XVI Ogólnopolski - logistyka

Moderatorzy: Żandarmeria, Koordynatorzy Regionalni

Lubią ten wątek: Annawit20
Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

XVI Ogólnopolski - logistyka

19 maja 2023 06:52

Moi drodzy - poniżej link do arkusza Googla.
Lista zlotowa 2023

1.Proszę o sprawdzenie swoich danych, jeśli wszystko się zgadza - robimy OK w ostatniej kolumnie, jeśli się nie zgadza - możecie edytować ilość osób, ale każdą zmianę zgłoście też proszę mi na PW.

2. Proszę o wpisanie ilości osób na sobotnią wycieczkę do Kazimierza Dolnego - wyjazd z Jabłonowca 9:45, dwie godziny zwiedzania z przewodnikiem (11:00-13:00) - koszt maksymalny to ok. 15 PLN za osobę (może się zmniejszyć, jeśli chętnych będzie więcej, a może nawet spaść do zera, o co się postaram). Powrót do Jabłonowca na obiad (wydawany o 14:30).

3. Sobota o 16:30 tradycyjna święta wojna, czyli mecz w siatę Północ - Południe, o puchar (na zachętę).

3. Ponieważ ośrodek ma ograniczone możliwości obsługi kasowej, PROSZĘ O PRZELANIE NA MOJE KONTO WYLICZONEJ W ARKUSZU KWOTY ZA POBYT (oczywiście minus zaliczka) - ustaliłem z właścicielem, że przekażę mu jedną kwotę za wszystkich bez "pojedynczego kasowania". Jeśli ktoś chce fakturę, kasy NIE PRZELEWA, ale DO PONIEDZIAŁKU zgłasza mi ten przypadek i podaje na PW dane do faktury!!! (tym osobom oddam zaliczkę w ośrodku i same się opłacą odbierając fakturę).

Inne pytania proszę na PW lub telefonicznie. :hi:
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Powrót do XVI Ogólnopolski Zlot Sympatyków Kia cee'd/ceed Jabłonowiec 2023
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl