl

Avatar użytkownika
Slowik8609
Dyrektor
 
Posty: 682
Dołączył(a): 14 kwi 2015 13:59
Lokalizacja: Radom
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1.6 ON 115KM
2008, Optimum +

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

07 wrz 2025 17:57

Słowiczki właśnie dojechały :) Bardzo dziękujemy wszystkim, było nam niezmiernie miło zobaczyć się po latach. Szczególne podziękowania dla organizatorów - kłaniamy się nisko za wspaniały zlot. Mamy nadzieję że do szybkiego zobaczenia :)
No i mamy nadzieję, że udało nam się u najmłodszych wywołać chociaż mały uśmiech na buziach ;)
Obrazek - PROCEED 2020 1.6T 204 KM

Obrazek - CEED MK1 2008 1.6 CRDI 115 KM

Avatar użytkownika
KSuchan
Asystent Kierownika
 
Posty: 341
Dołączył(a): 30 gru 2017 23:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2FL HB, 1.4 Pb 100KM
2017, M SMART+

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

07 wrz 2025 19:53

My też już w domu.
Standardowo podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników, za ponowna możliwość spotkania się, w tak doborowym towarzystwie.
p.s Dla wtajemniczonych, wszystko ok, zajęło to 2 minuty roboty.
Skóra i ćwieki na wieki.....

Avatar użytkownika
acieslin
Nadworny babiszon
 
Posty: 826
Dołączył(a): 25 cze 2008 07:38
Lokalizacja: Donabate IRL
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Toyota Auris TS 2015

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

07 wrz 2025 21:38

Odmeldowuję się już z Dublina!
Super było Was wszystkich zobaczyć po tych kilku latach nieobecności.

Serdeczne podziękowania dla Roberta i Magdy! Dzisiejsza super wycieczka po Poznaniu z najlepszymi na świecie przewodnikami dopełniła idealnie ten zlot. Dziękujemy Wam serdecznie za opiekę i ogarnięcie transportu, mamy u Was olbrzymi dług wdzięczności!

Dziękujemy serdecznie organizatorom i sponsorom!

Do zobaczenia!
Fiat UNO 1,0 Fire 1994 - czerwona rakieta
Daewoo Lanos 1,4 1999
CEE'D 1.4 C+ w kolorze blue 2008 - RIP 2013
Honda Civic UFO 1,4 2007
Aktualnie: Toyota Auris TS 2015

Hydrant
Przedszkolak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2021 04:05
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Kia Optima

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

07 wrz 2025 23:14

Z całego serca dziękujemy wszystkim -
organizatorom, sponsorom, uczestnikom, także tym nowym i tym którzy pojawili się po dłuższej przerwie.

Dziękujemy każdemu z osobna za stworzenie tego magicznego klimatu i do zobaczenia za rok!

Ps.
Również dziękuję Robertowi i Magdzie za wspaniałą "dogrywkę poznańską"

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2631
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

08 wrz 2025 09:09

Piotr, Gisio i sponsorzy - to już typ organizacji profesjonalny !
Dziękujemy wszystkim za wspaniały weekend.

Ola, Krzysztof cała przyjemność po naszej stronie.

Wysłane z mojego Pixel 9 Pro XL przy użyciu Tapatalka
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6948
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

08 wrz 2025 11:52

Rybki też już w domu, zahaczyliśmy jeszcze o Stary Rynek w Poznaniu na szybkiej kawce i Wrocław, więc w sumie trzasnęliśmy 1050km i nie pytajcie ile wachy poszło xD Teraz tylko czekać na pocztówkę z CANARD :icon_evil:
Ogromne dzięki dla Piotera za jak zwykle fantastyczną organizację, sponsorom za gadżety :rockout: i Wam wszystkim za świetną atmosferę, wspaniale było Was zobaczyć znowu po tylu latach! :) :thankyouyellow:
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

koziu
Kierownik zmiany
 
Posty: 142
Dołączył(a): 11 lis 2009 19:00
Lokalizacja: Jaworzno
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Marka i model samochodu: Kia OPTIMA SW

Re: XVIII Ogólnopolski - luźna dyskusja

09 wrz 2025 13:07

My również dziękujemy za super atmosferę i organizację. Gisio dziękujemy za prezenty tobie i całemu Kia. Wszystkim uczestnikom za super atmosferę i spotkanie po kolejnym roku. Organizatorom za super organizację i poznawanie kolejnych ciekawych miejsc w Polsce.

Mam nadzieję do zobaczenia za rok.

Aha i Gisio jeszcze raz :birthday: :birthday:

Poprzednia strona
Powrót do XVIII Ogólnopolski Zlot Sympatyków Kia cee'd/ceed Laguna 2025
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl