Zlot 2009 - luźna dyskusja

Tutaj piszemy o spotkaniach klubowych (lokalnych i ogólnopolskich)

Moderatorzy: Żandarmeria, Koordynatorzy Regionalni

Avatar użytkownika
marecki75
Weteran
 
Posty: 1062
Dołączył(a): 13 sty 2008 12:05
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

20 sty 2009 21:35

1. Hazael
2. George + pasażerka
3. arturo
4. marecki75+małżonka+dziedzic(3lata)=cała familja
5. DeeCann - cala familija czyli jeszcze dwie kobity
6. IrKo + j/w dwie kobitki
7. Zbudas
8. Sevi + żonka ( nie na 100% )
9. Zurek + żonka + córa (3 lata)
10. taskarinos

Avatar użytkownika
marecki75
Weteran
 
Posty: 1062
Dołączył(a): 13 sty 2008 12:05
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

20 sty 2009 21:56

jestem ZA clapping

1. Hazael
2. George + pasażerka
3. arturo
4. marecki75+małżonka+dziedzic=cała familja
5. DeeCann - cala familija czyli jeszcze dwie kobity
6. IrKo + j/w dwie kobitki
7. Zbudas
8. Sevi + żonka ( nie na 100% )
9. Zurek + żonka + córa (3 lata)
10. taskarinos

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6523
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

20 sty 2009 22:09

OK, Żurek na KaOwca. Kto jest przeciw ? Nie widzę ...
Gratuluję koledze wyboru.

Ponieważ projekt coraz mocniej się kręci i nie widzę dużego sprzeciwu jako miejsce oficjalnie zwracam kandydaturę Kłobuka - 20 km na południe od Olsztyna (link we wcześniejszym poście). Spędziłem już tam niejedną chwilę i polecam śmiało - koszty noclegów w pawilonie na dobrym poziomie, można też wynająć domki (ale musi być ciepło), dobra kuchnia, duże miejsce do grillowania, plaża (jezioro I klasa czystości - w pierwszej piątce najczystszych w Polsce - są raki), duża sala w przypadku niepogody, kawiarnia, wypozyczalnia sprzętu wodnego (łodzie, kajaki, rowery wodne) i turystycznego (rowery).
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

zurek
 

21 sty 2009 10:05

Koledzy,
Dzięki za zaufanie, ale nie rozpędzajmy się zbytnio,

1. Bardzo chętnie obejmę funkcje, niestety jestem dość zajętą osobą i jedyne „szaleństwa” w ostatnim czasie, na jakie mnie stać, jeśli chodzi o wolny czas to przeglądanie tego forum. Więc z pewnością będę nieefektywny wystarczająco.
2. W połowie lutego wyjeżdżam na delegacje do Chin, na około 1,5 miesiąca, więc nie będę mógł się zajmować bezpośrednio sprawami w Polsce. Może ewentualne wsparcie mogłaby zapewnić Mary (moja żona), podczas mojej nieobecności.
3. Mieszkam jak widać w Jeleniej/dolnośląskie wiec z racji ograniczonego czasu impreza, jeżeli miałbym się zaangażowac w jej organizację, musiałaby się odbyc w najbliższej okolicy.
Swoja drogą tereny mamy dość ładne i dużo miejsc na wypoczynek.

DeeCann
 

21 sty 2009 10:13

Jestem ZA.
Co do tego Olsztyna to dla mnie spoko ... nie wiem jak ludki z wrocka czy tarnowa :P

PiMo
 

21 sty 2009 12:35

Może napiszę odnośnie miejsca.
Centrum Polski jest chyba najbardziej optymalne dla każdego. Niestety Polska ma drogi, jakie ma i telepanie się przez całą Polskę to po prostu rzeź:/

Kandydatura wystawiona przez DeeCanna wydaje się być sensowna:)

Oprócz tego można by spróbować nad J. Jeziorsko.

Chyba, że ktoś zna jakiś ośrodek w okolicach Kłodawa-Kutno-Ozorków. Bo to jest mniej więcej środkowa Polska...

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

21 sty 2009 13:23

Olsztyn to kawałek drogi. A jak wspomniał kolega:
<span>PiMo</span> napisał(a):Centrum Polski jest chyba najbardziej optymalne dla każdego. Niestety Polska ma drogi, jakie ma i telepanie się przez całą Polskę to po prostu rzeź:/



Ale ponieważ nie mam na ta chwilę nic sensownego do zaproponowania to się dostosuję. :wink:

ps. idealne dla każdego wydają się okolice Łódź, Bełchatów ... Może ktoś był w ośrodkach bełchatowskich. Słyszałem o jednym ośrodku ... że tereny ciekawe. Jeziorko i lasy.
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

DeeCann
 

21 sty 2009 13:47

George napisał(a):Może ktoś był w ośrodkach bełchatowskich. Słyszałem o jednym ośrodku ... że tereny ciekawe. Jeziorko i lasy.


To jeziorko to zbiornik „Wawrzkowizna" i osrodek rekreacyjny o tej samej nazwie. Maja pokoje, domki itp itd. Tutaj wiecej: http://www.wawrzkowizna.com.pl/

ben74
 

21 sty 2009 13:51

George napisał(a):Olsztyn to kawałek drogi. A jak wspomniał kolega:
<span>PiMo</span> napisał(a):Centrum Polski jest chyba najbardziej optymalne dla każdego. Niestety Polska ma drogi, jakie ma i telepanie się przez całą Polskę to po prostu rzeź:/



Ale ponieważ nie mam na ta chwilę nic sensownego do zaproponowania to się dostosuję. :wink:

ps. idealne dla każdego wydają się okolice Łódź, Bełchatów ... Może ktoś był w ośrodkach bełchatowskich. Słyszałem o jednym ośrodku ... że tereny ciekawe. Jeziorko i lasy.

Może okolice Skierniewic - Puszcza Bolimowska - Bolimowski Park Krajobrazowy, Rezerwat rzeki Rawki, bobry, itp.
A konkretnie, np. ten ośrodek w samej Puszczy: http://www.zum-skierniewice.pl/content. ... ng=pl&p=p2

dziadekszuwarek
 

21 sty 2009 19:04

jestem ZA brawo

1. Hazael
2. George + pasażerka
3. arturo
4. marecki75+małżonka+dziedzic=cała familja
5. DeeCann - cala familija czyli jeszcze dwie kobity
6. IrKo + j/w dwie kobitki
7. Zbudas
8. Sevi + żonka ( nie na 100% )
9. Zurek + żonka + córa (3 lata)
10. taskarinos
11.dziadekszuwarek +Agata+Lea(3 letnia bokserka)


Przepraszam ale nie będę miał gdzie ją zostawić - pełna odpowiedzialność poza tym jest baaaardzo przyjacielska. Co do terminu i miejsca to najrozsądniejsze rozwiązanie to centrum.

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

21 sty 2009 20:33

To co jedyna słuszna kandydatura clapping

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

21 sty 2009 21:40

ben74 - znasz ten osrodek? Bo Strykow mimo ladnych fotek na stronie to byla katastrofa pod wzgledem socjalnym.

mozesz podjechac i sprawdzic? ja postaram sie napisac do nich jak sie jeszcze pare osob uzbiera.

jeszcze zalew sulejowski kolo Piotrkowa Trybunalskiego rozwazam - troche domkow jest, ewentualnie osrodki w Sielpii koło Końskich (Swiętokrzyskie)

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

bociek
 

21 sty 2009 22:02

Na szybko znalazłem ciekawy ośrodek
http://www.grotniki.hg.pl/

lub http://www.przystan.tm.pl/noclegi-tomaszow.html

Godne uwagi zwłaszcza ten pierwszy

I jeszcze jeden ośrodek.
http://www.borki.pl/
Tutaj mają zloty Fordy, Vectry, Manty, skutery, Fiaty itp. Ponoć bardzo dobre miejsce
Ostatnio edytowano 21 sty 2009 22:11 przez bociek, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

21 sty 2009 22:11

Osrodki do ustalenia.

Termin poczatek czerwca, maks polowa czerwca

Atrakcje - zalezy, ile osob ale plan mam taki:

1. paintball/atrakcje sportowe
2. podstawowy kurs pierwszej pomocy
3. mooze cos jeszcze
4. Ognisko/grill
5. Zwiedzanie okolicy - jak bedzie warta
6. LENIUCHOWANIE :)

narazie tyle od administracji

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

jacek316
 

21 sty 2009 22:15

Jeœli chodzi o organizacjê zlotu mo¿e warto podpatrzeÌ innych - proponujê zerkn¹Ì na strony www.burgmania.net www.burgmania2009.com (moje nowe zainteresowania). Jakiœ sponsor by³by rewelacj¹, chocia¿ ¿eby uda³o siê zaprosiÌ któregoœ z dilerów KIA - mia³by okazjê do prezentacji swoich paru modeli miêdzy innymi SOUL'A. Mo¿e by to przyci¹gnê³o na zlot ludzi, którzy dopiero chc¹ kupiÌ lub tylko zobaczyÌ KIA. Forum czytaj¹ nie tylko w³aœciciele ceed'a ale równie¿ innych modeli KIA - zaproœmy ich równie¿.

ben74
 

21 sty 2009 22:21

gbear napisał(a):ben74 - znasz ten osrodek? Bo Strykow mimo ladnych fotek na stronie to byla katastrofa pod wzgledem socjalnym.

mozesz podjechac i sprawdzic? ja postaram sie napisac do nich jak sie jeszcze pare osob uzbiera.

jeszcze zalew sulejowski kolo Piotrkowa Trybunalskiego rozwazam - troche domkow jest, ewentualnie osrodki w Sielpii koło Końskich (Swiętokrzyskie)

pzdr

Jeśli chodzi o Willę to jest super. Zamieszkują tam delegacje z Francji goście Prezydenta Miasta. Drugi budynek to standard turystyczny, ale zaplecze socjalne ok. Byłem tam kilka razy, znam osobiście Prezesa ZUM - spoko gość. Klimat jest ok. Dużo zieleni, cisza i dobry teren na imprezy pod chmurką, w razie deszczu ognisko w Kręgu, jak na fotach. Odbywa się tam sporo imprez. Polecam.

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

23 sty 2009 14:15

Jeśli martwicie się o frekwencję na zlocie ma pewną propozycję:

może zaprosimy kolegów z Hultajami. :?: Samochody bliźniacze, a na takim spocie będzie czas na wymianę myśli technicznych. Na pewno ubarwi to nasze spotkanie. Co Wy na to ?
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

adam08
 

23 sty 2009 17:45

Ja byłbym za.. w sumie czemu nie..

sevi
 

23 sty 2009 17:48

Jeżeli wyrażą chęć to czemu nie. Będzie porywalizować między sobą :D

DeeCann
 

24 sty 2009 09:19

Moze byc ciekawie, mam nadzieje ze po obu stronach nie ma radykałów ;)
Na chwile obecna jest 11 forumowiczow - 22 duszyczki. Meczyk siatkowki mozna juz zrobic ;)
Moze ustalmy konkretna date do zglaszanie sie, powiesic ten watek gdzies na wierzchu, coby widoczny byl.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty i spoty
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl