Wycieczka do Ziliny z kolegami ze wschodu

Tutaj piszemy o spotkaniach klubowych (lokalnych i ogólnopolskich)

Moderatorzy: Żandarmeria, Koordynatorzy Regionalni

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Wycieczka do Ziliny z kolegami ze wschodu

19 sty 2011 16:17

jerry napisał(a):W Polsce, co niestety z przykrością muszę stwierdzić, nie ma tego zjawiska, a jak jest, to w bardzo nielicznych przypadkach.

Jest już paru dealerów którzy tak myślą tylko szkoda ,że to jest działanie lokalne i inni (dealerzy) nie mogą/chcą brać z nich przykładu . Mimo wszystko hii WSZ ( wielki szacun :oczko )
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
c22
 

Re: Wycieczka do Ziliny z kolegami ze wschodu

19 sty 2011 16:23

witia_2005, w przeciwieństwie do ciebie, nie zgodzę się i mało tego - rozbuduję swoją wypowiedź, coby, nie wyglądała na spam :ha

po części masz rację jerry, bo jakoś nie wyobrażam sobie "pielgrzymek" kilka razy w tygodniu, albo nawet 2 na miesiąc.
gdybym ci napisał, jak wyglądała wycieczka do ziliny z polski, to nie uwierzyłbyś.
to nie jest muzeum, niczym z żywca wyjęte [dosłownie], gdzie oprócz degustacji możesz dotknąć wszystkich eksponatów.
co do zdjęć, to nie liczcie, że można je robić na terenie fabryki. wiem o przypadku, gdzie "fabryka" zrobiła zdjęcia, przekazała je na nośniku elektronicznym - cenzura, tajemnica?
owszem, jeden, drugi zrobi zdjęcie kiepskiej jakości, "małpką" lub telefonem lecz tylko tyle.
czy nikogo nie zastanowiło, dlaczego nikt z 13-osobowej wycieczki nie zrobił zdjęcia grupowego na jakimś tle [samochód, taśma montażowa] z tej fabryki?
niech każdy sobie sam odpowie ;-)

Avatar użytkownika
jerry
Kierownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 21 lis 2009 11:25
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C3 SW, 1,6 ON 136KM
2018, L+BL+JBL+FUN+AEB+7DCT

Re: Wycieczka do Ziliny z kolegami ze wschodu

19 sty 2011 17:52

c22 napisał(a):po części masz rację jerry, bo jakoś nie wyobrażam sobie "pielgrzymek" kilka razy w tygodniu, albo nawet 2 na miesiąc.

Zgadzam się, że za często się nie da, ale w kontekście tego co napisałem o "dbaniu o przyszłość" oraz o "opiece nad forum" ze strony rosyjskiego Kia, a także o tym, że cyt.: Приоритетным рынком для концерна KIA по-прежнему останется Россия może im się ta wizyta udać :smile:
Byłem kilkakrotnie na akceptacji druku w drukarni Fuji w Kutnie. Kiedy reprezentowałem na miejscu klienta z Ukrainy, to wejście na teren produkcyjny, będące z reguły nieosiągalne, okazało się możliwe w związku z wartością kontraktu ;-)

c22 napisał(a):czy nikogo nie zastanowiło, dlaczego nikt z 13-osobowej wycieczki nie zrobił zdjęcia grupowego na jakimś tle

W materiale zdjęciowym zaprezentowanym na stronie, autorowi notki chodziło o pokazanie fabryki, a nie uczestników imprezy. Podejrzewam, że uczestnicy mają dla siebie porobione takie foty.

c22 napisał(a):gdybym ci napisał, jak wyglądała wycieczka do ziliny z polski, to nie uwierzyłbyś.

A o kim mowa?
Nie bombardujcie mnie na PW w kwestii schematów rozwiązań, jakie opisywałem na forum lata temu. Nie mam już ani tych schematów, ani starego Cee'da.

Avatar użytkownika
jeleniak
Weteran
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 06 paź 2010 08:33
Lokalizacja: Jaworzno
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Marka i model samochodu: OPTIMA I FL 1,7 CRDI

Re: Wycieczka do Ziliny z kolegami ze wschodu

25 sty 2011 10:27

dopisuje sie do tematu zeby sledzic wątek,jesli sie zbieramy to ja chetnie pojade
CEE'D SW 1,6 CRDI 115KM, C+, 2010 FL

Poprzednia strona
Powrót do Zloty i spoty

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl