[S] haczyki do bagażnika Kia Ceed SW 1

Kupię, sprzedam, zamienię... zostaw ogłoszenie. We wszystkich ogłoszeniach należy podawać cenę sprzedaży !! Tematy są usuwane automatycznie po 30 dniach nieaktywności.
Oferta kupna ma być oznaczona [K] przed tytułem tematu, sprzedaży [S] przed tytułem tematu.

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
bodziek
Przedszkolak

Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1FL SW, 1,6 ON 115KM
2011, L

[S] haczyki do bagażnika Kia Ceed SW 1

10 lip 2018 17:21

Cześć
Ponieważ nasze samochody nie są wyposażone w żaden system mocowania bagażu, a ja nie lubię toreb latających po całym bagażniku, postanowiłem coś z tym zrobić :)
W tym celu zaprojektowałem i wydrukowałem na drukarce 3D haczyki, które od jakiegoś czasu testuję u siebie. Metodą prób i błędów uzyskałem odpowiedni kształt, który po prostu pasuje. Poza jednym haczykiem złamanym podczas montażu, wszystko działa ok.
Zależało mi na bezinwazyjnym montażu, dlatego haczyki mocowane są z wykorzystaniem kratki w bocznych plastikach bagażnika. Całość można zobaczyć na zdjęciach
https://drive.google.com/drive/folders/1J7V8KuzVuRPvg1CkwlNIFR9UlAsFgwmp?usp=sharing
Haczyk wsuwa się od dołu odginając lekko górną część, którą następnie wpycha się do kratki.
Jestem w stanie zrobić takich haczyków więcej. Materiał to ABS. Cena 40 zł / szt., inne kolory - do dogadania.
Pozdrawiam

Slowik8609
Kierownik

Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1.6 ON 115KM
2008, Optimum +

Re: [S] haczyki do bagażnika Kia Ceed SW 1

12 lip 2018 22:09

a jesteś w stanie podesłać projekt/rysunek takiego haczyka? Mam możliwość samodzielnego druku.
Obrazek

Obrazek

fajny_nick
Brygadzista

Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1FL SW, 1.4 Pb 105KM
2009, Optimum

Re: [S] haczyki do bagażnika Kia Ceed SW 1

13 lip 2018 08:26

Duży ciężar to wytrzyma? Pytam o haczyk i jednocześnie tą kratkę, żeby nie połamać tego ;)

Powrót do Giełda