www.sklep-oleje.pl - oferta dla mojaceed

Specjalne oferty firm motryzacyjnych dla klubowiczów. Jeżeli masz dla klubowiczów specjalną ofertę, skontaktuj się z Administratorami forum (gbear, pioter, bociek)
Lubią ten wątek: adamr20
Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
ruszok
Żandarmeria
 
Posty: 4199
Dołączył(a): 17 lip 2010 06:34
Lokalizacja: Katowice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 TGDi Pb 140KM
2019, L + BL

www.sklep-oleje.pl - oferta dla mojaceed

16 lis 2011 17:09

Witam

Całą aktualną ofertę można sprawdzić na stronie http://www.sklep-oleje.pl. Do cen olejów dla forumowiczów rabat co najmniej 5%, na hasło: mojaceed.

    Przykładowo:
      - Lotos QUAZAR C3 w moim sklepie jest za 179,90 zł 4L - dla forumowiczów 169 zł
      - Lotos QUAZAR 5W-40 162 zł 4L.
      - Lotos Traffic Pro 505.01 [niby olej do pompek ale parametry ma fajne :) ] 130 zł 4L
    Pozostałe oleje Lotos QUAZAR w mojej ofercie http://sklep-oleje.pl/LOTOS_QUAZAR-k109-0--default.html
    Lotos QUAZAR K i KIA FORMULA jest praktycznie nie dostępny na rynku hurtowym lub ceny są wyższe niż w ASO.

    Są dostępne również filtry firmy KNECHT w bardzo dobrych cenach [dla tych co zrezygnowali z gwarancji].
    Przykładowo:
      - filtr oleju do 1.6 CRDi 90 i 115 KM Knecht OX 424D jest po 22 zł
      - paliwa Knecht KC 226 - 67 zł
      - powietrza Knecht LX 2752 - 35 zł
      - kabiny Knecht LA 441 - 34z ł

    Oprócz tego istnieje również możliwość zamówienia tarczy, klocków, wycieraczek, elementów zawieszenia, rozrządów czy sprzęgieł w dobrych cenach.

Wszystkie produkty są oryginalne i na każdy wystawiana jest faktura VAT. Przy zamówieniach na wyższą kwotę wysyłka gratis.
Pytania proszę kierować na adres sklep@sklep-oleje.pl lub telefonicznie na numer 608 043 760
Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Forma płatności: przelew, pobranie, E-Card (rejestracja na sklepie) lub gotówka gdy towar odbierany jest osobiście.

Z poważaniem:
Robert Miłek

--------
ruszok
Oferta jest sprawdzona. Kupowałem już tam olej i kilka innych rzeczy. Także mam 100% pewności co do sprzedawcy! Współpracuje on również z Octavia Club Polska i jest tam uznawany za pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Do działu gdzie są oferty nie mam dostępu - jak ktoś będzie mógł to proszę przenieść.
Ostatnio edytowano 16 lis 2011 17:55 przez ruszok, łącznie edytowano 1 raz
......:::: BYŁA: KIA CEE'D HB 1.6 CRDi 16V 115 COMFORT+ 2010 ::::......
......:::: KIA CEED SW 1.4 TGDi L+BL 2019 ::::......

Avatar użytkownika
witia_2005
Weteran
 
Posty: 1598
Dołączył(a): 19 sty 2008 18:54
Lokalizacja: małopolska
Grupa: Małopolska

Re: www.sklep-oleje.pl - oferta dla mojaceed

16 lis 2011 17:22

ruszok napisał(a):ruszok
Oferta jest sprawdzona. Kupowałem już tam olej i kilka innych rzeczy. Także mam 100% pewności co do sprzedawcy! Współpracuje on również z Octavia Club Polska i jest tam uznawany za pewnego i sprawdzonego dostawcę.


Potwierdzam. Kontakt na bardzo wysokim poziomie. Szkoda że nie ma tego sklepu w moim mieście.
Kia Rio 1,4 97KM
Obecny model Kia cee'd SW 1,6 benzyna nr serii 0420 FL

Witia.

Obrazek

stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

Re: www.sklep-oleje.pl - oferta dla mojaceed

16 lis 2011 17:52

Na razie przykleje aby watek sie nie zagubił.

Szczegółami dołączenia do partnerów klubowych zajmą sie Czerwoni.
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

Powrót do Partnerzy klubowi
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl