Listwy boczne (zdjecie)

Zanim zaczniesz pytać, może tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. I pamiętaj - na samym początku zalecamy przeczytać instrukcję obsługi auta !!
AUTOR WĄTKU
Younior
 

Listwy boczne (zdjecie)

17 sie 2007 19:06

Witam,

czy ma ktos z Was ma moze w swojej kii listwy boczne i moglby wrzucic zdjecie na forum albo wyslac mi na maila : younior@o2.pl

Chcialbym zobaczyc jak wyglada samochod z takimi listwami.

Z gory dzieki!

AUTOR WĄTKU
KZ
 

Re: Listwy boczne (zdjecie)

17 sie 2007 19:38

Younior napisał(a):Witam,

czy ma ktos z Was ma moze w swojej kii listwy boczne i moglby wrzucic zdjecie na forum albo wyslac mi na maila : younior@o2.pl

Chcialbym zobaczyc jak wyglada samochod z takimi listwami.

Z gory dzieki!


Akurat jutro wcześnie rano wyjeżdżam, jak do powrotu (za ponad tydzień) nikt nie wrzuci to zapodam...

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

18 sie 2007 15:56


AUTOR WĄTKU
Younior
 

18 sie 2007 19:13

Super, dzieki!
Ja w moim chyba tez sobie zaloze ;-)

AUTOR WĄTKU
prez
 

23 sie 2007 06:54

Bardzo zgrabnie się to prezentuje :D

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

28 sie 2007 21:36

phiiiiiiiiiiiiiii :-)

AUTOR WĄTKU
masiu
 

12 wrz 2007 12:11

Witam!! Ma ktoś może listwy boczne na kombiku??? Jeśli tak to proszę o fotki!!!
Ostatnio edytowano 18 paź 2007 09:26 przez masiu, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
masiu
 

12 wrz 2007 12:15

aaaaaaaa

i jeszcze jedno jak wygląda sprawa montażu listw?? Domyślam się że są one przyklejane, a więc nasuwa mi się pytanie o trwałość montażu czy nie odpadną po jakimś czasie np. przy myciu auta. Czy montaż na klej jest na tyle OK że nie będą one miejscem "łapania" się wszelkiego rodzaju brudu??
Ostatnio edytowano 18 paź 2007 09:28 przez masiu, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
tstwi
 

12 wrz 2007 12:47

masiu napisał(a):aaaaaaaa

i jeszcze jedno jak wygląda sprawa montażu listw?? Domyślam się że są one przyklejane, a więc nasuwa mi się pytanie o trwałość montażu czy nie odpadną po jakimś czasie np. przy myciu auta. Czy montaż na klej jest na tyle OK że nie będą one miejscem "łapania" się wszelkiego rodzaju brudu??

Taśma która trzyma listwy jest naprawdę solidna (naklejałem już takie ) Warunek jest jeden ,karoseria powinna być dobrze odtłuszczona. Nie zauwazyłem jakiegoś radykalnego łapania brudu.
Na koniec pytanko ,czy twój Ceed już jest u dealera ?

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

12 wrz 2007 13:06

masiu napisał(a):Witam!! Ma ktoś moĹźe listwy boczne na kombiku??? Jeśli tak to proszę o fotki!!!


Ja mam. Ladnie wygladaja :P

postaram sie wrzucic fotki - moze nawet dzisiaj, o ile umyje auto. Jak nie to bedzie brudne ;)

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
Younior
 

12 wrz 2007 13:20

ja juz tez mam postaram sie dzisiaj zrobic kilka fotek furki (sloneczko swieci to moze ladnie wyjda :))

AUTOR WĄTKU
masiu
 

12 wrz 2007 21:13

Z góry dzięki za fotki i informację o listwach.

Co do miejsca "pobytu" mojego Ceeda nic nie wiem, wiem tylko że ma przypisane nr nadwozia i że od tygodnia mi mówią że lada moment będzie. Jutro będę dzwonił do salonu więc może dowiem się czegoś nowego.
Ostatnio edytowano 18 paź 2007 09:29 przez masiu, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
Younior
 

12 wrz 2007 22:03

Jezeli chodzi o informacje to za duzo chyba nie mozna powiedziec, moje maja na koncu napis 'ceed' w koleczku ;)

Przy moim kolorze nadwozia (Grafit metalik) listwy sa malo widoczne co moim zdaniem jest plusem :)

AUTOR WĄTKU
masiu
 

12 wrz 2007 22:05

Younior a jak tam fotki wyszły?? :)
Ostatnio edytowano 18 paź 2007 09:30 przez masiu, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
Younior
 

12 wrz 2007 22:07

Nie wyszly bo zapomnialem zrobic :/

Postaram sie jutro cos pstryknac (narazie jest tylko jedno jeszcze z salonu ;)

AUTOR WĄTKU
cyberstorm
 

16 wrz 2007 08:38

Przydało by się więcej fotek z przyklejonymi listwami (najlepiej SW beżowy metalik). Sam się zastanawiam czy te listwy zamówić, ale nie widziałem jeszcze na żadnym zdjęciu i nie mam możliwości porównania walorów stylistycznych.

Jeśli ktoś dysponuje to poproszę o linka do jakichś fotek.

PS Czy listwy boczne są tylko w kolorze czarnym czy istnieje możliwość zamontowania takich jak kolor nadwozia?

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 14 paź 2007 14:15 przez cyberstorm, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

16 wrz 2007 09:53

cyberstorm - zapraszam do mojej galerii :twisted:

jesli chodzi i walory estetyczne - wygladaja jak w tzw bardziej prestizowych markach. Stylistycznie podobnie. wg auto zyskuje

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
cyberstorm
 

16 wrz 2007 18:57

Faktycznie - dodają swoistego uroku ale spełniają też bardzo praktyczną rolę. Obserwowałem dzisiaj na ulicy różne samochody, żeby zobaczyć jak to jest z tymi listwami (w obecnym nie posiadam) i muszę powiedzieć, że klika nowych furek z segmentu Cee'da albo bardzo zbliżonych wyglądało średnio bez listewek, ale przy jaśniejszych lakierach lepiej wg mnie prezentują się listwy w kolorze nadwozia.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 14 paź 2007 14:17 przez cyberstorm, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

17 wrz 2007 08:02

napisałem ale wycieli obecnie widzę taki trend jest i w nowych modelach różnych marek nie dają… listew
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
masiu
 

17 wrz 2007 09:27

a ja się waham czy zakładać czy nie - jak gość w salonie przyłożył do SW ale srebrnego a nie mojego niebieskiego to miałem wrażenie że gubi się to ładne przetłoczenie na drzwiach :(. więc chyba na razie się wstrzymam jak gdzieś zobaczę na "moim" kolorze i mi się spodoba to najwyżej podjadę i mi założą :)
Ostatnio edytowano 18 paź 2007 09:31 przez masiu, łącznie edytowano 1 raz

Następna strona
Powrót do Często zadawane pytania / FAQ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl