Kompletny pakiet tylny do lakierowania (armatka dla atencji)


Atrapa w dobrej cenie (do polerki)

I w międzyczasie wpadło dodatkowe oświetlenie bagażnika.

Magikrealista





Magikrealista




Magikrealista
)









foxx76
Magikrealista
foxx76 napisał(a):Świetna robota![]()
Sam jestem w trakcie glinkowania, polerowania, woskowania i widzę ile to roboty. W tym roku pojechałem tylko pastami finiszującymi, bo nie mam zbytnio rys, ale widzę, że z lakieru lustra nie zrobię. W przyszłym roku pojadę ostrzej. Ta pasta 2500 to Manzerna? Co polecasz?

Magikrealista











Magikrealista
Ryba1983 napisał(a):No ryjek robi robotę

Moriok88

Magikrealista
Moriok88 napisał(a):Fajnie że dałeś się przekonać do zainwestowania w pakiet sport. Wg mnie znacznie lepiej wygląda na białym niż, jak u mnie na srebrnym![]()
Jeszcze środek Panie kolego - obowiązkowo




Magikrealista


Magikrealista






marekctr
Magikrealista




kryzys
Magikrealista
kryzys napisał(a):d*** w dole ale dziób w górze

Magikrealista













Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość