Zlot Sportage + Ceed

Tutaj piszemy o spotkaniach klubowych (lokalnych i ogólnopolskich)

Moderatorzy: Żandarmeria, Koordynatorzy Regionalni

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 15:14

Krzysiu z racji, ze niektórzy dojeżdzają nawet z Łodzi to myślę, ze ok 11.... żeby w sobote nie musieli zrywać się o 6:) Aczkowliek na pewno sporo osób będzie wcześniej.

Kurcze martwię się tym miejscem..... Gizmo ma rację- tam są mega tłumy w weekendy... Macie jakies pomysły inne??

AUTOR WĄTKU
krzysiek.kpk
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 maja 2011 15:42

W kwestii miejscówki to ja nie pomogę, bo wstyd przyznać ale ja jeszcze tam ani razu nie byłem :(
Też bym się nie nastawiał, że wszyscy przyjadą co się deklarują, jak przyjedzie 50% to będzie spory sukces.
Ja na 11 to mogę nie dojechać, ale jeszcze zobaczymy.
Pozdrawiam
KPK

AUTOR WĄTKU
Ilona
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

31 maja 2011 14:11

Ja tam jeżdżę z małą grupą (góra 3 autka)a i tak zawsze są problemy z parkingiem, więc raczej nie pomogę Ci Kasiu :( Poza tym, my najczęściej jeździmy ze swoim ekwipunkiem (grill i żarełko :) itp. wolę wiedzieć co moje dziecko zjada ;))
11 może być, pewnie i tak niektórzy się spóźnią a niektórzy będą wcześniej.

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Zlot Sportage + Ceed

31 maja 2011 16:11

Ilona napisał(a):Ja tam jeżdżę z małą grupą (góra 3 autka)a i tak zawsze są problemy z parkingiem, więc raczej nie pomogę Ci Kasiu :( Poza tym, my najczęściej jeździmy ze swoim ekwipunkiem (grill i żarełko )
11 może być, pewnie i tak niektórzy się spóźnią a niektórzy będą wcześniej.

Nie chcę nic sugerować ale tłok to będzie murowany a tym bardziej ustawić auta obok siebie.
A co powiecie na polanę biwakową w Parku Młocińskim: http://wikimapia.org/#lat=52.3117518&lon=20.930543&z=16&l=28&m=b&show=/10210704/pl/Polana-biwakowa-w-Parku-M%C5%82oci%C5%84skim
Obrazek Obrazek
Na polanie jest kilka miejsc na ogniska , zadaszone wiaty ze stołami i ławami , również są stoły z siedziskami "pod chmurką" , Toi Toie.Obok polany zwożone się pozostałości drzew po wycinkach , burzach , wichurach - także o opał na ognisko nie trzeba się martwić Jest parking jest na kilkadziesiąt aut . Jest boisko do siatkówki , kosza i małpi gaj dla dzieci.
Dojazd też jest łatwy (ok 6km od centrum) wylotówka na Gdańsk (w ul Pułkową schodzi się Wisłostrada i ul. Marymoncka) za MCDonalds należy skręcić w prawo i jechać prosto ok 300m. Po lewej stronie zobaczycie polanę. Niestety ta lokalizacja eliminuje Kasi wstępne zamiary ( posiedzenie w restauracji przy piwku etc) - tu jest samowolka - co przywieziesz to jesz , pijesz.Czyli typowy piknik ale takie "imprezki"też mają swój smaczek. Moją propozycję pozostawiam do przemyśleń :thanks
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

31 maja 2011 18:11

gizmo miejsce ok - ale gdzie Ty masz tam parking na kilkadziesiąt aut? ja to miejsce kojarze ekhem z McDonald'sa obok i zawsze (tak mi się pamięta) tam rząd aut stoi wzdłuż tej uliczki za mcdonaldsem....

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Zlot Sportage + Ceed

31 maja 2011 18:52

kasia_mm napisał(a):ale gdzie Ty masz tam parking na kilkadziesiąt aut?


Jak spojrzysz na mapę (zamykając Xem białą planszę) za McD jest prosta linia( betonowa droga) i na końcu skręca w lewo( droga jest już nieutwardzona) i od tego skrętu do szlabanu do parku są miejsca parkingowe po obu stronach drogi ;)
A droga wygląda tak (pomiędzy drzewami są miejsca parkingowe)(zapożyczone z klubu Opla Zafira oni tam robili spotkanie):
ObrazekObrazek
Inne fotki polany
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
PS Fotki ze spotkania:
ObrazekObrazekObrazek :thanks

PS pod koniec strony forum jest większa foto-relacja ze spotkania ( link znaleziony przypadkowo - nic z tym klubem mnie nie łączy ;) )
http://www.zafiraklub.pl/forum/printview.php?t=2262&start=0&sid=1966b6d0c53f348ff585b0052a262dc7
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
Ilona
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

01 cze 2011 13:14

Mi bez różnicy, tylko muszę wiedzieć wcześniej żeby jakby co przygotować żarełko :)
Najwyżej mąż będzie nawigacją (ja nie wiem gdzie to jest). Ale zdjęcia ładne.
Tylko czy to nie będzie tak, że jak ładna pogoda to tam tez będzie tłok. W każdym razie jak kiedyś wybraliśmy się do Powsina, to tam było tyle ludu, że nie mieliśmy się gdzie rozłożyć, co prawda wybraliśmy się tam ok. 13.

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Zlot Sportage + Ceed

01 cze 2011 13:37

Ilona napisał(a):Tylko czy to nie będzie tak, że jak ładna pogoda to tam tez będzie tłok

Obawiam się ,że wszędzie będzie tłok :|
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

02 cze 2011 06:43

no właśnie też mi to samo ludziska pisza na mojasportage... wszedzie bedzie tlok bo niestety stolyca nie jest za bogata w miejsca do wypoczynku.... wiec chyba zostaniemy przy tym Zegrzu, po prostu nie umowimy sie na mega poranna godzine tylko ok 11-12 i jak kto dojedzie tak bedzie:)

AUTOR WĄTKU
Ilona
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

02 cze 2011 07:34

ok, to do zobaczenia w Zegrzu :)

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Zlot Sportage + Ceed

02 cze 2011 08:12

Na tą chwilę niestety odpadam...udanej imprezy i mimo wszystko luzu (nie tylko psychicznego) :good ;) :ha
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

03 cze 2011 08:59

ostatecznie - 11 czerwca od godziny 11 plaża Hotelu500 w Zegrzu :) do zobaczenia:)

AUTOR WĄTKU
tomek9288
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

05 cze 2011 15:48

Cześć,
Co do Zegrza fajna miejscówka tylko trzeba rano jechać bo popołudniu będzie problem z miejscami.
Szkoda że 11 czerwca niema mnie w Warszawie ,chętnie bym się wybrał na zlocik.

Pozdrawia,
T


Nowy posiadacz ceed-a 1.4 109km :) :D

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

06 cze 2011 13:12

Gwoli przypomnienia i informacji - mamy zarezerwowane miejsce na patio hotelu500, bedzie grill z obsługą, miejsca siedzące mamy zaklepane - więc o tłok się martwić nie musimy:) Serdecznie zapraszam!!!!

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Zlot Sportage + Ceed

06 cze 2011 13:16

kasia_mm napisał(a): mamy zarezerwowane miejsce na patio hotelu500, bedzie grill z obsługą, miejsca siedzące mamy zaklepane - więc o tłok się martwić nie musimy:)

:good clapping
Gratuluję pomysłu i dobrej organizacji - miłej zabawy :good
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
Ilona
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

10 cze 2011 08:45

Niestety muszę zrezygnować :(
Niśka dostała ospy a ja nie chorowałam jeszcze i czekam czy też dostanę.
Ale życzę wszystkim dobrej zabawy.
Mam nadzieję, że następnym razem się spotkamy.
Pozdrowionka i dobrej zabawy.

AUTOR WĄTKU
kasia_mm
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

11 cze 2011 21:56

melduję króciutko, ze zlot się odbyl, było przesympatycznie aczkolwiek w wąskim gronie bo z potwierdzonych :pałka 15 aut dojechało 5 (4x Sportage i 1x Soul)
pogoda dopisała znakomicie, jedzenie było pyszne a humory dopisywały wyśmienicie:)

AUTOR WĄTKU
taskarinos
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

15 cze 2011 06:18

ja też kiedyś przyjadę...
...jak będę miał samochód :evil:

AUTOR WĄTKU
tomek9288
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

28 cze 2011 22:07

taskarinos napisał(a):ja też kiedyś przyjadę...
...jak będę miał samochód :evil:


Kolego "taskarinos " mogę Ci porzyczyć mojego cee'd-a za niewielką opłatą,wkońcu sam zrobiłeś nim trochę kilometrów.
A tak poważnie ,jak odbierzesz sportage to mogli byśmy się wybrać na jakiś zlocik :)
Pozdr,
Tomek
:mrgreen: drinkss

AUTOR WĄTKU
sevi
 

Re: Zlot Sportage + Ceed

30 cze 2011 22:46

taskarinos napisał(a):ja też kiedyś przyjadę...
...jak będę miał samochód :evil:



To chyba trwa juz dłużej niż miałes czekać :?? :!!

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty i spoty
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl