, choć nie tylko w C1.Biała I FL by Magik
-

Renegade
- Weteran
- Posty: 3797
- Dołączył(a): 23 lis 2009 01:41
- Lokalizacja: SLU
- Grupa: GOP- Górny Śląsk
- Marka i model samochodu: OPTIMA PHEV 2.0 205 KM
Re: Biała I FL by Magik
Noo pięknie tylko do polerek się nie przyzwyczajaj, bo w C1 lakieru tyle co kot napłakał i zaraz podkład zobaczysz
, choć nie tylko w C1.
, choć nie tylko w C1.
OPTIMA PLUG-IN 2.0 205 KM - C3S (aluminium silver) '16
SOUL 1.6 DOHC 124 KM '12
CEE'D HB 1.6 DOHC 126 KM '09
CEE'D HB 1.4 DOHC 109 KM '08
SHUMA 1.5 DOHC '97
-

Magikrealista
- Dyrektor
- Posty: 621
- Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
- Lokalizacja: Białystok
- Grupa: Podlaska
- Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010
Re: Biała I FL by Magik
aviator napisał(a)::spoko: jaki koszt?
200zł
Renegade napisał(a):Noo pięknie tylko do polerek się nie przyzwyczajaj, bo w C1 lakieru tyle co kot napłakał i zaraz podkład zobaczysz, choć nie tylko w C1.
Jasne, nawet nie mam miernika lakieru a wypadałoby przemierzyć

-
aviator
- Dyrektor
- Posty: 833
- Dołączył(a): 28 paź 2019 20:05
- Lokalizacja: Kraków
- Grupa: Małopolska
- Model cee'd:
C2 HB, 1,6 Pb 135KM
2015, M
Re: Biała I FL by Magik
Magikrealista napisał(a):aviator napisał(a)::spoko: jaki koszt?
200zł![]()
Dobra cena

... wcześniej Kia Cee'd II JD 2012 1.6 crdi 128KM.
-

Magikrealista
- Dyrektor
- Posty: 621
- Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
- Lokalizacja: Białystok
- Grupa: Podlaska
- Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010
Re: Biała I FL by Magik




Cześć, w tym roku jakoś późno ale dopiero w ten weekend założyłem letnie koła.
Na wiosnę generalne sprzątanie i parę fotek na pamiątkę. Pozdrawiam. 

-

Magikrealista
- Dyrektor
- Posty: 621
- Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
- Lokalizacja: Białystok
- Grupa: Podlaska
- Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010
Re: Biała I FL by Magik
Może się komuś przydać więc opiszę usterkę która mnie ostatnio spotkała. Jakiś rok temu się to zdarzyło po raz pierwszy, samochód wszedł w tryb awaryjny i wysypał błędy związane z przepustnicą, wystarczyło zgasić silnik i dało się jechać dalej. Jakoś przez rok był spokój ale ostatnio sytuacja zaczęła się powtarzać coraz częściej. Zdecydowałem że trzeba coś zrobić i kupiłem używaną przepustnicę na podmiankę.
Wczoraj w końcu się za to zabrałem i chyba trafiłem w punkt. Otworzyłem tą zdemontowaną z samochodu i taki widok zastałem w środku.



Zębatki mocno wyrobione, jedna nie ma części zębów, duży luz. Po wymianie jest poprawa, pojedyncze szarpnięcia ustały. Teraz jeździć i obserwować czy problem powróci, oby nie.
Przepustnica o numerze 35100-2B150
Błędy jakie wyłapałem:
P2118, P0600, P2100, P0638, P2101



Zębatki mocno wyrobione, jedna nie ma części zębów, duży luz. Po wymianie jest poprawa, pojedyncze szarpnięcia ustały. Teraz jeździć i obserwować czy problem powróci, oby nie.
Przepustnica o numerze 35100-2B150
Błędy jakie wyłapałem:
P2118, P0600, P2100, P0638, P2101

-

Magikrealista
- Dyrektor
- Posty: 621
- Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
- Lokalizacja: Białystok
- Grupa: Podlaska
- Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010
Re: Biała I FL by Magik

Samochód ma 13 lat, nigdy nie miał żadnej ryski ani ocierki. Aż do dzisiaj. Żadnej kartki z numerem oczywiście nie było.
Dziki kraj. 
-

Magikrealista
- Dyrektor
- Posty: 621
- Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
- Lokalizacja: Białystok
- Grupa: Podlaska
- Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010
Re: Biała I FL by Magik

Ceed już na zimowych, dwa razy w roku zmiana kół, woskowanie i sprzątanie to już tradycja. Nadal jeździ i trzyma się dobrze jak na swój wiek. Niedawno zainstalowałem płetwę na dachu, mały gadżet a cieszy.

-

pioter
- Grupa Trzymająca Władzę
- Posty: 6756
- Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
- Lokalizacja: Ostróda
- Grupa: Warmińsko-Mazurska
- Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 140KM
2025, M
Re: Biała I FL by Magik
Można rzec - doinwestowane autko 
KIA CEED 1,5 T-GDI AT M+SMT+WIN 140 KM 2025
ex KIA CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021
ex Kia cee'd 1,6 CRDi M+DFA 110 KM 2016
ex R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009
ex Kia cee'd 1,4 CVVT C+ 2007
Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
ex KIA CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021
ex Kia cee'd 1,6 CRDi M+DFA 110 KM 2016
ex R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009
ex Kia cee'd 1,4 CVVT C+ 2007
Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
-

Renegade
- Weteran
- Posty: 3797
- Dołączył(a): 23 lis 2009 01:41
- Lokalizacja: SLU
- Grupa: GOP- Górny Śląsk
- Marka i model samochodu: OPTIMA PHEV 2.0 205 KM
Re: Biała I FL by Magik
No to ci jeszcze tylko lotki górnej tej oryginalnej kia brakuje, miałem ją i powiem, że KIA miała to w standardzie montować.
Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

OPTIMA PLUG-IN 2.0 205 KM - C3S (aluminium silver) '16
SOUL 1.6 DOHC 124 KM '12
CEE'D HB 1.6 DOHC 126 KM '09
CEE'D HB 1.4 DOHC 109 KM '08
SHUMA 1.5 DOHC '97
-

Magikrealista
- Dyrektor
- Posty: 621
- Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
- Lokalizacja: Białystok
- Grupa: Podlaska
- Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010
Re: Biała I FL by Magik
Renegade napisał(a):Magikrealista napisał(a)::grin:
No to ci jeszcze tylko lotki górnej tej oryginalnej kia brakuje, miałem ją i powiem, że KIA miała to w standardzie montować.
Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Owszem auto doinwestowane w tym roku, co do lotki to szukałem i pewnie bym kupił, ale nawet w ASO pytałem i chyba nieosiągalna. A może ktoś widział?

-

Renegade
- Weteran
- Posty: 3797
- Dołączył(a): 23 lis 2009 01:41
- Lokalizacja: SLU
- Grupa: GOP- Górny Śląsk
- Marka i model samochodu: OPTIMA PHEV 2.0 205 KM
Re: Biała I FL by Magik
Ja swoją z UK przez znajomego wtedy ściągałem, bo u nas nie było. Ta lotka miała swój nr jako część w ASO.
Tu masz fotki jak to wygląda i masz tam zdjęcie z numerem części może szybciej znajdziesz.
https://drive.google.com/drive/folders/ ... lToVEsu7J2
Tu rusek pokazuje jak montował:
https://www.drive2.ru/l/599063413909360979/
NR KIA: P8340 1H000
Tu masz może Ci ściągną bo mieli:
https://www.fox.rzeszow.pl/spoiler-tyln ... 409,264804
Tu masz fotki jak to wygląda i masz tam zdjęcie z numerem części może szybciej znajdziesz.
https://drive.google.com/drive/folders/ ... lToVEsu7J2
Tu rusek pokazuje jak montował:
https://www.drive2.ru/l/599063413909360979/
NR KIA: P8340 1H000
Tu masz może Ci ściągną bo mieli:
https://www.fox.rzeszow.pl/spoiler-tyln ... 409,264804

OPTIMA PLUG-IN 2.0 205 KM - C3S (aluminium silver) '16
SOUL 1.6 DOHC 124 KM '12
CEE'D HB 1.6 DOHC 126 KM '09
CEE'D HB 1.4 DOHC 109 KM '08
SHUMA 1.5 DOHC '97
-

Magikrealista
- Dyrektor
- Posty: 621
- Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
- Lokalizacja: Białystok
- Grupa: Podlaska
- Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010
Re: Biała I FL by Magik
Renegade napisał(a):Magikrealista napisał(a):Ceed już na zimowych, dwa razy w roku zmiana kół, woskowanie i sprzątanie to już tradycja. Nadal jeździ i trzyma się dobrze jak na swój wiek. Niedawno zainstalowałem płetwę na dachu, mały gadżet a cieszy.
No to ci jeszcze tylko lotki górnej tej oryginalnej kia brakuje, miałem ją i powiem, że KIA miała to w standardzie montować.
Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Górna lotka jest do kupienia cos na wzór oryginału, nawet chciałem kupić ale odpuściłem bo dużo zabawy z lakierowaniem itp.
https://www.sklep.trio.com.pl/p7044,spo ... 00601.html


Za to dla zabawy spróbowałem tego, frajda jak cholera. Szkoda że nie bardzo pasuje żeby to jakoś sensownie zamontować żeby łapał zimne powietrze.

Powrót do Pochwal się swoją Kia cee'd :D
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
