S (C1 FL) Kia Ceed 1,6 Crdi 115KM

Kupię, sprzedam, zamienię... zostaw ogłoszenie. We wszystkich ogłoszeniach należy podawać cenę sprzedaży !! Tematy są usuwane automatycznie po 30 dniach nieaktywności.
Oferta kupna ma być oznaczona [K] przed tytułem tematu, sprzedaży [S] przed tytułem tematu.

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Wacio
Dopiero co...

Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,6 ON 115KM
2011, Comfort

S (C1 FL) Kia Ceed 1,6 Crdi 115KM

02 lut 2020 19:56

Witam. Przyszedł czas na rozstanie się z moją Kia Ceed. Chciałem kupić nowszy model ale po poszukiwaniach ostatecznie kupiłem Kia Sportage.
Mam więc do zaoferowania państwu piękną Kia Ceed 1,6 Crdi po liftingu, z grudnia 2011 r.
Samochód pochodzi z polskiego salonu.
Najlepsza, najoszczędniejsza i bezawaryjna wersja silnikowa 1,6 CRDI o mocy 115 KM na łańcuszku rozrządu.
Auto bezwypadkowe, czyściutkie, zadbane, w samochodzie nie było palone.
Złoty metalik – piękny i najbardziej praktyczny kolor, szczególnie w codziennym użytkowaniu samochodu.
Bogata wersja wyposażenia. Posiada między innymi:
- Wspomaganie kierownicy
- Klimatyzacja
- ABS
- Światła przeciwmgielne przód i tył
- 6 biegowa skrzynia biegów
- Regulowana wysokość oraz podparcia lędźwiowego fotela kierowcy i pasażera
- 2 x elektryczne szyby
- Poduszki czołowe, boczne i kurtyny z przodu i z tyłu
- 6 głośników, sterowanie z koła kierownicy
- System Bluetooth do łączenia z telefonem, z możliwością wybierania i odbierania rozmów telefonicznych z kierownicy
- Wejścia USB, Aux i iPod
- Skórzana, multifunkcyjna kierownica
- Czujniki parkowania tył
- Regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach
- Elektrycznie regulowane lusterka
- Podgrzewane lusterka
- Fabryczny auto alarm
- Centralny zamek z pilota
- Hak
Samochód użytkowany przeze mnie od 2015 r. Przebieg 200000 km. Przegląd ważny do 12.2020.
Nie jestem handlarzem, sprzedaję samochód ponieważ zakupiłem nowy. Zapraszam do oglądania i zakupu. Przy poważnej ofercie cena do ustalenia. kontakt raczej telefoniczny 602822106

Powrót do Giełda