Uszczelka/przegroda/osłona podszybia

Moderator: Żandarmeria

Lubią ten wątek: Bing [Bot]
AUTOR WĄTKU
dziobsson
Kierownik zmiany
 
Posty: 130
Dołączył(a): 26 sie 2014 09:02
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 HB, 1,4 Pb 109KM
2008, Comfort+

Uszczelka/przegroda/osłona podszybia

28 lis 2025 17:10

Witam serdecznie,

Poszukuję podpowiedzi od któregoś z użytkowników, co mam począć z częścią na zdjęciu. Zdjęcie jest z jednego takiego portalu, lecz element oferowany jest pourywany, jak widać na zdjeciu - powinny byc symetryczne. Abstrahujac od stanu, oferta dotyczy calego elementu o nr 86151-1H000. Gdzie tego szukac? Jakieś pomysły? Majnfrendy na ali maja jakies ichniejsze wytwory do hultaja, do sportka ale do ceeda to niestety. Grom wie, jak to nazywać w szukajce Będę wdzieczny za info od kogoś kto to przerabiał, bo jedno szlag trafił a drugie w stanie...

Sprawa dot. ceeda I, element to fragment koncowy przegrody pod maska z lewej i z prawej strony miedzy podszybiem a blotnikami

Pozdrawiam.
Obrazek

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6756
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 140KM
2025, M

Re: Uszczelka/przegroda/osłona podszybia

28 lis 2025 17:20

A w ASO pytałeś?
KIA CEED 1,5 T-GDI AT M+SMT+WIN 140 KM 2025

ex KIA CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021
ex Kia cee'd 1,6 CRDi M+DFA 110 KM 2016

ex R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009
ex Kia cee'd 1,4 CVVT C+ 2007


Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
dziobsson
Kierownik zmiany
 
Posty: 130
Dołączył(a): 26 sie 2014 09:02
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 HB, 1,4 Pb 109KM
2008, Comfort+

Re: Uszczelka/przegroda/osłona podszybia

28 lis 2025 17:26

Wydaję mi się że przy okazji innej sprawy tak, pytałem. Ale to wydaję mi się...Więc ponowię pytanko w tygodniu u nich. Natomiast, z przypuszczeniem graniczacym z pewnością, mogę założyć że dostanę odpowiedź, iż element ten mogę u nich zakupić razem z częścią, ktorej numer podałem. A to +/- 600 plnów.
Element ten służy do odprowadzenia wody z listwy podszybia pod maską. Bez tego wszystko pcha się wyżej.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6756
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 140KM
2025, M

Re: Uszczelka/przegroda/osłona podszybia

29 lis 2025 09:45

No to trzeba szroty przeglądać.
KIA CEED 1,5 T-GDI AT M+SMT+WIN 140 KM 2025

ex KIA CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021
ex Kia cee'd 1,6 CRDi M+DFA 110 KM 2016

ex R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009
ex Kia cee'd 1,4 CVVT C+ 2007


Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
Magikrealista
Dyrektor
 
Posty: 621
Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Podlaska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010

Re: Uszczelka/przegroda/osłona podszybia

04 gru 2025 15:54

Te gąbeczki coś dają w ogóle? Mnie to zawsze denerwują po myciu czy deszczu bo mokre i brudne. :) Bez nich będzie jakaś lipa?
Obrazek

Powrót do Nadwozie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl