Zlot Sportage + Ceed

Tutaj piszemy o spotkaniach klubowych (lokalnych i ogólnopolskich)

Moderatorzy: Żandarmeria, Koordynatorzy Regionalni

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Zlot Sportage + Ceed

25 maja 2011 09:15

Panie, Panowie mam przyjemność zaprosić Wszystkich posiadaczy Ceeda na mini zlocik (mini bo jednodniowy) użytkowników KIA - impreza połączonych sił Sportage i Ceed. Planujemy ten zlot nad Zalewem Zegrzyńskim, w terminie jeszcze dokladnie i konretnie nie ustalonym - zbieram aktualnie propozycje. Baaaardzo zależy nam na Waszej obecnosci - wiele z osób posiadających Sportage to nowi użytkownicy marki KIA a Cedziaki mają juz w tej kwestii spore doświadczenie:) Poza tym jest kilka osób które się przesiadło z Ceeda na Sportka - więc tym bardziej może być owocna wymiana poglądów.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt:)

Jeszcze raz serdecznie zapraszam!

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Zlot Sportage + Ceed

25 maja 2011 09:26

Wstępnie zgłaszam moją załogę (Anula121 , Gizmo121 i Paco-pies labrador)
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
dziadekszuwarek
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

25 maja 2011 14:07

chętnie, jeżeli termin będzie dostępny raczej się pojawię :)

AUTOR WĄTKU
sevi
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

26 maja 2011 08:18

Jeżeli termin bedzie odpowiadał to postaram się wleciec :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

26 maja 2011 11:08

dzięki Sevi za deklarację - jak tylko się skrystalizuje termin to dam znać:)

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Zlot Sportage + Ceed

26 maja 2011 11:53

kasia_mm napisał(a): jak tylko się skrystalizuje termin to dam znać:)


Oby nie 18-19.05 ....bo jedziemy do Białowieży poleżeć przy Żubrze :ha mybeer
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

26 maja 2011 15:26

a nie nie - najwczesniejszy termin 11-12 czerwca

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Zlot Sportage + Ceed

26 maja 2011 15:40

Gizmo121 napisał(a):Oby nie 18-19.05 ....bo jedziemy do Białowieży poleżeć przy Żubrze :ha mybeer

kasia_mm napisał(a):a nie nie - najwczesniejszy termin 11-12 czerwca

hehe ..oczywiście miałem na myśli czerwiec...bo 18 - 19 maj już minął :lol: :|
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

29 maja 2011 12:14

propozycja terminu: 11 czerwca
miejsce: Zalew Zegrzyński, Zegrze restaruacja na plaży bądz Barka przez Zegrzem

czekam na odzew jak Wam ten termin pasuje?

AUTOR WĄTKU
Ilona
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 06:21

Mi pasuje, bo to niedaleko mojego miejsca zamieszkania i jednodniowy :) Można wziąć swoją połówkę (bo bryka wspólna ;) )
Gizmo to będziesz miał dla mnie naklejkę?
Tylko ile kasy za nalepę, bo ciągle nie mam odpowiedzi od Boćka.
pozdr

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 06:48

Ilona połówki a nawet ćwiartki wskazane (czytaj: dzieci) :ha Wszyscy będa z jakimś "ogonem". Łącznie mam już 11 zgłoszeń, myślę, ze jeszcze pare osób dojdzie i powinno się uzbierać całkiem fajne towarzystwo na miły dzień nad Zalewem:)

PS na naklejke na Ceeda to ja tez już czeeekam wieki:) jakbyś Gizmo miał od Boćka to i o mnie nie zapomnij!

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 08:57

Ilona napisał(a):Gizmo to będziesz miał dla mnie naklejkę?

...słowo się rzekło :|
kasia_mm napisał(a):jakbyś Gizmo miał od Boćka to i o mnie nie zapomnij!

Hehe to nie są naklejki od boćka..po prostu zamówiłem kilka więcej na wypadek gdyby się zniszczyła ta co nakleiłem na szybę ...ale.nieeeeeeeeeeeeee ....mocno się trzyma i oby tak dalej :good (A zamówiłem je u gbear'a) :good
Co do zlotu to oczywiście jesteśmy (nadal) ZA i piszemy się na listę...tylko mam jedno ale ...jeśli ma to być nasiadówka w restauracji to musimy psa zostawić ...także czekam na konkrety (np plan dnia)
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 10:18

Gizmo jeśli to będzie coś na wolnym powietrzu to z tym psem bym tak nie rezygnowała:) sama mam 7 miesięcznego szczeniaka uwielbiającego jazdę samochodem i wycieczki więc jeśli się uda miejsce znaleźć przyjazdne psom to chętnie ją wezmę:)
na razie plany wstępne są w Barce - bezpośrednio nad wodą pomiędzy rondem zegrzyńskim i legionowskim, wiesz mniej więcej gdzie to?

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 10:23

kasia_mm napisał(a):plany wstępne są w Barce - bezpośrednio nad wodą pomiędzy rondem zegrzyńskim i legionowskim, wiesz mniej więcej gdzie to?

Czy o tym myślisz?? http://www.water-club.pl/kontakt.html
Obrazek
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
sevi
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 10:31

Na dzień dzisiejszy 11 czerwca pasi :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 10:52

Gizmo no ktoś właśnie rzucił mi tą Barkę.... aczkolwiek tak średnio to wygląda:( nie żebym wybredna była ale.... :/
ja bywałam jakiś czas temu w samym Zegrzu na plaży koło Hotelu500 - były pod daszkiem ławeczki, stoły i taki grill bar z piwskiem, lodami no i grillem;) tam był też duży parking przed hotelem i tak pierwotnie to o tej lokalizacji myślałam. Fajne są też pomiedzy rondami te wielkie knajpy a'la stare, kiedyś jedliśmy w jednej z nich i zarcie było ok. Jeśli macie jakieś propozycje - to piszcie:)

AUTOR WĄTKU
Ilona
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 10:59

Dzięi Kasia, to ja zabieram męża i córkę :)
mam nadzieję, że pogoda dopisze

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 13:32

Super Ilona:) dzięki za potwierdzenie:)
a tak swoją drogą jak tam blisko mieszkasz- może polecisz jakąś knajpkę na świeżym powietrzu, oczywiście ze sporym parkingiem? :) ludzi będzie coś koło 30-40, właśnie kompletuję potwierdzenia ilościowe - więc musimy się swobodnie i godnie pomieścić:)

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 14:42

kasia_mm napisał(a): ludzi będzie coś koło 30-40, właśnie kompletuję potwierdzenia ilościowe - więc musimy się swobodnie i godnie pomieścić:)

..obawiam się ,że właśnie ze swobodnym miejscem może być problem ....bo jakby nie patrzeć zalew zegrzyński jest oazą dla 100(L)icy i w ciepłe weekendy są niestety tłumy:(
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
krzysiek.kpk
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 15:02

Jeśli moja żona da się namówić, to postaram się wpaść z dziećmi i psami (wszystkiego mam po dwie sztuki :ha ). Tylko się obawiam, że jak żona zobaczy znowu sportaga to tym razem nie wywinę się od kupna jej auta.
W jakich godzinach planujecie spotkanie?
Pozdrawiam
KPK

Następna strona
Powrót do Zloty i spoty
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl