Czy warto kupić pro ceed-a?

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 19:06

Maikler napisał(a):Za to są stuki. Wali półka w bagażniku bo nie jest dopasowana.

Hmm...
Ja nie zaobserwowałem powyższego.

AUTOR WĄTKU
Inti
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 21:21

Ryszard48 napisał(a):Witam
Po licznych odwiedzinach w różnych salonach ,Fiat Ford Renault wreszcie dotarłem do KIA i oczy mi się zaszkliły jak zobaczyłem Pro ceed ,jak na razie tylko jestem zainteresowany kupnem.Ale pojawiło się małe ALE po przeczytaniu na forum licznych wypowiedziach o usterkach,.Z tego co czytałem to większość nie dotyczy Pro ceed tylko pozostałych wersji czy tylko źle czytałem.Tak więc jeżeli ktoś mógłby mnie wyprowadzić z błędu to poproszę
Niech kol.którzy mają Pro ceeda się wypowiedzą na temat usterek w swoich bolidach
A tak na marginesie czy nie było by lepiej jak by powstał dział PRO CEED



Witam! Powiem tak przerabiałem ten sam temat co Ty pół roku temu. Przeszedłem wiele salonów i wtedy zobaczyłem Pro - już wiedziałem że będzie mój. Jak postanowiłem tak też zrobiłem i od kilku miesięcy cieszę się z posiadania tegoż modelu. Zrobiłem nim 7tyś i jak na razie zero problemów, zero awarii "odpukać".

Czy w dzisiejszych czasach można kupić auto perfekcyjne pod każdym względem ? .........................



Co mogę powiedzieć: wygląd zachwycił mnie, wyróżnia się z tłumu to na pewno. Jest "boski" :)
A co do reszty zobaczy się za kilka lat :)

Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
bociek
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

28 lis 2009 09:08

Gdyby nie inwentarz w postaci 40-sto kilogramowego psa, poważnie bym rozważał kupno prosiaka.
Stylistyka sportowego auta, do tego ładną aluskę, lekkie dłubnięcie i można śmigać.
Jedyne słuszne kolory IMO to black i white.

AUTOR WĄTKU
Inti
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

28 lis 2009 16:53

Jedyny właściwy kolor Pro to White

Pozdrowienia dla Wszystkich posiadaczy Pro

Obrazek

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

29 lis 2009 10:54

Inti napisał(a):Jedyny właściwy kolor Pro to White

Fakt. Bardzo dobrze sie prezentuje.
Sam nie wiem czy nie przerobie swojego na biało :)

AUTOR WĄTKU
Ryszard48
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

29 lis 2009 20:42

Co doradzicie kupować czy poczekać do nowego roku

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

29 lis 2009 22:14

Ryszard48 napisał(a):Co doradzicie kupować czy poczekać do nowego roku


To zależy czy chcesz aby Twój prosiaczek miał mordkę aktualną czy po liftingu. Po nowym roku będzie z nową mordką ( chyba taką jaką ma SW i HB )
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

AUTOR WĄTKU
Ryszard48
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

30 lis 2009 00:03

George napisał(a):
Ryszard48 napisał(a):Co doradzicie kupować czy poczekać do nowego roku


To zależy czy chcesz aby Twój prosiaczek miał mordkę aktualną czy po liftingu. Po nowym roku będzie z nową mordką ( chyba taką jaką ma SW i HB )

Z tego co się orientuje to na razie ryjek będzie miał taki sam ,natomiast środeczek zmieniony.Raczej chodzi mi o to czy poczekać 30 dni i będzie nowy roczek ,czy zostać przy starym

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

30 lis 2009 13:34

Ja bym poczekał. 30 dni i data zakupu z roku 2010 :)
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

AUTOR WĄTKU
kawanagila
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

30 lis 2009 15:48

Ja bym poczekał ten miesiąc, bo w Polsce przy sprzedaży auta cały czas liczy się tylko rocznik, a nie miesiąc+rok.. no chyba, że od stycznia będą montowali ten nowy grill, to bym się zastanawiał, bo moim zdaniem do procka nie pasuje. Ja mam procka 1.6 benz i 45tyś przebiegu. jak na razie, czasami nie działa mi sterowanie radia z kierownicy, potem samo się naprawia.. poza tym zero problemów. Ostatnio na przeglądzie dokręcili mi przednie amortyzatory, bo podobno w fabryce jakimś za małym momentem są dokręcane czy cóś.. i coś tam kombinują z chłodnicą, że jakiś pasek ochronny odłazi z dołu.. zrobili zdjęcia sobie i posłali do Korei, ale chłodnica działa normalnie.. półka mi nie stuka w bagażniku.. polecam autko, i silniczek.. aha, nie brałbym tych opon 225/45 bo będzie za twardo na dziury polskie, ja mam 205/55 i twardszego zawieszenia bym nie chciał.
pozdro

AUTOR WĄTKU
kokos89
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 gru 2009 19:20

Ryszard48 napisał(a):Witam
Po licznych odwiedzinach w różnych salonach ,Fiat Ford Renault wreszcie dotarłem do KIA i oczy mi się zaszkliły jak zobaczyłem Pro ceed ,jak na razie tylko jestem zainteresowany kupnem.Ale pojawiło się małe ALE po przeczytaniu na forum licznych wypowiedziach o usterkach,.Z tego co czytałem to większość nie dotyczy Pro ceed tylko pozostałych wersji czy tylko źle czytałem.Tak więc jeżeli ktoś mógłby mnie wyprowadzić z błędu to poproszę
Niech kol.którzy mają Pro ceeda się wypowiedzą na temat usterek w swoich bolidach
A tak na marginesie czy nie było by lepiej jak by powstał dział PRO CEED


Jesli koledze mialoby to dopomoc w podjeciu decyzji, to i ja sie wypowiem :)
prosiakiem jezdze od sierpnia 2009, 1.6 benzyna, do tej pory zrobilem delikatnie ponad 5,5 tysiaca bez jakichkolwiek problemow - oby tak dalej :D fakt faktem, ze draznia mnie pierdoly typu stukajacej na nierownosciach polki bagaznika i od czasu do czasu wariujacego pendraka z muzyka, jednak caloksztalt auta oceniam na wielki plus good

jak juz koledzy wspominali elegancki prosiak to prosiak podany na bialo - mase frajdy sprawia mi, kiedy poswiece mojemu godzine z haczykiem czyszczac go, po czym odwdziecza mi sie swoim bialym blaskiem :P

jest autem moim zdaniem nietuzinkowym, z fajna linia, czyms jak na razie rzadko spotykanym na naszych ulicach, a co za tym idzie jeszcze nie opatrzonym jak kolejny mijany golf n-tej generacji.

co do watpliwosci rocznikowych... konflikt wzgledow estetycznych i ekonomicznych, osobiscie nie chcialbym prosiaka z nowym nosem (o ile taki jest zapowiadany na nowy rok - tego nie wiem), gdyz po prostu mi sie nie podoba (nos, nie prosiak :p) :)

Avatar użytkownika
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 gru 2009 20:37

Też uważam, że nowy nos jest tragiczny - strasznie ugrzecznia ceedka i nie dodaje mu na pewno dynamiczniejszego wyglądu, ale to tylko rzecz gustu
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

AUTOR WĄTKU
Ryszard48
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 gru 2009 21:32

No i przyszedł czas po długich namysłach czy teraz czy później,podło na teraz wpłaciłem zaliczkę , czekam tylko na odbiór :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
Inti
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 gru 2009 21:51

Ryszard48 napisał(a):No i przyszedł czas po długich namysłach czy teraz czy później,podło na teraz wpłaciłem zaliczkę , czekam tylko na odbiór :mrgreen:




Ryszard48 napisz jaki kolor, wyposazenie no i silnik

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 gru 2009 23:08

Ryszard48 napisał(a):No i przyszedł czas po długich namysłach czy teraz czy później,podło na teraz wpłaciłem zaliczkę , czekam tylko na odbiór :mrgreen:


A jednak, nie wytrzymał :wink:

Czekamy ...
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

AUTOR WĄTKU
Ryszard48
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

04 gru 2009 00:12

George napisał(a):
Ryszard48 napisał(a):No i przyszedł czas po długich namysłach czy teraz czy później,padło na teraz wpłaciłem zaliczkę , czekam tylko na odbiór :mrgreen:


A jednak, nie wytrzymał :wink:

Czekamy ...


No właśnie nie wytrzymałem odbiór w następny piątek

Pro_cee'd BLACK 1,6 DOHC 126 KM Optimum

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

04 gru 2009 08:37

Ryszard48 napisał(a):Pro_cee'd BLACK 1,6 DOHC 126 KM Optimum

Słuszny kolor, słuszny silnik, słuszny wybór :)
Gratuluje i nich się dobrze prowadzi ;)

AUTOR WĄTKU
Ryszard48
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

04 gru 2009 10:52

Kubeusz napisał(a):
Ryszard48 napisał(a):Pro_cee'd BLACK 1,6 DOHC 126 KM Optimum

Słuszny kolor, słuszny silnik, słuszny wybór :)
Gratuluje i nich się dobrze prowadzi ;)


Też tak uważam. Dzięki

AUTOR WĄTKU
moni
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 sty 2010 22:08

Jutro zamawiam pro ceeda 1.6 :)
Mam tylko niesamowity problem z kolorem, bo podoba mi się ciemny grafit ale czytam na forum ,że jest bardzo uciążliwy w utrzymaniu. Parkuję pod chmurką więc rzeczywiście będzie się chyba kurzyć :/.
Myślę jeszcze nad czerwonym metalikiem (ale nie wiem czy mi się nie znudzi za szybko ) albo zwykłym srebrnym.

Może wypowie się jakiś posiadacz w/w kolorków :) i mi chodź troszkę pomoże :) czy rzeczywiście jest ciężko z tym grafitem ...

pozdr.

AUTOR WĄTKU
bociek
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 sty 2010 22:14

moni napisał(a):Jutro zamawiam pro ceeda 1.6 :)
Mam tylko niesamowity problem z kolorem, bo podoba mi sie ciemny grafit ale czytam na forum ,że jest bardzo uciążliwy w utrzymaniu. Parkuję pod chmurką więc rzeczwyście będzie się chyba kurzyć :/.
Myślę jeszcze nad czerwonym metalikiem (ale nie wiem czy mi się nie znudzi za szybko ) albo zwykłym srebrnym.

Może wypowie się jakiś posiadacz w/w kolorków :) i mi chodź troszkę pomoże :) czy rzeczywiście jest ciężko z tym grafitem ...

pozdr.



Jeśli prosiak to IMO biały lub czarny.
Inne kolory do prosiaczka po prostu nie pasują.
Ładną felgę do tego i masz rwanie na mieście koleżanko :D

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl