wymiana opon a gwarancja

Zanim zaczniesz pytać, może tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. I pamiętaj - na samym początku zalecamy przeczytać instrukcję obsługi auta !!
AUTOR WĄTKU
legia13
 

wymiana opon a gwarancja

31 paź 2008 17:27

czy np wymieniając letnie opony na zimowe muszę tego dokonać w ASO czy mogę gdziekolwiek indziej bez żadnych problemów???? bo jestem świeżym posiadaczem i po raz pierwszy w życiu samochodu nowego i nie orientuje się za bardzo w sprawach gwarancji (co mogę w samochodzie zrobić sam a z czym już muszę się udać do ASO aby nie utracić gwarancji) a wiadomo 7 lat to nie byle co!!!! i mam jeszcze jedno pytanie, trochę odbiegając od tematu czy kia asistance jest darmowe czy za ich usługi place??? z góry dzięki za odp

AUTOR WĄTKU
qbix
 

31 paź 2008 17:53

czasami sie zastanawiam czy ludzie nie prowokuja na forum ;)

mozesz sam wymienic opony byle nie na kwadratowe i z drewna. beznyny tez nie musisz tankowac w serwisie.

assistance jest za free. moga nawet przyjechac i dolac benzyny jak zabraknie, wymienic kolo na zapas itp. za benzyne oczywiscie zaplacisz ale za serwis juz nie.

AUTOR WĄTKU
MORTEN
 

31 paź 2008 17:58

:idea:

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

31 paź 2008 18:18

:closed: i do FAQ

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

Powrót do Często zadawane pytania / FAQ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl