[K] Kia Cee'd I 1.6 PB

Kupię, sprzedam, zamienię... zostaw ogłoszenie. We wszystkich ogłoszeniach należy podawać cenę sprzedaży !! Tematy są usuwane automatycznie po 30 dniach nieaktywności.
Oferta kupna ma być oznaczona [K] przed tytułem tematu, sprzedaży [S] przed tytułem tematu.

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Olek_
Dopiero co...

Grupa: Trójmiasto

[K] Kia Cee'd I 1.6 PB

05 lip 2019 11:02

Witam,
Od kilku tygodni poszukuję nowego auta, które dzielnie będzie wozić mnie głównie po mieście. Nie spodziewałem się że zakup ceed'a może okazać się takim problemem. W zasadzie mam jedno wymaganie silnik 1.6 PB oraz klimatyzacja, no i nie umęczony egzemplarz. Budżet +/- 17 k, za naprawdę fajną sztukę pewnie będę skłonny zapłacić trochę więcej. Gdyby ktoś przymierzał się do sprzedaży swojego auta, które spełnia moje dwa wymogi proszę o informację tutaj/priv. Jestem z Gdańska, lecz jeżeli znajdzie się pewna sztuka nie będę miał problemu żeby wybrać się na wycieczkę. :)

Ryba4
Nadworny błazen

Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: [K] Kia Cee'd I 1.6 PB

05 lip 2019 18:36

Olek_ napisał(a): Nie spodziewałem się że zakup ceed'a może okazać się takim problemem.

A na czym polegają te problemy ? Nie ma w czym wybierać czy same trupy czy co ?
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
Olek_
Dopiero co...

Grupa: Trójmiasto

05 lip 2019 19:14

Teoretycznie ofert na portalach jest sporo, ale to co miałem okazję do tej pory zobaczyć to po prostu zaniedbane egzemplarze tj. wytluczone zawieszenie, poważniejsze moim zdaniem naprawy blacharskie, ostatnio trafiła się też sztuka, która miała połamane/uszkodzone wiele elementów wyposażenia wnętrza włącznie ze strasznie odkształcona deska rozdzielcza przy szybie czołowej... Nie oczekuje cudów bo to już +/- 10-cio letnie auta, ale nie chce pakować się w samochód, w który tak naprawdę na dzień dobry będzie trzeba wpakować sporo $. Dlatego też stwierdziłem że może warto byłoby wesprzeć się społecznością, która na co dzień obcuje z marką. :)

Peter007
Przedszkolak

Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 ON 128KM
2013, L

05 lip 2019 19:58

Może trzeba budżet zwiększyć?

Powrót do Giełda